More brands from

  „Philips“ vaikiški šviestuvai

  Kodėl verta rinktis „Philips“ vaikų kambario apšvietimą?


  Savo mažiesiems norite sukurti nuostabią vietą. Kambarį, kuriame pirmaisiais savo gyvenimo metais jie miegotų, būtų globojami ir žaistų, kuris vėliau taptų nuotykių kupina vieta, skirta mokytis, atrasti ir susitikti su draugais. Mūsų vaikiški šviestuvai gali sukurti jaudinančią aplinką, kuri ugdo vaikų vaizduotę. O vėliau sukurti jaukią ir raminančią aplinką, sudarančią sąlygas puikiam nakties miegui. Juk kiekvienas vaikas nusipelno svajonių miegamojo.

  „Philips Finding Dory“

  Žibintas

   

  Šis „Philips Disney Finding Dory“ žibintas leis mergaitėms ir berniukams paversti savo miegamuosius į svajingą mėlyną Dorės pasaulį. Tai puikus būdas patirti žaismingą Dorės kelionę, kai ji su Nemo ir senąja gauja ieško kelio namo pas savo šeimą.

  Šviesos diodų logotipas
  Patikrinkite piktogramą
  Vaikams
  Patikrinkite piktogramą
  Aukštos kokybės šviesos diodų šviestuvas
  Patikrinkite piktogramą
  Ilgaamžis ir atsparus nukritimui
  „Philips“ žibintas 7176735P0

  Vaikų kambario apšvietimas, skirtas stebuklingoms akimirkoms

   

  Kad mūsų mažieji būtų laimingi ir saugūs, vaikų kambaryje reikia įrengti tinkamą apšvietimą. Svarbiausias dalykas – kad pagrindinis apšvietimas būtų pakankamai ryškus ir apsaugotų akis. Vaikams tinkančios konstrukcijos naktinės lempos ir projektoriai kambaryje sukuria jaukią aplinką ir suteikia jam išskirtinio žavesio. Jaunieji superherojai ant mūsų šviestuvų ras mėgstamiausius personažus, o mažosios princesės svajos apie savąsias pasakų pilis. Kad jūsų vaikų popietės būtų itin žaismingos, rekomenduojame naudoti šiuos apšvietimo komponentus:

   

  • Sieniniai ir lubiniai šviestuvai pagrindiniam apšvietimui
  • Naktinės lempos ir projektoriai puikiam nakties miegui užtikrinti
  • Stalinės lempos ramiam mokymuisi ar kūrybai

  Jūsų vaikų kambariui – tik tai, kas geriausia. Visi privalumai glaustai.

  5 metų garantija
  „Philips“, kartu su standartine 2 metų garantija šiam šviestuvui, suteikia  5 metų garantiją šviesos diodų sistemai (šviesos diodų moduliui ir šios lempos valdikliui).
  Šviesos spalvinė temperatūra
  Šviesa gali turėti įvairią spalvinę temperatūrą, kuri matuojama kelvinais (K). Lempos, kurių vertė kelvinais yra mažas skaičius, skleidžia šiltą, jaukesnę šviesą, o tos, kurių vertė kelvinais yra didesnis skaičius – šaltą, daugiau energijos suteikiančią šviesą. Ši „Philips“ lempa skleidžia šiltą baltą šviesą jaukiai aplinkai sukurti.
  „Philips“ energiją taupanti lempa
  Ši „Philips“ energiją taupanti lempa tausoja energiją, palyginti su įprastais šviesos šaltiniais, taip padeda sutaupyti pinigų, nes gaunamos mažesnės sąskaitos už elektrą, ir atlikti savo pareigą aplinkai.
  Šviesos diodų vidutinė naudojimo trukmė – 15 metų
  Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasikliauti. Šioje „Philips“ šviesos diodų lempoje panaudoti integruoti šviesos diodai veikia iki 15 000 valandų (tai atitinka vidutinį naudojimą 3 val. per dieną 15 metų, mažiausiai 13 000 įjungimo / išjungimo ciklų). Taip gera žinoti, kad nereikės rūpintis priežiūra ar elektros lempučių keitimu, o namai bus puikiai apšviesti.

  Spalvotas „Philips“ vaikiškų šviestuvų pasaulis

   

  Tokios rūšies apšvietimui populiariausi sieniniai arba lubiniai šviestuvai. Reikėtų užtikrinti, kad šviesa būtų reguliuojama ir neblizganti, kad būtų apsaugotos jautrios mažų vaikų akys.

   

  Šiltos naktinės lempos ir stalinės lempos vaikų kambaryje sukuria jaukią ir raminančią aplinką bei suteikia mažiesiems saugumo jausmą. Projektoriai ant sienų ir lubų projektuoja stebuklingas istorijas bei padeda vaikams prieš miegą nusiraminti. Ant naktinio staliuko ar lubų įrengti šviesos diodų šviestuvai su mėgstamiausiais jūsų mažylio personažais ne tik suteikia vaiko kambariui daug žaismingumo, bet ir leidžia geriau orientuotis bei sapnuoti malonius sapnus naktį.

   

  Nesvarbu, ar vaikai ruošia namų darbus, piešia ar žaidžia – prie rašomojo stalo jie praleidžia daug laiko. Su tinkama staline lempa galite puikiai apšviesti savo mažųjų darbo vietą užtikrindami, kad ji yra pakankamai šviesi, jog sukurtų produktyvią darbo ir mokymosi aplinką.

  Vaikų kambario apšvietimas – patarimai

  Vaizdo įrašo sustabdytas kadras

  „Philips“ vaikų kambario apšvietimas: susikurkite svajonių erdvę

  Patikrinkite piktogramą
  Intensyvi šviesa gali sutrikdyti jūsų vaiko miego režimą, todėl vaikų kambariui rekomenduojama rinktis švelnią ir šiltesnę šviesą skleidžiančius šviestuvus. Rekomenduojame „WarmGlow“: šios reguliuojamos lemputės skleidžia jaukų švytėjimą – kuo labiau pritemdote, tuo šiltesnė šviesa.
  Patikrinkite piktogramą
  Šviesos jungikliai turi būti tokioje vietoje, kad vaikai juos lengvai pasiektų iš lovos ir naktį eidami į tualetą galėtų įsijungti miegamajame šviesą.
  Patikrinkite piktogramą
  Smagus kiekvieno vaikų kambario priedas – spalvotas apšvietimas. „Philips Hue“ leidžia mažiesiems rinktis iš daugiau nei 16 milijonų spalvų ir kiekvienam nuotykiui suteikia idealią aplinką.
  Patikrinkite piktogramą
  Visada rinkitės vaikams saugias medžiagas, pavyzdžiui, nenuodingus dažus ir nenuimamas detales.
  Patikrinkite piktogramą
  Per dieną jūsų vaiko kambaryje vyksta daug įvairiausios veiklos: žaidimai su draugais, namų darbų ruošimas ar pasakų skaitymas prieš miegą. Išbandykite „SceneSwitch“
  “, kad kiekvienam užsiėmimui suteiktumėte tinkamą atspalvį.

  „Philips Finding Dory“

  Žibintas

  „Philips“ žibintas 7176735P0