Lighting Academy persikėlė į „Signify“

Lighting Academy vaizdas

Apšvietimo mokomuosius išteklius dabar galima rasti „Signify“

„Signify“ Lighting Academy siūlo platų mokymo išteklių asortimentą, kad įgytumėte daugiau žinių apie apšvietimą. Mes panaikiname atotrūkį tarp pažangiausių apšvietimo inovacijų ir profesionalams reikalingų realaus pasaulio sprendimų, o švietimas yra esminė to dalis. Nuo kasmėnesinių internetinių seminarų iki apšvietimo renginių – mokomąją medžiagą teikia pasaulinio lygio apšvietimo ekspertai ir profesionalai. Savarankiškas mokymasis niekada nebuvo lengvesnis nei dabar. Kasdien būkite vis šviesesni!

Daugiau apie „Signify Lighting Academy“

Sužinokite, ką „Signify Lighting Academy“ gali pasiūlyti, kad įgytumėte daugiau žinių apšvietimo pramonės srityje. 

Apšvietimo internetiniai seminarai

Kiekvieną mėnesį mes suteikiame galimybę visiems besidomintiems dalyvauti mūsų internetiniuose seminaruose ir sužinoti apie apšvietimo pramonės naujoves, tokias kaip UV-C dezinfekcija ir 3D spausdinimas.

Apšvietimo mokslas

„Science of Lighting“ yra įdomi literatūra visiems, kurių profesija susijusi su apšvietimu. Ji suteikia pagrindinių žinių apie šviesą ir apšvietimą, pobūdį ir elgesį.

Sekite naujienas

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie artėjančius internetinius seminarus, renginius, naujus švietimo išteklius ir kt.

Visą naujausią informaciją apie artėjančius renginius, konkursus ir mėnesinius internetinius seminarus rasite mūsų socialiniuose tinkluose.