„Philips lighting“ privatumas

„Philips lighting“ labai rimtai žiūri į jūsų privatumą.

Asmens duomenų apsauga yra esminis visų mūsų gaminių ir paslaugų kūrimo elementas. Kadangi sėkmingiems santykiams reikia abipusio pasitikėjimo ir bendro supratimo, siekiame visiško skaidrumo tvarkant jūsų asmens duomenis.

Gerbdami jūsų privatumą renkamės verslo partnerius, kuriame produktus ir paslaugas bei tvarkome jūsų asmens duomenis. Jūsų duomenis tvarkome atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus ir verslo reikalavimus. Nesvarbu, ar esate vartotojas, klientas ar verslo partneris, „Philips lighting“ užtikrina, kad kontroliuojate, kaip tvarkomi, apdorojami ir saugomi jūsų duomenys.

Mūsų Pasaulinis privatumo biuras yra įsipareigojęs valdyti privatumo ir duomenų apsaugos taisykles visame pasaulyje. Mūsų centrinė privatumo komanda vadovauja ir remia visą įmonę, siekdama skatinti patikimą asmens duomenų naudojimą ir užtikrinti visišką privatumo reikalavimų laikymąsi.

Šioje svetainėje galite rasti išsamios informacijos apie tai, kaip tvarkome asmens duomenis, atsakymus į privatumo klausimus ir informaciją apie tai, kaip galite naudotis savo, kaip vartotojo ir verslo klientų arba kito asmens, dirbančio su „Philips lighting“, teisėmis.