Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

  Atraskite mūsų „Philips“ produktus profesionaliam ir buitiniam apšvietimui

  Produktų katalogas

  „Philips” siūlo didelį produktų asortimentą, kuris patenkins visus apšvietimo poreikius. Produktų asortimente yra vidaus ir lauko šviestuvai, lempos, valdikliai ir elektroniniai prietaisai. Be to, siūlome ne tik šiuos produktus, bet ir saulės energijos gaminius, šviečiančią tekstilę, produktus automobiliams, specialius apšvietimo gaminius ir daug daugiau.

   

  Norėdami peržiūrėti jūsų regione prieinamus produktus, čia galite atsisiųsti vietinių produktų katalogą. Visą produktų asortimentą žr. pasaulyje platinamų produktų kataloge, kurį rasite čia  

  Tai – ne vien tik apšvietimas:
  apšvietimo sistemos

  Sistemos

   

  Metas pradėti kitaip galvoti apie apšvietimą.

   

  Kad apšvietimas būtų darnus, efektyvus ir patogus, reikalingi profesionalūs, pasaulinės klasės šviestuvai ir galingi, lengvai pritaikomi valdikliai, integruoti į vieną sistemą.

   

  Sužinokite daugiau

  Peržiūrėkite mūsų
  darbų pavyzdžius

  Sėkmės istorijos

   

  Ieškote įkvėpimo naujam apšvietimo projektui? „Philips“ įgyvendino nuostabių projektų visame pasaulyje.

   

  Jei reikia daugiau informacijos ir norite pasisemti įkvėpimo, peržiūrėkite projektus, kuriuos įgyvendinome visame pasaulyje, spustelėdami čia

  Tapkite
  apšvietimo ekspertu

  Mokymai

   

  „Lighting Academy“ yra išsamus mokomosios medžiagos šaltinis žmonėms, kurie nori sužinoti daugiau apie apšvietimą. Didelę apšvietimo sistemų įrengimo patirtį turinti „Philips“ gali suteikti realių sprendimų ieškantiems profesionalams galimybę pasinaudoti moderniomis apšvietimo naujovėmis.

  „Academy“ bendradarbiauja su didžiausiais ekspertais pasaulyje, kad galėtų pasiūlyti naujausią informaciją ir suteikti įkvėpimo. Čia neabejotinai pasisemsite naujų žinių.

  Sužinokite daugiau

  Rinkitės patikimą partnerį,  
  kad nebeliktų rūpesčių

  Paslaugos

   

  Apšvietimo paslaugos, pritaikomos pagal jūsų įmonės poreikius.

   

  „Philips Lighting Solutions and Services“ pasiūlys gerų idėjų bei patarimų ir sumaniai įrengs sistemas pagal apšvietimo reikalavimus bei įmonės poreikius. Paslaugos teikiamos trimis etapais: profesionalios paslaugos, tvarkymo paslaugos ir paslaugos, teikiamos per visą naudojimo laiką. 

   

  Sužinokite daugiau

  Suraskite artimiausią platintoją ar  partnerį  Pasirinkite reikiamą šalį, kad surastumėte artimiausią platintoją ar partnerį.
  Žiūrėti pasaulio žemėlapį

  Susisiekite su mumis

   

  Jei norite kreiptis verslo klausimais, susijusiais su mūsų profesionaliomis apšvietimo sistemomis, naudokite šią formą

   

  Jei turite sudėtingesnių klausimų, naudokite išsamią formą