Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

   „Philips“ virtuvės apšvietimas

   Kodėl verta rinktis „Philips“ virtuvės apšvietimą?

    

   Virtuvė yra jūsų namų centras. Tai vieta, kurioje susirenkate gaminti maistą, pabendrauti prie valgio ir švęsti. Tačiau reikia geriausio virtuvės apšvietimo, kad visa tai atgytų. Parodysime jums idėjų, koks gali būti virtuvės apšvietimas – ne tik labai praktiškas ir funkcionalus, bet ir šiltas bei svetingas. Pristatome foninio, kryptinio ir funkcinio apšvietimo derinį, kad maksimaliai išnaudotumėte savo virtuvės dizainą. Kad ir kokius patiekalus gamintumėte virtuvėje, padėsime jums sukurti tinkamą nuotaiką.

   „Philips Amaze Hue“

   Kabinamas šviestuvas

    

   Pridėkite „Amaze Philips Hue“ baltą foninį kabamąjį šviestuvą prie „Philips Hue“ sistemos ir mėgaukitės natūralia balta šviesa, padedančia pabusti, įgauti energijos, sutelkti dėmesį, skaityti ir atsipalaiduoti. Šis unikalios konstrukcijos kabamasis šviestuvas tinka bet kokiam interjerui.

   Šviesos diodų logotipas
   Patikrinkite piktogramą
   Aukštos kokybės šviesos diodų šviestuvas
   Patikrinkite piktogramą
   Šilta balta šviesa, slopinanti ryškią dienos šviesą
   Patikrinkite piktogramą
   Garantuojamas tolygus belaidis šviesos reguliavimas
   „Philips“ lempa „Amaze“ 4023331P7

   Virtuvės apšvietimo idėjos

    

   Ar jūsų virtuvėje jau yra puikus lubinis šviestuvas? Tai gera pradžia, nes lubiniai šviestuvai suteikia pagrindinį apšvietimą, kuris puikiai tinka orientavimuisi erdvėje. Tačiau tokio apšvietimo nepakanka apšviesti visoms virtuvės vietoms. Rekomenduojame šviesos diodų šviestuvus – jie skleidžia švelnią baltą šviesą, yra reguliuojami ir taupo energiją. Priklausomai nuo virtuvės dydžio, planuojant virtuvės apšvietimą taip pat reikėtų apsvarstyti šiuos komponentus:

   Jūsų virtuvei – tik tai, kas geriausia. Visi privalumai glaustai.

   5 metų garantija
   „Philips“, kartu su standartine 2 metų garantija šiam šviestuvui, suteikia  5 metų garantiją šviesos diodų sistemai (šviesos diodų moduliui ir šios lempos valdikliui).
   Šviesos spalvinė temperatūra
   Šviesa gali turėti įvairią spalvinę temperatūrą, kuri matuojama kelvinais (K). Lempos, kurių vertė kelvinais yra mažas skaičius, skleidžia šiltą, jaukesnę šviesą, o tos, kurių vertė kelvinais yra didesnis skaičius – šaltą, daugiau energijos suteikiančią šviesą. Ši „Philips“ lempa skleidžia šiltą baltą šviesą jaukiai aplinkai sukurti.
   „Philips“ energiją taupanti lempa
   Ši „Philips“ energiją taupanti lempa tausoja energiją, palyginti su įprastais šviesos šaltiniais, taip padeda sutaupyti pinigų, nes gaunamos mažesnės sąskaitos už elektrą, ir atlikti savo pareigą aplinkai.
   Šviesos diodų vidutinė naudojimo trukmė – 15 metų
   Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasikliauti. Šioje „Philips“ šviesos diodų lempoje panaudoti integruoti šviesos diodai veikia iki 15 000 valandų (tai atitinka vidutinį naudojimą 3 val. per dieną 15 metų, mažiausiai 13 000 įjungimo / išjungimo ciklų). Taip gera žinoti, kad nereikės rūpintis priežiūra ar elektros lempučių keitimu, o namai bus puikiai apšviesti.

   Apšvieskite veiklos zoną virtuvėje


   Kulinarai mėgėjai žino geriausiai: gaminant maistą nėra nieko svarbiau nei ryški šviesa. Labai svarbu maloniai maisto gaminimo patirčiai pasirinkti tolygų virtuvės apšvietimą be atspindžių. Šiai jūsų virtuvės vietai labiausiai tinka neutrali balta šviesa.
    
   Jei jūsų virtuvė kartu yra ir valgomasis, valgymo zonoje reikėtų įrengti šviestuvą, nes ši vieta dažniausiai yra pakankamai judri: romantiška vakarienė dviese, valgymas su draugais, vaikai, ruošiantys namų darbus prie stalo – čia visada kas nors vyksta. Todėl turi būti galimybė reguliuoti virtuvės apšvietimą atsižvelgiant į joje vykstančią veiklą. Virš valgomojo stalo pakabinamas šviestuvas, skleidžiantis reguliuojamą šiltą baltą šviesą, yra tikrai geras pasirinkimas, nes šviesą galima pritaikyti prie individualių poreikių.
    
   Dekoratyvinis virtuvės apšvietimas jūsų virtuvei suteiks dar šiltesnę ir jaukesnę aplinką. Šviesos diodų šviestuvai skleidžia malonų šiltą baltą apšvietimą bei pasižymi itin ilga veikimo trukme. Spalvotos šviesos taip pat gali prisidėti prie draugiškos aplinkos sukūrimo jūsų virtuvėje. Tiesiog keiskite spalvas priklausomai nuo nuotaikos ir savo virtuvėje jauskitės patogiai.

   Virtuvės apšvietimo dizainas – patarimai

   „Philips“ virtuvės apšvietimo dizaino patarimai

   Sužinokite, kaip jūsų virtuvė apšviečiama su „Philips“

   Patikrinkite piktogramą
   Po indaujomis nepastebimai įmontuojami funkciniai šviestuvai apšviečia stalviršį ir taip užtikrina saugumą atliekant įvairius darbus virtuvėje.
   Patikrinkite piktogramą
   Uždengti taškiniai šviestuvai, sumontuoti ant indaujų, apšviečia lubas ir sienas, todėl sukuriamas apšvietimas be šešėlių. Nesvarbu, kokio šviesos ryškumo pageidaujate: mūsų reguliuojamos „WarmGlow“ lemputės skleidžia jaukų švytėjimą – kuo labiau pritemdysite, tuo šviesa bus šiltesnė.
   Patikrinkite piktogramą
   Virš virtuvės plautuvės įrengti taškiniai šviestuvai suteikia šiai vietai reikalingą funkcinį apšvietimą.
   Patikrinkite piktogramą
   Kai kurias vietas, pavyzdžiui, barą arba stalviršius galima išryškinti nuo lubų į apačią šviečiančiais šviestuvais – taip galite sukurti kontrastus ir virtuvės apšvietimui suteikti išskirtinių bruožų. Norėdami asmeninės apšvietimo patirties, naudokite „Philips Hue“ ir rinkitės iš daugiau nei 16 milijonų spalvų.
   Patikrinkite piktogramą
   Reguliuojami šviestuvai aplink valgomojo stalą gali sukurti idealią aplinką bet kurioje situacijoje. Naudodami „SceneSwitch“, galite rinktis 3 skirtingas apšvietimo aplinkas – nereikia šviesos reguliatoriaus ar įrengti kitų prietaisų.

   „Philips Amaze Hue“

   Kabinamas šviestuvas

   „Philips“ lempa „Amaze“ 4023331P7