Pasiūlymai

  Lubinio ventiliatoriaus šviesos diodų lemputė

  Lubų šviestuvas

  Šviesiai rožinė, Auksinė 8719514334489 Surasti panašius produktus
  • Vienas šviestuvas. Jūsų jungiklis. Trys apšvietimo nustatymai.

   8719514334489

   Lubinio ventiliatoriaus šviesos diodų lemputė

   Lubų šviestuvas

   8719514334489 Surasti panašius produktus

   Pasirinkę „Philips“ LED lubinį šviestuvą, turintį įtraukiamą ventiliatorių ir nuotolinio valdymo pultelį, individualiai pritaikomą apšvietimą derinkite su maloniu vėjeliu. Dėl skaidrių menčių, kurios nenaudojant yra įtraukiamos, ir trijų „SceneSwitch“ apšvietimo nustatymų šis šviestuvas sukuria puikią atmosferą bet kurioje erdvėje. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Vienas šviestuvas. Jūsų jungiklis. Trys apšvietimo nustatymai.

  • „Philips“ LED lubinis šviestuvas su įtraukiamu ventiliatoriumi jūsų namams suteikia ryškią, tačiau patogią, šviesą, kurią galite valdyti naudodamiesi komplekte esančiu nuotolinio valdymo pulteliu arba sieniniu jungikliu.

   „Philips“ LED lubinis šviestuvas su įtraukiamu ventiliatoriumi jūsų namams suteikia ryškią, tačiau patogią, šviesą, kurią galite valdyti naudodamiesi komplekte esančiu nuotolinio valdymo pulteliu arba sieniniu jungikliu.

  • „Philips“ LED lubinis šviestuvas su įtraukiamu ventiliatoriumi išlaikė griežtus saugos bandymus, be kitų svarbių saugos funkcijų jis turi nenukrintančius varžtus ir tvirtą dizainą.

   „Philips“ LED lubinis šviestuvas su įtraukiamu ventiliatoriumi išlaikė griežtus saugos bandymus, be kitų svarbių saugos funkcijų jis turi nenukrintančius varžtus ir tvirtą dizainą.

  • „Philips“ LED lubinis šviestuvas su įtraukiamu ventiliatoriumi turi tylų variklį, kuris cirkuliuoja orą kambaryje be jokio triukšmo.

   „Philips“ LED lubinis šviestuvas su įtraukiamu ventiliatoriumi turi tylų variklį, kuris cirkuliuoja orą kambaryje be jokio triukšmo.

  • Pamirškite besisukančius šešėlius ant lubų: šis ventiliatorius turi permatomas mentes, kurias galima užlankstyti į vidų, kad jos nesimatytų, kai yra nenaudojamos.

   Pamirškite besisukančius šešėlius ant lubų: šis ventiliatorius turi permatomas mentes, kurias galima užlankstyti į vidų, kad jos nesimatytų, kai yra nenaudojamos.

  • Patogūs laikmačiai

   Pasirinkite iš penkių skirtingų laikmačių, kurie po tam tikro laiko išjungia šviesą, ir nustatykite juos nuotolinio valdymo pulteliu.

  • „Philips“ LED lubinis šviestuvas su įtraukiamu ventiliatoriumi buvo sukurtas siekiant užtikrinti efektyvią oro cirkuliaciją ir ilgalaikį patikimumą. Naudokite jį atskirai arba su oro kondicionieriumi, norėdami greičiau atvėsinti orą.

   „Philips“ LED lubinis šviestuvas su įtraukiamu ventiliatoriumi buvo sukurtas siekiant užtikrinti efektyvią oro cirkuliaciją ir ilgalaikį patikimumą. Naudokite jį atskirai arba su oro kondicionieriumi, norėdami greičiau atvėsinti orą.

  • Nuotolinio valdymo pulteliu galima lengvai valdyti visas lubinio ventiliatoriaus ir šviestuvo funkcijas. Įjunkite arba išjunkite šviesą ar ventiliatorių, pasirinkite iš trijų ventiliatoriaus greičių, perjunkite „SceneSwitch“ šviesos nustatymus, naudokite žibintuvėlio funkciją arba nustatykite vieną iš penkių laikmačių.

   Nuotolinio valdymo pulteliu galima lengvai valdyti visas lubinio ventiliatoriaus ir šviestuvo funkcijas. Įjunkite arba išjunkite šviesą ar ventiliatorių, pasirinkite iš trijų ventiliatoriaus greičių, perjunkite „SceneSwitch“ šviesos nustatymus, naudokite žibintuvėlio funkciją arba nustatykite vieną iš penkių laikmačių.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.