Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

  Su kompaktinėmis fluorescencinėmis lemputėmis

  savo namams suteikite energijos

  „Philips” kompaktinės fluorescencinės lemputės (CFL) skleidžia malonią ir ramią šviesą, todėl padeda kurti patrauklią aplinką. CFL lemputės pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis, ilga veikimo trukme ir taupo energiją. Šio tipo taupiųjų lempučių parduodama daugiausia. CFL lemputės pasižymi fluorescencinių šviestuvų taupumu ir kaitinamųjų lempų patogumu bei populiarumu.

   

  „Philips” kompaktinės fluorescencinės lemputės tinka daugelyje kaitinamosioms lemputėms skirtų šviestuvų ir jos naudoja maždaug 75 % mažiau energijos. CFL veikimo trukmė nuo 6 iki 15 kartų ilgesnė (6 000–15 000 valandų) ir jos veiksmingiausios bei padeda daugiausia sutaupyti ten, kur apšvietimas būna įjungtas ilgą laiką.

   

  Kompaktinės fluorescencinės lemputės skleidžia švelniai baltą, natūralią arba dienos šviesą ir gaminamos Jums įprastų formų bei dydžių, todėl tinka bet kur: nuo stalinių lempų iki įmontuojamųjų ir dekoratyvinių šviestuvų.

   

  Peržiūrėkite visas CFL lemputes

  Istorija


  CFL atsirado XX a. devintojo dešimtmečio viduryje. Palyginti su 1990 m. pagamintomis, dabartinės CFL lemputės pasižymi geresnėmis techninėmis savybėmis, efektyvumu (sunaudoja maždaug 75 % mažiau energijos nei kaitinamosios lemputės), kaina ir veikimo trukme (ji yra kartų 10 ilgesnė). „Philips” CFL lemputė yra tinkamas pasirinkimas namuose. CFL lemputės netgi pažymėtos „Energy Star” ženklu.

   

  Kaip veikia mūsų CFL lemputės

   

  Fluorescencinė lemputė ima šviesti dėl inertinėmis dujomis tekančios elektros srovės. Iš pradžių tai yra ultravioletinė šviesa, kurios žmogaus akis nemato. Ultravioletinė šviesa veikia specialius fosforo mišinius, kuriais padengtas vidinis fluorescencinės lemputės vamzdelio paviršius ir kurie nematomą šviesą efektyviai paverčia naudinga balta šviesa. Fluorescencinėms lemputėms reikia specialaus maitinimo šaltinio, vadinamojo balasto, kuris reguliuoja lemputės darbinę srovę ir užtikrina reikiamą paleidimo įtampą. Elektroniniai balastiniai įtaisai atlieka tą pačią funkciją kaip ir dabar jau pasenę magnetiniai balastiniai įtaisai, tačiau veikia labai aukštu dažniu, todėl pašalina mirgėjimą bei triukšmą ir tuo pat metu padidina efektyvumą. Be to, elektroninius balastinius įtaisus lengviau sukonstruoti, kad lemputės veiktų stabiliau ir efektyviau, jas būtų galima reguliuoti ar prijungti prie apšvietimo įrenginių tinklo, suteikiančio daugiau apšvietimo valdymo galimybių.

   

  Renkatės CFL lemputes? Paaiškinsime, kodėl

   

  Pasirinkę mūsų taupiąsias lemputes, galėsite mėgautis ryškia, energijos teikiančia šviesa ir tuo pat metu taupyti elektros energiją ir pinigus. Jos puikiai tinka darbo kambariams, namuose įrengtiems biurams ir kitoms erdvėms, kur reikia daugiau šviesos. Palyginti su tradicinėmis kaitinamosiomis lemputėmis, jos veikia iki 20 kartų ilgiau ir sunaudoja iki 80 % mažiau energijos.
   

  Galima rinktis iš įvairiausių formų ir dydžių, todėl neabejotinai rasite lemputę, kuri puikiai atitiks Jūsų poreikius:
   

  • Populiarioji lazdelės formos lemputė puikiai tiks funkciniam apšvietimui. Ji dažnai naudojama įprastuose šviestuvuose ir šviestuvuose su gaubtais, kuriuose lemputė ne taip matoma;

  • Kompaktinė spiralės formos lemputė puikiai tiks mažesniuose šviestuvuose ir yra geriausias pasirinkimas, kai reikia daugiau šviesos, kad erdvė išties nušvistų;

  • Standartinė (A formos) lemputė yra labiausiai įprasta ir ji geriausiai tinka maloniai ir jaukiai aplinkai kurti. Dažniausiai ji sukama stalinėse lempose ar lubų šviestuvuose.


  • Dekoratyvinių (rutulio, žvakės) formų lemputės dažniau naudojamos dekoratyviniuose šviestuvuose, kur lemputė yra labiau matoma;


  • Vamzdelio formos lempos naudojamos darbo zonoms arba didelėms erdvėms, pvz., koridoriams ar garažams, apšviesti.

   

  Populiarūs gaminiai

  Apžvelkite mūsų populiarius gaminius ir išsirinkite tinkamiausią lemputę


  DUK

   

  Norite daugiau sužinoti apie CFL lemputes? Daugiau sužinosite perskaitę penkis DUK.

