More brands from

Pasirinkite lemputę
Raskite tinkamą lemputę
pagal savo poreikius

Visada išsirinksite tinkamai 

 

Sveiki, čia platus „Philips Lighting“ lempučių asortimentas. Jame yra LED, halogeninių ir fluorescencinių lempučių jūsų namams, biurui, automobiliui ir daugiau. Jų yra įvairiausių formų, stilių ir tvirtinimo būdų. Nesvarbu, ar norite sukurti idealią savo svetainės aplinką, suteikti energijos darbo vietai, sužinoti, kaip spalva prisideda prie aplinkos apšvietimo, papildyti patalpų puošybą ar tiesiog taupyti energiją ir sumažinti namų ūkio sąskaitas – visada rasite, ko ieškote. Rasti geriausiai tinkamą variantą neturi būti iššūkis, nes išleidome lempučių vadovą. Jį smagu ir paprasta naudoti, ir visada pasirinksite jūsų poreikiams tinkamas lemputes.

Peržiūrėkite mūsų „Philips Lighting“ asortimentą

gėrėkitės-pritemdytu-apšvietimu

Gėrėkitės „Philips” LED apšvietimu

 

Jauskitės kaip namuose su „Philips“ naujausiomis LED apšvietimo technologijomis. „Philips” LED apšvietimas užtikrina, kad pasijusite kaip namuose iškart, kai įjungsite jungiklį. LED lemputės skleidžia nuostabią, šiltai baltą šviesą ir itin ilgai veikia. LED lemputės praturtins namų aplinką ir tuojau pat leis pradėti žymiai taupyti elektros energiją.

svetainė

Suteikite namams energijos naudodami kompaktines fluorescencines lemputes

 

„Philips” kompaktinės fluorescencinės lemputės (CFL) skleidžia malonią ir ramią šviesą, todėl padeda kurti patrauklią aplinką. CFL lemputės pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis, ilga veikimo trukme ir taupo energiją. Šio tipo taupiųjų lempučių parduodama daugiausia. CFL lemputės pasižymi fluorescencinių šviestuvų taupumu ir kaitinamųjų lempų patogumu bei populiarumu.

prieškambaris

Halogeninėmis lemputėmis kurkite tinkamą atmosferą 

 

Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Pasižiūrėkite, kiek apšvietimo galimybių teikia halogeninės lemputės, kurios skleidžia tokią pat kokybišką šiltą ir spindinčią šviesą kaip ir tradicinės.

Lempučių vadovas

Raskite kitų apšvietimo gaminių

gėrėkitės-vintažiniu-apšvietimu

Tinkamas apšvietimas tobulai aplinkai 

 

Gėrėkitės žavingu dizainu, parengtu modernioms LED technologijoms. Su vintažine lempa, puikiai tinkančia jūsų asmeniniam stiliui.

hue-vaizduotė

Neišsemiamos galimybės su „Hue“

 

Paverskite kasdienį apšvietimą išskirtine patirtimi. Žaiskite spalvomis arba sinchronizuokite savo išmaniuosius šviestuvus su muzika ir filmais.