Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

  Lauko apšvietimas, kai jums jo reikia

  Tinkamas apšvietimas padeda rasti kelią, kai lauke tamsu

  „Philips“ judesio galia

  Sužinokite daugiau apie „Philips“ judesio jutiklių technologiją

   

  Kaip tamsoje randate raktus? Kaip matote, kas stovi prie pagrindinių durų? Ir kaip gali būti tikri, kad atlikdami kasdienius darbus už ko nors neužkliūsite? Sužinokite, kaip galite tai pasiekti naudodami „Philips“ judesio jutiklių technologiją.

  Kaip apšvietimas gali taupyti energiją?
  piktograma_energijostaupymas_laukas
  Paprastai. Judesio jutikliai padeda sumažinti sodo apšvietimo išlaidas iki minimumo, o kaimynai nesiskųs, kad jūsų sodo apšvietimas naktį neleidžia jiems užmigti. Dar geriau – rinkitės saulės energiją naudojančius šviesos diodų lauko šviestuvus ir už lauko apšvietimą nereikės mokėti nė cento.
  Ar apšvietimas užtikrina didesnį saugumą?
  piktograma_spyna
  Taip. Sutemus lauko apšvietimas sumažina tikimybę, kad jūsų namai bus apiplėšti, todėl galite mėgautis ramiu miegu. Todėl namų savininkai, kurie tinkamai įrengia lauko apšvietimą, pvz., verandos šviestuvus ar lauko sieninius šviestuvus, paprastai jaučiasi daug saugiau.
  Kur geriausia įrengti lauko saugumo apšvietimą?
  piktograma_spyna

  Svarbu teisingai įrengti lauko šviestuvus, kad jie veiktų tinkamai – kalbant ir apie saugumą, ir apie patogumą. Toliau nurodytos vietos naktį būtinai turėtų būti apšviestos:

   

  Namo durys
  Garažas

  – Namo kampai

  Kaip veikia judesio jutikliai?
  judesio-jutiklis
  Mūsų lauko šviestuvuose yra įrengti infraraudonųjų spindulių (PIR) judesio jutikliai, kurie fiksuoja judesį. Dėl šios priežasties šviestuvai yra itin ekonomiški, nes įsijungia tik tada, kai kas nors priartėja prie jutiklio. 
  Kokiu atstumu jutikliai gali fiksuoti judesius?
  piktograma_judesio-jutiklis_lauke
  Mūsų saugumo apšvietimo įrenginiai yra sukurti taip, kad fiksuotų judesius 10 metrų spinduliu. Tai yra patogus būdas apšviesti kelią naktį. Tuo pačiu tai padeda taupyti elektros energiją, nes galite įjungti šviestuvus tada ir ten, kur jų reikia.
  Ar įrengti apšvietimą yra sudėtinga?
  paprasta įrengti
  Visai ne. Atlikus paprastą nustatymo procedūrą lengva pasirinkti, kada norėtumėte, kad automatiniai jutikliai įjungtų lempą (-as) ir kuriam laikui. Jei norite, kad šviestuvai veiktų ilgiau, jutiklius galima paprastai išjungti.

  „Philips“ saulės galia

  Išbandykite „Philips“ saulės energiją naudojančią šviesos diodų technologiją

  „Philips“ saulės energiją naudojantys sodo šviestuvai yra sukurti naudojant aukštos kokybės saulės baterijų plokštes ir šviesos diodų lempas, kad būtų sugeriama kuo daugiau saulės šviesos ir šviestuvai šviestų ilgiau. Šviesos skleidimo trukmė priklauso nuo saulės šviesos kiekio, kurį gauna saulės baterijų plokštė. Esant geram orui, šviestuvai gali nemokamai šviesti iki šešių valandų. Energiją taupančios savybės, pvz., įjungimo / išjungimo jungiklis ar judesio jutiklis, užtikrina, kad, nepriklausomai nuo oro ar metų laiko, jūsų kiemas visada bus ryškiai apšviestas.
  „Abelia“
  Ar juos įrengti yra sudėtinga?
  Piktograma_belaidis_laukas
  Visiškai ne. Naudodami „Philips“ saulės energiją naudojančius šviestuvus galite pamiršti sunkų darbą ir problemas įrengiant lauko apšvietimą. Įrengti šviestuvus jūsų sode užtruks tik kelias minutes – nei jei niekada anksčiau neteko įrengti lauko apšvietimo. Nėra jokių laidų, kuriuos reikėtų prijungti prie maitinimo tinklo, todėl nereikia rūpintis, kad šviestuvai būtų pakankamai arti elektros lizdo. Įrengsite paprastai ir greitai.
  Ar saulės energiją naudojančios lempos sutaupo daugiausiai energijos?
  piktograma_energijostaupymas_laukas
  Taip. „Philips“ saulės energiją naudojantys sodo šviestuvai paverčia saulės energiją puikia šviesa, už kurią nereikia mokėti. Nuostabaus dizaino energiją taupantys sodo šviestuvai ir lauko apšvietimo įrenginiai yra pagaminti iš tvirtų medžiagų ir gali veikti iki 25 metų, tad galite mėgautis nemokama saulės energija ilgus ateinančius metus.  
  Ar saulės energiją naudojantys šviestuvai suteiks pakankamai šviesos?
  Piktograma_integruotišviesosdiodai_laukas
  „Philips“ saulės energiją naudojantys sodo šviestuvai skleidžia iki 100 liumenų šviesą, kurios pakanka apšviesti norimą teritoriją, kurioje ketinama dirbti, ar paryškinti norimus sodo ar architektūros elementus.

  Norite geresnio lauko apšvietimo, kad jūsų sodas tiesiog spindėtų?