Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

  Produktai

  Produktų katalogas

  „Philips” siūlo didelį produktų asortimentą, kuris patenkins visus apšvietimo poreikius. Produktų asortimente yra vidaus ir lauko šviestuvai, lempos, valdikliai ir elektroniniai prietaisai. Be to, siūlome ne tik šiuos produktus, bet ir saulės energijos gaminius, šviečiančią tekstilę, produktus automobiliams, specialius apšvietimo gaminius ir daug daugiau.

   

  Norėdami peržiūrėti jūsų regione prieinamus produktus, čia galite atsisiųsti vietinių produktų katalogą. Visą produktų asortimentą žr. pasaulyje platinamų produktų kataloge, kurį rasite čia  

  Tradicinis apšvietimas  

   

   

  Gatvės, pastatai ir namai įprastai apšviečiami tradicinėmis apšvietimo technologijomis. Tradiciniai apšvietimo produktai – halogeninės, liuminescencinės, kompaktinės liuminescencinės, kompaktinės didelio intensyvumo išlydžio ir kaitinamosios lemputės.

  LED apšvietimas

   

  LED apšvietimo produktai yra itin efektyvūs, ilgos naudojimo trukmės, ekologiški ir lengvai reguliuojami, todėl tinka naudoti įrengiant naujovišką bei tradicinį apšvietimą.

  Sujungta apšvietimo sistema


   

  „Sujungtos apšvietimo sistemos ne tik apšviečia, bet ir gali būti integruotos skaitmeninėje erdvėje, kur jos sujungia žmones, vietas ir įrenginius. Prijungus LED lemputes prie išmaniųjų valdiklių, tinklų, įrenginių ir programų, klientams suteikiama galimybė dar taupiau naudoti energiją, galima kurti naujus nuostabius apšvietimo projektus ir gauti puikių verslo rezultatų.“

   

  Žiūrėti vaizdo įrašą

  Nauja programa
  „Lighting Hub“  

   

  Programa „Philips Lighting Hub“ yra puikus įkvėpimo ir informacijos šaltinis. Joje galite peržiūrėti įkvepiančius projektus ir surasti viską, ko reikia norint profesionaliai įrengti apšvietimo sistemą.

  Suraskite artimiausią platintoją ar  partnerį  Pasirinkite reikiamą šalį, kad surastumėte artimiausią platintoją ar partnerį.
  Žiūrėti pasaulio žemėlapį

  Susisiekite su mumis

   

  Jei norite kreiptis verslo klausimais, susijusiais su mūsų profesionaliomis apšvietimo sistemomis, naudokite šią formą

   

  Jei turite sudėtingesnių klausimų, naudokite išsamią formą