More brands from

Jauskitės kaip namuose  su LED apšvietimu

Tinkamas apšvietimas ‑ toks, kuris kokybiškai šviečia ir ilgiau dega

Šviesos diodų privalumai

 

Tereikės pakeisti lemputę, daugiau nieko. Sužinokite apie perėjimo prie šviesos diodų lempučių privalumus ir galimų lempučių asortimentą.

 

Peržiūrėkite visas LED lemputes

https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.co

 
See the possibilities of LED lighting
 
 
 
 
 

Sužinokite, kaip LED apšvietimas gali pakeisti Jūsų namus

 

Jauskitės kaip namuose su „Philips” naujausiomis LED apšvietimo technologijomis. „Philips” LED apšvietimas užtikrina, kad pasijusite kaip namuose iškart, kai įjungsite jungiklį. LED lemputės skleidžia nuostabią, šiltai baltą šviesą ir itin ilgai veikia. LED lemputės praturtins namų aplinką ir tuojau pat leis pradėti žymiai taupyti elektros energiją.


„Philips” LED apšvietimas užtikrina, kad pasijusite kaip namuose iškart, kai įjungsite jungiklį. LED lemputės skleidžia nuostabią, šiltai baltą šviesą ir itin ilgai veikia. LED lemputės praturtins namų aplinką ir tuojau pat leis pradėti žymiai taupyti elektros energiją.


Peržiūrėkite visas LED lemputes

The Benefits of LEDs

Sužinokite, kaip LED apšvietimas gali pakeisti Jūsų namus


Jauskitės kaip namuose su „Philips” naujausiomis LED technologijomis. „Philips” LED apšvietimas užtikrina, kad pasijusite kaip namuose iškart, kai įjungsite jungiklį. LED lemputės skleidžia nuostabią, šiltai baltą šviesą ir itin ilgai veikia. LED lemputės praturtins namų aplinką ir tuojau pat leis pradėti žymiai taupyti elektros energiją.


Peržiūrėkite visas LED lemputes

„Philips” LED apšvietimą įsijunkite visomis progomis

Kodėl verta rinktis LED?


LED lempučių skleidžiama puikios kokybės šviesa tiks visais atvejais. Nuo romantiškos šviesos jaukiam vakarui iki ryškaus šviesos srauto ypatingiems daiktams apšviesti, LED lemputės gali pasiūlyti viską, ko ieškote. LED lemputės puikiai tinka miegamajame, virtuvėje ar svetainėje. LED įrenginiai nemirga ir pasižymi aukštu spalvų perteikimo indeksu, todėl bus matomos tikros, natūralios daiktų spalvos.


LED specialioms progoms

„Philips” LED dizainas

 

Palyginti su ne tokiomis efektyviomis lemputėmis, pasižymi ilgesne veikimo trukme ir elegantišku dizainu. Puikiai tinka dekoratyviniuose šviestuvuose, stalo lempose ir įmontuojamuose šviestuvuose. LED lemputės tuojau pat ima šviesti šiltai balta šviesa, todėl padeda užtikrinti kokybišką apšvietimą ir kurti malonią, patrauklią ir jaukią aplinką. Galima rinktis iš įvairiausių formų ir dydžių, todėl neabejotinai rasite lemputę, kuri puikiai atitiks Jūsų poreikius.


Atraskite visą „Philips” LED asortimentą

Reguliuojamo šviesos srauto LED lemputės

 

Pasirinkus reguliuojamo šviesos srauto LED lemputes, taip pat užtikrinamas pageidaujamas apšvietimo lygis. 


Man reikia reguliuojamos LED lemputės

Populiarūs gaminiai

Apžvelkite mūsų populiarius gaminius ir išsirinkite tinkamiausią lemputę
DUK


DUK

 

Norite daugiau sužinoti apie LED lemputes? Daugiau sužinosite perskaitę penkis DUK.

 

 

Ką reikia žinoti


Ką reikia žinoti

 

Renkatės LED lemputes? Paaiškinsime, kodėl

 

 

Reikia daugiau pagalbos? Pasirinkite tinkamą lemputę

Norėdami daugiau sužinoti apie „Philips Lighting”, pasižiūrėkite mūsų vaizdo įrašų arba spustelėkite čia
LED light bulbs

LED lemputės

 

LED lempučių skleidžiama graži, šiltai balta šviesa padės pakeisti bet kurią gyvenamąją erdvę. Šiame vadove sužinosite, kaip LED lemputės Jums gali teikti neribotų apšvietimo galimybių. Su LED lemputėmis galėsite sutaupyti iki 90 % elektros energijos ir pinigų.

Light effect

Šviesos efektas

 

Pasižiūrėkite, kokią įtaką lemputės šviesos efektui turi jos danga ir kaip ji gali padėti sukurti tinkamą apšvietimą. Matinės lemputės skleidžia išsklaidytą šviesą. Skaidrios lemputės pasižymi spindinčia, natūraliai šilta šviesa.

Energy saving light bulbs

Taupiosios elektros lemputės

 

Palyginti su tradicinėmis lemputėmis, taupiosios (fluorescencinės) elektros lemputės tokiam pačiam šviesos kiekiui pagaminti sunaudoja mažiau energijos. Pasižiūrėkite, kaip su taupiosiomis lemputėmis galite sukurti tinkamą efektą ir Jūsų nuotaiką atitinkančią aplinką bei sumažinti išlaidas apšvietimui.

 

Halogen light bulbs

Halogeninės lemputės 

 

Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Pasižiūrėkite, kiek apšvietimo galimybių teikia halogeninės lemputės, kurios skleidžia tokią pat kokybišką šiltą ir spindinčią šviesą kaip ir tradicinės. Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Taupiosios lemputės – kaip pasirinkti tinkamą apšvietimo technologiją.

Apšvietimas

Žvilgtelėkite į mūsų kitus apšvietimo gaminius