Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

   „Philips“ namų biuro apšvietimas

   Kodėl verta rinktis „Philips“ namų biuro apšvietimą?

    

   Jūsų namai gali būti puiki darbo vieta. Namų biuro tyloje gali būti kur kas lengviau susitelkti į sudėtingą darbo projektą, studijų rašinį ar net sąskaitas, kurias reikia apmokėti. Parodysime jums, kaip sukurti puikią namų biuro apšvietimo aplinką naudojant mūsų stilingas stalines lempas ir stalo apšvietimą. Taigi, galite dirbti atsipalaidavę, bet produktyviai, ir lengvai įveikti bet kokią užduotį, kurią reikia atlikti.

   „Philips Hue Phoenix“

   Stalinė lempa

    

   Stalinės lempos „Philps HUE Phoenix“ skleidžiamą šviesą galima reguliuoti nuo šiltos iki šaltos spalvos spektro, kad atitiktų Jūsų veiklą. Kad galėtumėte paprastai valdyti šviesą per savo išmanųjį įrenginį, naudokite Philips HUE sistemą (šakotuvas nekomplektuojamas su šviestuvu).

   Šviesos diodų logotipas
   Patikrinkite piktogramą
   Keturi skirtingi apšvietimai
   Patikrinkite piktogramą
   Nuo šiltos iki šaltos baltos šviesos
   Patikrinkite piktogramą
   3D tekstūra, sukurianti žibančios šviesos efektą

   Stalo apšvietimas: sužinokite, kaip galite apšviesti savo namų biurą su „Philips“

    

   Kai renkatės stalo apšvietimą, reikėtų derinti skirtingų šviesos šaltinių derinį. Lubiniai šviestuvai skirti bendrąjam erdvės apšvietimui, kad suteiktų kambariui pagrindinę šviesą, kuri svarbi Jūsų akims ir apsaugoti nuo nuovargio.   Netiesioginio apšvietimo prietaisai, pavyzdžiui, sieniniai arba grindų šviestuvai, sukuria jaukią atmosferą, kuri itin svarbi norint sukurti malonią darbo erdvę. Pats svarbiausias dalykas – paties stalo apšvietimas. Greičiausiai norėsite pasirinkti stalinę lempą su lanksčiu stiebu, kurį galima reguliuoti. Svarbu apšviesti visą darbo vietą be blizgesio. Šešėlių galima išvengti stalinę lempą pastačius priešingoje rankos, kuria rašote, pusėje: dešiniarankiai stalinę lempą turėtų statyti iš kairės pusės, kairiarankiai – atvirkščiai. Įvairios mūsų lempos ne tik apšvies jūsų namų biurą, bet ir jį papuoš: pasirinkite tokius šviestuvus, kurie papildys baldus ir išryškins jūsų asmeninį stilių.

   Jūsų stalui – tik tai, kas geriausia. Visi privalumai glaustai.

   5 metų garantija
   „Philips“, kartu su standartine 2 metų garantija šiam šviestuvui, suteikia  5 metų garantiją šviesos diodų sistemai (šviesos diodų moduliui ir šios lempos valdikliui).
   Šviesos spalvinė temperatūra
   Šviesa gali turėti įvairią spalvinę temperatūrą, kuri matuojama kelvinais (K). Lempos, kurių vertė kelvinais yra mažas skaičius, skleidžia šiltą, jaukesnę šviesą, o tos, kurių vertė kelvinais yra didesnis skaičius – šaltą, daugiau energijos suteikiančią šviesą. Ši „Philips“ lempa skleidžia šiltą baltą šviesą jaukiai aplinkai sukurti.
   „Philips“ energiją taupanti lempa
   Ši „Philips“ energiją taupanti lempa tausoja energiją, palyginti su įprastais šviesos šaltiniais, taip padeda sutaupyti pinigų, nes gaunamos mažesnės sąskaitos už elektrą, ir atlikti savo pareigą aplinkai.
   Šviesos diodų vidutinė naudojimo trukmė – 15 metų
   Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasikliauti. Šioje „Philips“ šviesos diodų lempoje panaudoti integruoti šviesos diodai veikia iki 15 000 valandų (tai atitinka vidutinį naudojimą 3 val. per dieną 15 metų, mažiausiai 13 000 įjungimo / išjungimo ciklų). Taip gera žinoti, kad nereikės rūpintis priežiūra ar elektros lempučių keitimu, o namai bus puikiai apšviesti.

   Namų biuro apšvietimo dizainas – patarimai

   „Philips“ stalinės lempos vaizdo įrašo sustabdytas kadras

   „Philips“ stalo apšvietimas: įrenkite idealų namų biurą

   Patikrinkite piktogramą
   Kad skaitydami ar rašydami išvengtumėte šešėlių, stalinę lempą statykite priešingoje rankos, kuria rašote, pusėje.
   Patikrinkite piktogramą
   Spalvota šviesa ar nuotaiką kuriantis apšvietimas gali jums padėti susitelkti į darbą. „Philips Hue“ leidžia sukurti idealią aplinką su daugiau nei 16 milijonų spalvų.
   Patikrinkite piktogramą
   Kompiuterio ekraną reikia apsaugoti nuo natūralios dienos šviesos ir stalinės lempos spindulių – tai padės išvengti akinimo, kai dirbate prie ekrano.
   Patikrinkite piktogramą
   Įsitikinkite, kad stalinė lempa apšviečia visą darbo vietą.
   Patikrinkite piktogramą
   Skaitant ir rašant rekomenduojama kartu naudoti funkcinį ir bendrąjį apšvietimą: pavyzdžiui, reguliuojamas apšvietimas gali sumažinti akių nuovargį. „SceneSwitch“ siūlo 3 skirtingas apšvietimo aplinkas ir nereikia šviesos reguliatoriaus ar įrengti kitų prietaisų.
   Patikrinkite piktogramą
   Grindų šviestuvais arba stalinėmis lempomis galima išryškinti paveikslus, nuotraukas ar baldus. Nesvarbu, kokio šviesos ryškumo pageidaujate: mūsų reguliuojamos „WarmGlow“ lemputės skleidžia jaukų švytėjimą – kuo labiau pritemdysite, tuo šviesa bus šiltesnė.
   „Philips Hue Phoenix“
   stalinė lempa