   

   

  1. Kokie yra CFL lempučių privalumai?

  Kompaktinės fluorescencinės (CFL) lemputės ilgiau veikia ir sunaudoja mažiau elektros energijos nei tradicinės kaitinamosios lemputės. Jos yra puikus pasirinkimas, jei ieškote paprasto būdo sutaupyti elektros energijos ir sumažinti išlaidas apšvietimui.
   
  2. Kaip ilgai jos veiks?


  CFL lempučių veikimo trukmė yra 6 000–15 000 valandų, todėl jas retai reikia keisti. Nurodytoji įprastų kaitinamųjų lempučių trukmė paprastai yra iki 1 000 val.

   

  Faktinė veikimo trukmė priklauso nuo to, kaip dažnai lemputė bus junginėjama ir nuo veikimo sąlygų (dėl itin žemos ar aukštos temperatūros veikimo trukmė gali sutrumpėti).
   

  3. Kur turėčiau naudoti lazdelės formos lemputes?

  Populiariosios lazdelės formos lemputės puikiai tinka funkciniam apšvietimui ir paprastai naudojamos darbo vietai arba didelėms erdvėms (tokioms kaip koridoriai ir garažai, kur lemputė mažiau pastebima) apšviesti.
   
  4. Kur turėčiau naudoti spiralės formos lemputes?

  Kompaktinės spiralės formos lemputės puikiai tinka mažesniems šviestuvams ir yra geriausias pasirinkimas, kai norite didesnio šviesos srauto, kad erdvė išties pašviesėtų.
   
  5. Kur turėčiau naudoti standartines ar dekoratyvinių formų lemputes

  Standartinė (A formos) lemputė yra labiausiai įprasta ir ji geriausiai tinka maloniai ir jaukiai aplinkai kurti. Dažniausiai ji naudojama stalo lempose ar lubų šviestuvuose. Taip pat yra įvairių dekoratyvinių formų lempučių, kurios skirtos dekoratyviniams šviestuvams, kur lemputė yra labiau matoma.
   
  6. Ką turėčiau daryti, jei CFL lemputė nebeveikia?


  Kompaktines fluorescencines lemputes reikia tvarkyti 
  kaip specialiąsias atliekas. Jas būtina nugabenti į atliekų įmonę perdirbti.

   


  Ką reikia žinoti

   

  Renkatės CFL lemputes? Paaiškinsime, kodėl

   

   

  „Energy Savers” yra labai ekonomiškas pasirinkimas.

  Jos sunaudoja iki 85 % mažiau energijos už įprastas lemputes ir veikia iki 15 metų, todėl jų nereikia dažnai keisti.

  Jos puikiai tinka, kai ryškaus, praktiško apšvietimo reikia darbo vietoms, virtuvėms, svetainėms ir kt. apšviesti. Tačiau tai dar ne viskas!
   

  „Philips Energy Savers” CFL lemputės gaminamos įvairių formų ir įvairaus dizaino.

  Jos taip pat būna skirtingos spalvinės temperatūros: nuo vėsių, ryškios dienos šviesos tonų, kurie turi žadinantį ir tonizuojantį poveikį, iki atpalaiduojančių šiltų ir jaukių baltos spalvos tonų.
   

  Trumpai:

  jei ieškote paprasto būdo taupyti energiją ir sumažinti išlaidas apšvietimui, taupiosios lemputės yra puikus pasirinkimas… ir dabar žinote, kad jos taip pat sukuria Jūsų nuotaikai tinkamą šviesos efektą ir aplinką.


  CFLi asortimentas

  Reikia daugiau pagalbos? Pasirinkite tinkamą lemputę

  Norėdami daugiau sužinoti apie „Philips Lighting”, pasižiūrėkite mūsų vaizdo įrašų arba spustelėkite čia
  LED light bulbs

  LED lemputės

   

  LED lempučių skleidžiama graži, šiltai balta šviesa padės pakeisti bet kurią gyvenamąją erdvę. Šiame vadove sužinosite, kaip LED lemputės Jums gali teikti neribotų apšvietimo galimybių. Su LED lemputėmis galėsite sutaupyti iki 90 % elektros energijos ir pinigų.

  Light effect

  Šviesos efektas

   

  Pasižiūrėkite, kokią įtaką lemputės šviesos efektui turi jos danga ir kaip ji gali padėti sukurti tinkamą apšvietimą. Matinės lemputės skleidžia išsklaidytą šviesą. Skaidrios lemputės pasižymi spindinčia, natūraliai šilta šviesa.

  Energy saving light bulbs

  Taupiosios elektros lemputės

   

  Palyginti su tradicinėmis lemputėmis, taupiosios (fluorescencinės) elektros lemputės tokiam pačiam šviesos kiekiui pagaminti sunaudoja mažiau energijos. Pasižiūrėkite, kaip su taupiosiomis lemputėmis galite sukurti tinkamą efektą ir Jūsų nuotaiką atitinkančią aplinką bei sumažinti išlaidas apšvietimui.

   

  Halogen light bulbs

  Halogeninės lemputės 

   

  Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Pasižiūrėkite, kiek apšvietimo galimybių teikia halogeninės lemputės, kurios skleidžia tokią pat kokybišką šiltą ir spindinčią šviesą kaip ir tradicinės. Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Taupiosios lemputės – kaip pasirinkti tinkamą apšvietimo technologiją.

  Apšvietimas

  Žvilgtelėkite į mūsų kitus apšvietimo gaminius