Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

  Rinkitės patikimą partnerį,
  kad nebeliktų rūpesčių

  Apšvietimo paslaugos,
  pritaikomos pagal jūsų įmonės poreikius

  Profesionalios paslaugos

   

  „Philips Lighting“ profesionalios paslaugos teikiamos siekiant patobulinti apšvietimo infrastruktūras. Apšvietimo ekspertai išanalizuoja apšvietimo infrastruktūros efektyvumą, nustato, kaip galima ją patobulinti, ir praneša jums, kokios naudos galėtumėte gauti atnaujinę arba perdarę sistemą.

  Trys verslininkai pasitarime

  Tvarkymo paslaugos

   

  Šiais laikais vis daugiau klientų nori rūpesčių nekeliančios ir ekonomiškos apšvietimo infrastruktūros, kurios efektyvumas būtų garantuotas.

   

  „Philips Lighting“ tvarkymo paslaugos yra visapusiškos, nebrangios ir suteikiamos greitai, kuo mažiau trikdant įmonės veiklą. Jums neprireiks kelių tiekėjų ar rangovų. Be to, jei jau turite savo komandą, bendradarbiausime su ja ir užtikrinsime, kad darbai būtų atliekami pagal planą.

  Žmonės, sėdintys aplink stalą ir aptariantys projektą

  Paslaugos, teikiamos per visą naudojimo laiką

   

  Investavus į modernią apšvietimo sistemą, reikia užtikrinti, kad ji puikiai veiktų, kai to reikia labiausiai. „Philips Lighting“ paslaugos teikiamos per visą naudojimo laiką siekiant užtikrinti, kad apšvietimas visada veiktų. Greitai išsprendžiame techninės priežiūros problemas ir stengiamės, kad jų iš viso nekiltų.

   

  Klientams bei kanalo partneriams siūlome įvairias paslaugų teikimo sutartis ir stengiamės užtikrinti ilgalaikį rūpesčių nekeliančių bei ekonomiškų apšvietimo sistemų veikimą.

  Trys besišypsantys pagalbos telefonu teikėjai

  Susisiekite su mumis

   

  Jei norite kreiptis verslo klausimais, susijusiais su mūsų profesionaliomis apšvietimo sistemomis, naudokite šią formą

   

  Jei turite sudėtingesnių klausimų, naudokite išsamią formą