More brands from

Atraskite mūsų „Philips“ produktus profesionaliam ir buitiniam apšvietimui

Produktų katalogas

„Philips” siūlo didelį produktų asortimentą, kuris patenkins visus apšvietimo poreikius. Produktų asortimente yra vidaus ir lauko šviestuvai, lempos, valdikliai ir elektroniniai prietaisai. Be to, siūlome ne tik šiuos produktus, bet ir saulės energijos gaminius, šviečiančią tekstilę, produktus automobiliams, specialius apšvietimo gaminius ir daug daugiau.

 

Norėdami peržiūrėti jūsų regione prieinamus produktus, čia galite atsisiųsti vietinių produktų katalogą. Visą produktų asortimentą žr. pasaulyje platinamų produktų kataloge, kurį rasite čia  

Tai – ne vien tik apšvietimas:
apšvietimo sistemos

Sistemos

 

Metas pradėti kitaip galvoti apie apšvietimą.

 

Kad apšvietimas būtų darnus, efektyvus ir patogus, reikalingi profesionalūs, pasaulinės klasės šviestuvai ir galingi, lengvai pritaikomi valdikliai, integruoti į vieną sistemą.

 

Sužinokite daugiau

Peržiūrėkite mūsų
darbų pavyzdžius

Sėkmės istorijos

 

Ieškote įkvėpimo naujam apšvietimo projektui? „Philips“ įgyvendino nuostabių projektų visame pasaulyje.

 

Jei reikia daugiau informacijos ir norite pasisemti įkvėpimo, peržiūrėkite projektus, kuriuos įgyvendinome visame pasaulyje, spustelėdami čia

Tapkite
apšvietimo ekspertu

Mokymai

 

„Lighting Academy“ yra išsamus mokomosios medžiagos šaltinis žmonėms, kurie nori sužinoti daugiau apie apšvietimą. Didelę apšvietimo sistemų įrengimo patirtį turinti „Philips“ gali suteikti realių sprendimų ieškantiems profesionalams galimybę pasinaudoti moderniomis apšvietimo naujovėmis.

„Academy“ bendradarbiauja su didžiausiais ekspertais pasaulyje, kad galėtų pasiūlyti naujausią informaciją ir suteikti įkvėpimo. Čia neabejotinai pasisemsite naujų žinių.

Sužinokite daugiau

Rinkitės patikimą partnerį,  
kad nebeliktų rūpesčių

Paslaugos

 

Apšvietimo paslaugos, pritaikomos pagal jūsų įmonės poreikius.

 

„Philips Lighting Solutions and Services“ pasiūlys gerų idėjų bei patarimų ir sumaniai įrengs sistemas pagal apšvietimo reikalavimus bei įmonės poreikius. Paslaugos teikiamos trimis etapais: profesionalios paslaugos, tvarkymo paslaugos ir paslaugos, teikiamos per visą naudojimo laiką. 

 

Sužinokite daugiau

Suraskite artimiausią platintoją ar  partnerįPasirinkite reikiamą šalį, kad surastumėte artimiausią platintoją ar partnerį.
Žiūrėti pasaulio žemėlapį

Susisiekite su mumis

 

Jei norite kreiptis verslo klausimais, susijusiais su mūsų profesionaliomis apšvietimo sistemomis, naudokite šią formą

 

Jei turite sudėtingesnių klausimų, naudokite išsamią formą