Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

  Pažiūrėkite, kaip LED lempos apšviečia jūsų namus natūralia dienos šviesa

  Švari ir graži LED šviesa

   „Philips“ LED apšvietimo kokybę užtikrina aukštas spalvų perteikimo indeksas, todėl spalvos visada išlieka tikros ir natūralios.

   

  Šilta ir ryški šviesa pagyvins jūsų namų interjerą ir suteiks spalvoms gyvybės, o dėl mūsų lempučių ilgaamžiškumo ir patvarumo jas keisite daug rečiau. Savo įprasta išorės forma jos nesiskiria nuo kitų, tačiau dėl integruotų pažangių LED technologijų tikrai pajusite skirtumą. Visą lemputės naudojimo laiką galėsite mėgautis ne tik natūraliomis spalvomis, bet ir pastoviu šviesos srautu, kuris jus džiugins ne vienerius metus.

   

  Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie spalvų perdavimo indeksą ir kokia jo reikšmė renkantis apšvietimo šaltinius savo namams. 

  led-cri-png

  Kas yra spalvų perteikimo indeksas?

   

  Šviesos šaltinio poveikį spalvos išvaizdai nusako spalvos perteikimo indeksas (CRI) skalėje nuo 0 iki 100. Natūralios lauko šviesos CRI yra 100 ir tokia šviesa naudojama kaip standartas, palyginti su kitais šviesos šaltiniais.

  led-cri-2-png

   

  „Philips“ LED lempučių CRI visada didesnis nei 80. Toks indeksas artimas saulės reikšmei, todėl perteikiamos tikroviškos ir natūralios spalvos.

  Liumenai ir galingumas

   

  Jei norite suprasti, kiek energijos suvartoja šviesos šaltinis, svarbu suvokti liumenų ir galingumo koncepcijas. Paprasčiau tariant, LED lemputė suvartoja gerokai mažiau energijos (vatų), kad paskleistų tiek pat šviesos (liumenų).

   

  Pavyzdžiui, LED lemputė suvartoja tik 2,5 vato, kad pagamintų 115 liumenų šviesos srautą, o tradicinė lemputė tam suvartoja 15 vatų (šešis kartus daugiau energijos!).

   

  Pažiūrėkite vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie vatus ir liumenus, arba apsilankykite „Wiki“ vadovuose šviesos kiekis ir vatai ir liumenai.

  Galingumas ir liumenai

  Populiarios LED ir taškinės lemputės