More brands from

 

LEDClassic: sukurtos būti pastebimos
puikiai atrodo tiek išjungus, tiek įjungus šviesą

Rinkitės klasikinį interjerą su LED

Įsivaizduokite įprastą klasikinį apšvietimą su naujos technologijos LED siūlo lempų pranašumais. Klasikinės energiją taupančios „Philips“ LED lemputės suteikia tokią galimybę. Jų formos jau gerai pažįstamos ir mėgstamos, jos naudoja apie 80 % mažiau energijos nei tradicinės lemputės ir šviečia dešimt kartų ilgiau. Klasikiniai „Philips“ LED taškiniai šviestuvai puikiai pakeis naudojamos maitinimo įtampos halogeninius šviestuvus. Jie atrodo taip pat ir šviečia tokia pačia spalva bei intensyvumu kaip ir halogeniniai. Be to, sutaupysite pinigų, nes jie ilgiau veikia ir suvartoja daug mažiau energijos.
Šios ilgai šviečiančios lempos būna pritemdomos ir nepritemdomos versijų. Ir toliau mėgaukitės savo dekoratyviniu apšvietimu pasinaudodami „Philips“ kokybe. 

Palyginkite skirtingus „LEDClassic“ apšvietimus

Populiarūs LED gaminiai

Rekomenduojama

Patarimai, „Wikipedia“ straipsniai ir mokomoji medžiaga

Patarimai, „Wikipedia“ straipsniai ir mokomoji medžiaga

Nors apšvietimo galimybių yra be galo daug, pasirinkti tinkamą lemputę gali būti tikras iššūkis. Peržiūrėkite mūsų mokomąją medžiagą apie apšvietimą ir išsiaiškinkite savo galimybes.  
Tinkamas apšvietimas – tai viskas

Tinkamas apšvietimas – tai viskas

Nesvarbu, ar norite sukurti reikiamą nuotaiką, rasti geriausią apšvietimo variantą tam tikrai užduočiai atlikti ar papuošti interjerą nuostabiais šviesos efektais ir susikurti asmeninę šviesos erdvę, „Philips“ parodo, kokios įtakos tinkama šviesa gali turėti jūsų namams ir gyvenimui, bei padeda pasirinkti tinkamą apšvietimo variantą, pritaikytą visiems jūsų poreikiams.
Suderinamumas su šviesos reguliatoriumi

Suderinamumas su šviesos reguliatoriumi 

Pasinaudokite mūsų suderinamumo informacijos schema ir raskite tinkamą šviesos reguliatorių savo reguliuojamoms LED ir kompaktinėms fluorescencinėms lemputėms bei mėgaukitės tokiu apšvietimo lygiu, kokio norite.