Pasiūlymai

  Lubiniai šviestuvai

  Itin plonas lubinis šviestuvas, 22W

  2700 K, juoda, Reguliuojamas šviesos srautas 8719514327085 Surasti panašius produktus
  • Vienas šviestuvas. Jūsų jungiklis. Trys apšvietimo nustatymai

   8719514327085

   Lubiniai šviestuvai

   Itin plonas lubinis šviestuvas, 22W

   8719514327085 Surasti panašius produktus

   Sukurkite tinkamą nuotaiką, pakeisdami ryškumą. Naudodami „Philips SceneSwitch“ šviesos diodų lubinius šviestuvus, galite parinkti tris ryškumo nustatymus, kurie puikiai tiks kiekvienai akimirkai. Nereikia įrengti apšvietimo reguliatoriaus ar kitų prietaisų – užtenka turimo jungiklio. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Vienas šviestuvas. Jūsų jungiklis. Trys apšvietimo nustatymai

  • Puikiai tinka tiek ilsintis, tiek bendraujant

   Svetainė yra kiekvienų namų širdis. Tai vieta, kur šeimos nariai atsipalaiduoja ir bendrauja su svečiais. Svetainės ir miegamojo kambario apšvietimas turi būti lengvai reguliuojamas, kad jį būtų galima pritaikyti skirtingiems poreikiams per visą dieną. Atidžiai priderinti šviesos šaltiniai ir žaismingi sluoksniai sukuria erdvės pojūtį ir suteikia kambariui šilumos bei jaukumo.

  • EyeComfort - akims maloni šviesa

   Prasta šviesa gali sukelti akių nuovargį. Kadangi daugelis iš mūsų daugiausiai laiko praleidžia patalpose, tinkamas namų apšvietimas yra svarbiau nei bet kada anksčiau. Mūsų gaminiai atitinka griežtus bandymų kriterijus, įskaitant mirgėjimo, blyksėjimo, akinimo, spalvų perteikimo ir pritemdymo, kad būtų užtikrinta, jog jie atitinka „EyeComfort“ reikalavimus. „Philips“ LED lemputės ne tik skleidžia malonią šviesą, bet ir palaiko ją tokią visą eksploatavimo laiką, užtikrindamos pastovią šviesos kokybę, išvestį ir spalvas daugiau nei dešimtmetį. Įjunkite tokią šviesą, kuri maloni jūsų akims. Jūsų akys jums padėkos.

  • Paprastas sumontavimas

   Daugiau nekils jokių rūpesčių dėl montavimo. Tiesiog pritvirtinkite arba pakabinkite šviestuvą ant sienos arba lubų ir įkiškite kištuką; dabar šviestuvas paruoštas užsidegti.

  • Itin plonas dizainas

   Plonas dizainas puikiai tinka kambariams su žemomis lubomis, kadangi jį galima įrengti lygiai su paviršiumi.

  • Vienodas šviesos paskirstymas

   Tolygiai paskirstykite šviesą po kambarius.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.