Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

  „Philips“ lauko apšvietimas

  Sodo apšvietimo sprendimai, apšviesiantys bet kokią lauko erdvę

  Lauko apšvietimas, kuris priverčia pasijusti nuostabiai

  Pavasaris – tobulas metas išeiti į lauką ir iš naujo atrasti sodo teikiamus privalumus. Saulės garbintojai ir gryno oro mėgėjai kartu buriasi lauke, mėgaujasi švelniai odą liečiančia saulės šiluma ir atgauna jėgas būdami žaliame rojuje, kuris atsiveria išėjus pro galines namo duris. Kodėl nusileidus saulei turėtume nustoti mėgautis šia lauko oazės skleidžiama ramybe? Nuo šios akimirkos tamsūs sodai yra praeitis. Tinkamai parinktas lauko apšvietimas, nuo saulės energiją naudojančių sodo šviestuvų iki šviesos diodų lauko žibintų, gali jūsų sode sukurti jaukią atmosferą ir leisti mėgautis maloniu vasaros oru iki vėlyvos nakties.

   

  Žiūrėkite vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie paprastą įrengimą.

  Kurkite jaukią atmosferą naudodami „Philips“ saulės energiją naudojančią sodo apšvietimo įrangą ir lauko sienų šviestuvus
  raskite-savo-Tinkamas apšvietimas padeda rasti kelią, kai lauke tamsu

  Ar galite tamsoje rasti raktus?

  lauko_Funkcionalūs ir stilingi lauko apšvietimo sprendimai leis jūsų sodui spindėti visą parą

  Norite geresnio lauko apšvietimo, kad galėtumėte smagiai leisti laiką su šeima?

  „Philips“ saulės energiją naudojantys sodo šviestuvai yra sukurti naudojant aukštos kokybės saulės baterijų plokštes ir šviesos diodų lempas, kad būtų sugeriama kuo daugiau saulės šviesos ir šviestuvai šviestų ilgiau.

  Saulės energiją naudojantys šviestuvai


  Atraskite belaidžio įrengimo privalumus ir įrenkite sodo apšvietimą patogiau ir greičiau

  Lauko apšvietimas – modernūs, tvirti ir ekonomiški sodo apšvietimo gaminiai


  Nepakartojamomis dizaino savybėmis pasižymintys „Philips“ lauko apšvietimo įrenginiai ne tik pasakiškai atrodo, bet yra ir patvarūs bei atsparūs įvairioms oro sąlygoms dėl naudojamų aukštos kokybės medžiagų ir gamintojų meistriškumo. Žinojimas, kad vėl ateis pavasaris ir sodo apšvietimas lauks jūsų, tikrai padės ištverti net ir pačias atšiauriausias žiemos oro sąlygas. Saugus valdymas ir paprastas įrengimas užtikrina, kad net ir mėgėjai mūsų lauko apšvietimo įrenginius gali įrengti meistriškai.

  Mūsų lauko apšvietimo įrenginiai gali tarnauti 25 metus ir yra parduodami su 5 metų garantija integruotam šviesos diodų moduliui. Mūsų apšvietimo įrenginiams reikia mažiau priežiūros nei vidutiniam namui, nes juos atnaujinti reikia kas 20 metų. Tai yra puikus būdas užtikrinti, kad lauke praleistas laikas būtų kuo malonesnis.

  Modernūs ir išmanūs sprendimai jūsų sodui

  Sodo šviestuvai su judesio jutikliais – lauko šviestuvai

  Judesio jutikliai

   

  „Philips“ sodo šviestuvai su judesio jutikliais suteikia papildomo saugumo ir yra itin taupantys energiją. Šviesos jutikliai atskiria dienos ir nakties metą, o judesio jutikliai reaguoja, kai kas nors artinasi.

  Šviesos diodų lauko šviestuvai

  Šviesos diodai

   

  „Philips“ šviesos diodų lauko apšvietimo gaminiai yra sukurti naudojant pačias naujausias technologijas. Jų skleidžiamas šviesos srautas yra nepakartojamas, o šviesa – itin aukštos kokybės. Šie šviestuvai skleidžia jaukią baltą šviesą ir yra ilgaamžiai.

  saulės energiją naudojantys šviestuvai

  Saulės energiją naudojantys šviesos diodai


  Saulės energiją naudojantys „Philips“ šviestuvai yra sukurti taip, kad naudotų saulės energiją ir šviestų ilgiau. Saulės energiją naudojantys sodo šviestuvai padeda saugoti aplinką, nes nenaudoja elektros energijos. Sužinokite daugiau mūsų gaminių apžvalgoje.

  Jūsų sodui – tik geriausi sprendimai: nauji sodo apšvietimo gaminiai 2016 metams

  • Veikimas 25 metus ir 5 metų garantija integruotam šviesos diodų moduliui
  • Aukštos kokybės medžiagos ir meistriškumas
  • Patvarumas ir atsparumas įvairioms oro sąlygoms
  • Nepakartojamas gaminių dizainas ir saugus valdymas
  •  Tolygus šviesos paskirstymas dėl integruotų šviesos diodų
  • Mažiau šešėlių, nei apšviečiant įprastomis lemputėmis
  • Įtikinami UV testų įrodymai: garantuotas spalvų atsparumas
  • Nereikia keisti lempų
  • Sutaupoma iki 90 proc. energijos – mažesnės išlaidos už elektros energiją
  • Paprasta įrengti – tik 3 greiti veiksmai
  • Nuo 600 iki 800 liumenų šviesos diodų moduliai, skleidžiantys stiprią ir jaukią baltą šviesą
  • Lyginami su nuo 12 iki 15 vatų energiją taupančiomis lempomis
  • Tikrų spalvų 2700 kelvinų spalvinės temperatūros šviesa
  saugus įėjimas naudojant „Philips“ sieninius šviestuvus
  Tinkamas lauko apšvietimas gali ne tik sukurti jaukią sodo atmosferą, bet ir užtikrinti ryškiai apšviestą ir saugų įėjimą naudojant specialiai parinktus sieninius šviestuvus. Sieniniai šviestuvai taip pat jaukiai apšviečia terasas ir balkonus ir garantuoja ilgus ir malonius vasaros vakarus.
  „Philips“ lauko apšvietimo sprendimai
  Šviesos diodų lauko apšvietimo gaminiai, įskaitant pastatomus ar grindinio šviestuvus, yra puikus sprendimas norint apšviesti sodą ar terasą ir suteikti jaukų foną ramiam vakarui lauke.
  lauko terasų apšvietimas
  Tinkamas lauko apšvietimas ne tik paverčia sodo aplinką idiliška, bet gali užtikrinti ir saugumą. Takelių ir įėjimų apšvietimas užtikrina, kad jūs ir jūsų svečiai saugiai pateksite į kiemą, ir suteikia nepamirštamą pirmą įspūdį.