Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

  Pasirinkite lemputę
  Raskite tinkamą lemputę
  pagal savo poreikius

  Visada išsirinksite tinkamai 

   

  Sveiki, čia platus „Philips Lighting“ lempučių asortimentas. Jame yra LED, halogeninių ir fluorescencinių lempučių jūsų namams, biurui, automobiliui ir daugiau. Jų yra įvairiausių formų, stilių ir tvirtinimo būdų. Nesvarbu, ar norite sukurti idealią savo svetainės aplinką, suteikti energijos darbo vietai, sužinoti, kaip spalva prisideda prie aplinkos apšvietimo, papildyti patalpų puošybą ar tiesiog taupyti energiją ir sumažinti namų ūkio sąskaitas – visada rasite, ko ieškote. Rasti geriausiai tinkamą variantą neturi būti iššūkis, nes išleidome lempučių vadovą. Jį smagu ir paprasta naudoti, ir visada pasirinksite jūsų poreikiams tinkamas lemputes.

  Peržiūrėkite mūsų „Philips Lighting“ asortimentą

  gėrėkitės-pritemdytu-apšvietimu

  Gėrėkitės „Philips” LED apšvietimu

   

  Jauskitės kaip namuose su „Philips“ naujausiomis LED apšvietimo technologijomis. „Philips” LED apšvietimas užtikrina, kad pasijusite kaip namuose iškart, kai įjungsite jungiklį. LED lemputės skleidžia nuostabią, šiltai baltą šviesą ir itin ilgai veikia. LED lemputės praturtins namų aplinką ir tuojau pat leis pradėti žymiai taupyti elektros energiją.

  svetainė

  Suteikite namams energijos naudodami kompaktines fluorescencines lemputes

   

  „Philips” kompaktinės fluorescencinės lemputės (CFL) skleidžia malonią ir ramią šviesą, todėl padeda kurti patrauklią aplinką. CFL lemputės pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis, ilga veikimo trukme ir taupo energiją. Šio tipo taupiųjų lempučių parduodama daugiausia. CFL lemputės pasižymi fluorescencinių šviestuvų taupumu ir kaitinamųjų lempų patogumu bei populiarumu.

  prieškambaris

  Halogeninėmis lemputėmis kurkite tinkamą atmosferą 

   

  Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Pasižiūrėkite, kiek apšvietimo galimybių teikia halogeninės lemputės, kurios skleidžia tokią pat kokybišką šiltą ir spindinčią šviesą kaip ir tradicinės.

  Raskite kitų apšvietimo gaminių

  gėrėkitės-vintažiniu-apšvietimu

  Tinkamas apšvietimas tobulai aplinkai 

   

  Gėrėkitės žavingu dizainu, parengtu modernioms LED technologijoms. Su vintažine lempa, puikiai tinkančia jūsų asmeniniam stiliui.

  hue-vaizduotė

  Neišsemiamos galimybės su „Hue“

   

  Paverskite kasdienį apšvietimą išskirtine patirtimi. Žaiskite spalvomis arba sinchronizuokite savo išmaniuosius šviestuvus su muzika ir filmais.