Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

  Tai – ne vien tik apšvietimas:

  apšvietimo sistemos

  Pakeiskite mąstymą, pakeiskite apšvietimą

  Metas pradėti kitaip galvoti apie apšvietimą.

   

  Kad apšvietimas būtų darnus, efektyvus ir patogus, reikalingi profesionalūs, pasaulinės klasės šviestuvai ir galingi, lengvai pritaikomi valdikliai, integruoti į vieną sistemą.

  Išmanių sistemų galia

  Tinkamiausias 
  apšvietimas

  „Philips“ apšvietimo sistemos suteikia žmonėms galimybę jaustis patogiai bei saugiai ir dirbti produktyviai. Jos pagražina erdves ir pakeičia aplinką. Pasaulinės klasės tradiciniai ir LED šviestuvai, suderinti su analoginiais bei skaitmeniniais valdikliais,  suteikia galimybę bet kur ir bet kada apšviesti patalpas tiksliai taip, kaip reikia.

   

  Kaip LED technologijos perversmo lyderiai, bendradarbiaujame su klientais ir kuriame efektyviai energiją vartojančias, darnias bei ekonomiškas apšvietimo sistemas. Siekiame, kad vidaus ir lauko apšvietimas būtų gyvesnis bei efektyvesnis. Siūlome ir bendro funkcinio apšvietimo, ir įspūdingus spalvą keičiančius gaminius, suteikiančius galimybę reklamuoti prekės ženklą, skatinti žmones bendrauti bei pagyvinti bendruomenių aplinkas.

   

  Pasitelkdama savo didelę kompetenciją ir sistemų asortimentą, „Philips“ gali sukurti efektyvią apšvietimo sistemą pagal jūsų viziją ir projekto reikalavimus. Išklausysime jūsų ir išsiaiškinsime, kokio apšvietimo jums reikia, kad galėtume padėti apibrėžti ir įgyvendinti nepriekaištingus sprendimus bei užtikrinti tinkamiausią apšvietimą pagal konkretų projektą.

  BCP pastatas, apšviestas naudojant „Philips Lighting“

  Kaip
  sujungiama apšvietimo sistema?  

  Prijungti šviestuvai

  Prijungti šviestuvai

   

  Šviestuvai turi unikalius identifikatorius ir yra visiškai integruoti pastato ar miesto informacinių technologijų tinkle, kad būtų galima dalytis informacija apie jų būseną ir veikimą.

   

  Prijungtos erdvės

  Prijungtos erdvės


  Kiekviename šviestuve integruoti jutikliai, todėl jis tampa duomenų šaltiniu ir gali siųsti informaciją apie užimtumą bei aktyvumą, temperatūros ar drėgmės pokyčius ir dienos šviesos lygį.
  Prisijungę žmonės

  Prisijungę žmonės

   

  Integravę belaidžio ryšio priemones apšvietimo sistemoje, galite teikti paslaugas pagal vietą ir susijusią informaciją apšviestose vietose esantiems mobiliųjų programų naudotojams.

   

  Sujungta apšvietimo sistema suteikia galimybę suprasti klientus, teikti jiems kokybiškas paslaugas, sukurti suasmenintas darbo vietas ir padaryti aplinką išmanesnę – reaguojančią į žmonių norus bei poreikius ir prie jų prisitaikančią.

  Prijungta programinė įranga

  Prijungta programinė įranga

   

  Pasitelkę pažangią apšvietimo tvarkymo sistemą, patalpų operatoriai gali stebėti ir tvarkyti apšvietimo sistemą realiuoju laiku.

   

  Galite išsaugoti, vizualizuoti ir analizuoti istorinę šviestuvo veikimo informaciją.

   

  Prijungta vietovė

  Prijungta vietovė


  Integravus sujungtas apšvietimo sistemas kitose pastato ar miesto sistemose, galima sukurti naujas, efektyvesnes bendras sistemas ir įtraukti apšvietimą į naujos skaitmeninės ekologijos planą.

   

  Pasirinkite sistemą pagal savo poreikius


  Nesiūlome gaminių, tinkančių visiems

  Konkreti „Philips“ apšvietimo sistema parenkama pagal jus – jūsų įmonę, organizaciją, tikslus.

   

  „Philips“ sistemų ekspertai bendradarbiaus su jumis, kad galėtų išsiaiškinti, kokios konkrečios sistemos jums reikia, ir padės sukurti sistemą pagal jūsų šiandieninius poreikius bei ateityje, kai jūsų verslas išsiplės ir keisis.

   

  Suraskite vietinį „Philips“ sistemų ekspertą

  Apšvietimo sistemos kūrimas

  šviestuvai + valdikliai + paslaugos + pagalba

  Pamatykite apšvietimo sistemų galimybes

  Viešosios erdvės

  Viešosioms erdvėms

   

  Dailaus dizaino ir išmaniai valdomos viešųjų erdvių apšvietimo sistemos padeda bendruomenėms klestėti, nes pagyvinami rajonai, pritraukiama lankytojų ir turistai bei gyventojai gali jaustis saugiai. Visapusis apšvietimo planas yra praktiškas ir gali padėti miestui išsiskirti bei tapti traukos centru.

  Biurai ir pramonė

  Biurams ir pramonei

   

  Biurų ir pramoninių patalpų apšvietimas labai paveikia darbuotojų gerovę, produktyvumą ir gyvybingumą. Efektyviai apšviestos patalpos pagerina jūsų įvaizdį, padeda pasamdyti ir išlaikyti vertingus darbuotojus bei padidinti bendrą įstaigos vertę.

  Parduotuvėms ir apgyvendinimo bei maitinimo paslaugų sektoriui

  Parduotuvėms ir apgyvendinimo bei maitinimo paslaugų sektoriui

   

  Stilingo dizaino kokybiška apšvietimo sistema gali padėti žmonėms įsiminti, ką parduodate, kokį maistą patiekėte ir kokią patalynę paklojote. „Philips“ sujungtos apšvietimo sistemos skatina žmones naujai reaguoti į aplinką.