More brands from

Turiningai leiskite laiką lauke

Funkcionalūs ir stilingi lauko apšvietimo sprendimai leis jūsų sodui spindėti visą parą

Sodų ir balkonų apšvietimas


Kuo geresni jūsų sodo šviestuvai ir lauko apšvietimas, tuo daugiau laiko galite praleisti lauke. Galite kieme surengti vakarėlį arba tiesiog atsipalaiduoti skaitydami knygą. Nesvarbu, ar turite didelį sodą, ar tik mažą balkoną , tinkamas apšvietimas sukurs jaukią atmosferą, kurioje galėsite leisti laiką gryname ore su draugais ar šeima.
piktograma_energijostaupymas_laukas

Paprasta įrengti


Įrengti šviestuvą neturi būti sudėtinga. Naudodami „Philips“ sodo apšvietimo gaminius galite būti užtikrinti, kad iš visų jėgų stengėmės, kad įrengti šviestuvus būtų kuo paprasčiau. Įrengti lauko šviestuvus galite atlikę vos tris paprastus veiksmus. Dauguma klientų mums pritaria. Tiesą sakant, žmonės, kurie įrengė mūsų apšvietimo įrenginius, pripažįsta, kad tai padaryti išties paprasta*.


(*Šaltinis: Pagrindinio naudojimo bandymas, Prancūzija – 2015)

Piktograma_integruotišviesosdiodai_laukas

Nuostabi šviesos kokybė


Nuostabiai baigus dieną kita diena taip pat prasidės nuostabiai – ištieskite kojas ir atsipalaiduokite malonioje baltos šviesos apsuptyje. Balta šviesa vakarais padės atsipalaiduoti ir dar labiau mėgautis lauke leidžiamu laiku. Mūsų lauko šviestuvai skleidžia vientisą ir tolygų šviesos srautą. Tai gali būti šilta 2700 arba vėsi 4000 kelvinų spalvinės temperatūros šviesa. 
Piktograma_aukšta_kokybė_laukas

Kurkite sodo stilių naudodami apšvietimą


Sodo apšvietimas gali nepastebimai perkelti jūsų interjero stilių į lauko erdves. Mūsų šviestuvai kuriami su modernia arba tradicine apdaila ir gali puikiai papildyti jūsų kuriamą eksterjerą ir apšviesti kiekvieną akimirką. Aukštos kokybės medžiagos ir nepakartojamas gaminių dizainas pavers jūsų sodą dar stilingesniu.

Išbandykite apšvietimą virtualiame sode!

Lauko apšvietimo sprendimai – patarimai

Kad jūsų sodas spindėtų, naudokite netiesioginį apšvietimą

Netiesioginis apšvietimas puikiai kuria atmosferą, o tiesioginis apšvietimas yra labiau praktiškas. Paslėpkite šviestuvus už krūmų ar gyvatvorės arba nukreipkite juos į terasos sieną, kad pasiektumėte stulbinantį efektą. Visada venkite nukreipti ryškią šviesą į svečių matymo lauką, kad šviesa jų neapakintų.

Šviesos diodų šviestuvai padeda sukurti pasakos efektą

Priklausomai nuo jūsų sodo pločio, jums prireiks papildomų sodo šviestuvų. Rinkitės šviesos diodų lempas , nes jos ilgiau veikia ir sutaupo daugiau elektros energijos nei įprastos kaitinamosios lemputės. Mūsų saulės energiją naudojantys šviestuvai dienos metu sugeria saulės energiją, kad vakare dar ilgai galėtumėte mėgautis nuostabią atmosferą kuriančiu apšvietimu. 

„Philips“ žibintą „Abelia“ galite neštis visur, kur einate. Tiek naudojant žvakės šviesos efektą, tiek stipresnę šviesą, šis žibintas sukurs jūsų balkone ar sode jaukią atmosferą.

Kur įrengti lauko apšvietimą?

 

Kad jūsų sodas spindėtų, naudokite netiesioginį apšvietimą.

 

Kad lauko šviestuvai veiktų tinkamai (kalbant ir apie saugumą, ir apie patogumą), svarbu teisingai juos įrengti. Toliau nurodytos vietos, kurios naktį būtinai reikėtų apšviesti:

  • namo durys
  • teritorija aplink garažą
  •  – namo kampai
„Abelia“
Ar galite tamsoje rasti raktus?