Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

   „Philips“ svetainės apšvietimas

   Kodėl verta rinktis „Philips“ svetainės apšvietimą?

    

   Jūsų svetainė – namų širdis. Tai kambarys, kuriame patiriate įvairių akimirkų – atsipalaiduojate su draugais, žiūrite televizorių sėdėdami ant sofos, dirbate ar net mėgaujatės maistu. Parodysime, kaip pritaikyti apšvietimą – nuo ryškių lubinių šviestuvų iki jaukių svetainės lempų – kad tiktų bet kuriai veiklai. Kad ir ką veiktumėte, jūsų svetainės apšvietimas sukurs idealią aplinką.

   „Philips myLiving RING“

   Kabinamas šviestuvas

   Suteikite savo svetainei įspūdingų efektų su kabinamu šviestuvu, kuris ir įjungus, ir išjungus šviesą suteiks šiuolaikinio žaismingumo pojūtį.
   Patikrinkite piktogramą
   Sukurkite stilingą ir svetingą aplinką
   Patikrinkite piktogramą
   Aukštos kokybės medžiagos
   Patikrinkite piktogramą
   Sukurkite dailius šviesos efektus
   „Philips“ šviestuvas RING 4091331PN

   Svetainės apšvietimo idėjos jaukiai aplinkai

    

   Svetainę reikia pritaikyti prie įvairių situacijų, nes skirtingomis progomis nebūtinai tinka vienodas apšvietimas. Lubinis šviestuvas yra idealaus svetainės apšvietimo pagrindas. Čia puikiai tinka reguliuojamas šviestuvas, sukuriantis šviesos atspalvių įvairovę, nuo ryškios baltos šviesos iki jaukios šiltos šviesos. Rekomenduojame šviesos diodų šviestuvus – jie skleidžia švelnią baltą šviesą, yra reguliuojami ir taupo energiją. Lubinis šviestuvas labai praverčia žaidžiant, valant ar dirbant. Jei norite, kad kambarys atrodytų šiltesnis, apšvietimą galite papildyti:

    

   • Ant valgomojo stalo, palangių ar lentynų statomomis stalinėmis lempomis
   • Grindų lempomis prie sofos ar fotelio, kur skaitote
   • Sieniniais šviestuvais, derinamais su veidrodžiais, paveikslais, skulptūromis
   • Įmontuotu apšvietimu, pvz., į knygų lentynas

   Jūsų svetainei – tik tai, kas geriausia. Visi privalumai glaustai.

   5 metų garantija
   „Philips“, kartu su standartine 2 metų garantija šiam šviestuvui, suteikia  5 metų garantiją šviesos diodų sistemai (šviesos diodų moduliui ir šios lempos valdikliui).
   Šviesos spalvinė temperatūra
   Šviesa gali turėti įvairią spalvinę temperatūrą, kuri matuojama kelvinais (K). Lempos, kurių vertė kelvinais yra mažas skaičius, skleidžia šiltą, jaukesnę šviesą, o tos, kurių vertė kelvinais yra didesnis skaičius – šaltą, daugiau energijos suteikiančią šviesą. Ši „Philips“ lempa skleidžia šiltą baltą šviesą jaukiai aplinkai sukurti.
   „Philips“ energiją taupanti lempa
   Ši „Philips“ energiją taupanti lempa tausoja energiją, palyginti su įprastais šviesos šaltiniais, taip padeda sutaupyti pinigų, nes gaunamos mažesnės sąskaitos už elektrą, ir atlikti savo pareigą aplinkai.
   Šviesos diodų vidutinė naudojimo trukmė – 15 metų
   Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasikliauti. Šioje „Philips“ šviesos diodų lempoje panaudoti integruoti šviesos diodai veikia iki 15 000 valandų (tai atitinka vidutinį naudojimą 3 val. per dieną 15 metų, mažiausiai 13 000 įjungimo / išjungimo ciklų). Taip gera žinoti, kad nereikės rūpintis priežiūra ar elektros lempučių keitimu, o namai bus puikiai apšviesti.

   Apšvieskite savo svetainę

    

   Svetainės šviestuvai skirti ne tik apšvietimui, jie gali būti ir  dekoro elementas. Tiesiog naudodami tinkamą svetainės apšvietimą galite išryškinti tam tikras vietas ir paversti šviesą interjero dalimi. Svetainės apšvietimo poreikis priklauso nuo kambario dydžio – šviesiuose apstatytuose kambariuose reikia mažiau šviesos nei tamsiuose, o netiesioginis apšvietimas sukuria jaukią aplinką.

    

   Ar jūsų valgomasis yra svetainėje? Tuomet reikėtų apsvarstyti galimybę jį apšviesti naudojant reguliuojamą šviestuvą, pakabinamą virš stalo. Taip galėsite keisti šviesą pagal savo poreikius – pritaikyti pietums, žaidimų vakarams ar darbui. Sieninis apšvietimas kartu su veidrodžiais ar paveikslais padės sukurti jaukią aplinką – tai atlieka ir stalinės lempos, pastatytos ant palangių, lentynų ar šoninių staliukų.

   Svetainės apšvietimo dizainas – patarimai

   „Philips“ svetainės vaizdo įrašo sustabdytas kadras

   Pamatykite, kaip „Philips WarmGlow“ sukuria idealią nuotaiką jūsų svetainėje

   Patikrinkite piktogramą
   Už skaitymo krėslo įrenkite grindų šviestuvą, kad užtektų šviesos, kai skaitote mėgstamiausią knygą. Naudodami mūsų „SceneSwitch“ gaminius, galite nustatyti 3 skirtingas aplinkas, nuo ryškios šviesos iki jaukaus švytėjimo, ir nereikia naudoti šviesos reguliatoriaus.
   Patikrinkite piktogramą
   Lubiniais taškiniais šviestuvais galima išryškinti paveikslus ir nuotraukas. Nesvarbu, kokio šviesos ryškumo pageidaujate: mūsų reguliuojamos „WarmGlow“ lemputės skleidžia jaukų švytėjimą – kuo labiau pritemdysite, tuo šviesa bus šiltesnė.
   Patikrinkite piktogramą
   Norint pakeisti aplinką galima naudoti spalvotą šviesą arba reguliuojamus šviestuvus. Rekomenduojame „Philips Hue“ – su daugiau nei 16 milijonų spalvų kasdienis apšvietimas gali suteikti išskirtinę patirtį.

   „Philips myLiving RING“

   Kabinamas šviestuvas

   „Philips“ šviestuvas RING 4091331PN