Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

   „Philips“ prieškambario apšvietimas

   Kodėl verta rinktis „Philips“ prieškambario apšvietimą?

    

   Jūsų prieškambaris – pirmoji namų erdvė, kurioje atsiduria žmonės. Pirmasis įspūdis svarbus, todėl ši patalpa visada turėtų pasižymėti šilta ir svetinga aplinka. Galime padėti rasti tinkamą prieškambario apšvietimą kiekvienam puošybos variantui – nuo ryškių lubinių šviestuvų iki švelnių stalinių ir sieninių lempų. Dailiai estetiškas prieškambario apšvietimo dizainas, kuris taip pat atlieka funkciją nukreipdamas jus ir jūsų svečius į namų vidų.

   „Philips Hue White Ambiance“

   Pradedančiojo rinkinys

    

   Įsigykite „Philips Hue White Ambience“ pradedančiojo rinkinį ir jauskitės geriau natūralioje baltoje šviesoje bet kuriuo dienos metu, nuo saulėtekio iki saulėlydžio.

   Šviesos diodų logotipas
   Patikrinkite piktogramą
   Įgykite energijos, susikaupkite, skaitykite ir atsipalaiduokite šviesoje
   Patikrinkite piktogramą
   Lengvai atsibuskite per savo asmeninį saulėtekį
   Patikrinkite piktogramą
   Valdykite apšvietimą savaip
   „Philips Hue White Ambience“ 871869654869

   Funkcinis prieškambario apšvietimas, skirtas puikiam pirmajam įspūdžiui sukurti

    

   Prieškambario šviestuvų pasirinkimą lemia įvairūs veiksniai. Priklausomai nuo jūsų namo dydžio, keisis prieškambario dydis ir ši patalpa turės atitikti skirtingus reikalavimus.

   Iš esmės kiekviename prieškambaryje reikalinga pagrindinė šviesa, kad kambarys būtų tolygiai apšviestas. Tam labai tinka prieškambario lubiniai šviestuvai. Tačiau, priklausomai nuo prieškambario dydžio, jų gali nepakakti visai patalpai apšviesti. Netiesioginis sieninis apšvietimas padeda sukurti jaukesnę ir svetingesnę aplinką bei pagerinti pirmąjį įspūdį apie jūsų namus. Didesnius kambarius galima išryškinti taškiniais šviestuvais, kurie skleidžia tolygų apšvietimą ir padeda matyti, kur einate.

   Jūsų prieškambariui – tik tai, kas geriausia. Visi privalumai glaustai.

   5 metų garantija
   „Philips“, kartu su standartine 2 metų garantija šiam šviestuvui, suteikia  5 metų garantiją šviesos diodų sistemai (šviesos diodų moduliui ir šios lempos valdikliui).
   Šviesos spalvinė temperatūra
   Šviesa gali turėti įvairią spalvinę temperatūrą, kuri matuojama kelvinais (K). Lempos, kurių vertė kelvinais yra mažas skaičius, skleidžia šiltą, jaukesnę šviesą, o tos, kurių vertė kelvinais yra didesnis skaičius – šaltą, daugiau energijos suteikiančią šviesą. Ši „Philips“ lempa skleidžia šiltą baltą šviesą jaukiai aplinkai sukurti.
   „Philips“ energiją taupanti lempa
   Ši „Philips“ energiją taupanti lempa tausoja energiją, palyginti su įprastais šviesos šaltiniais, taip padeda sutaupyti pinigų, nes gaunamos mažesnės sąskaitos už elektrą, ir atlikti savo pareigą aplinkai.
   Šviesos diodų vidutinė naudojimo trukmė – 15 metų
   Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasikliauti. Šioje „Philips“ šviesos diodų lempoje panaudoti integruoti šviesos diodai veikia iki 15 000 valandų (tai atitinka vidutinį naudojimą 3 val. per dieną 15 metų, mažiausiai 13 000 įjungimo / išjungimo ciklų). Taip gera žinoti, kad nereikės rūpintis priežiūra ar elektros lempučių keitimu, o namai bus puikiai apšviesti.

   Išryškinkite įėjimą prieškambario šviestuvais

    

   Prieškambaryje įrengus pagrindinį apšvietimą, toliau viskas yra susiję su gerą savijautą skatinančios aplinkos kūrimu. Apšvietimo sistemos gali išryškinti dailius dekoratyvinius kūrinius, kurie dažnai laikomi didesniuose prieškambariuose. Stalinės lempos ant komodų ar indaujų sukuria šiltas šviesos saleles. Sieniniai šviestuvai naudojami akcentuojant paveikslus ir skulptūras. Drabužių spintas galima pagražinti „Downlight“ šviestuvais arba taškiniais šviestuvais, kabinamais ant laido, strypo ar maitinimo bėgių sistemos. Svarstant apie prieškambario, kuriame yra veidrodžių, apšvietimą, geriausia rinktis sieninį šviestuvą, skleidžiantį neblizgančią švelnią šviesą. Spalvoti šviesos diodų šviestuvai jūsų prieškambaryje gali sukurti daugiau puošnumo.

   Prieškambario apšvietimas – patarimai

   „Philips“ svetainės vaizdo įrašo sustabdytas kadras

   „Philips“ prieškambario apšvietimas: raskite tinkamą apšvietimą savo prieškambariui

   Patikrinkite piktogramą
   Šviesos diodų arba energiją taupantys šviestuvai šviečia daug valandų.
   Patikrinkite piktogramą
   Spalvotu apšvietimu galima sukurti unikalius jūsų prieškambario akcentus. Naudokite „Philips Hue“ ir rinkitės iš 16 milijonų spalvų.
   Patikrinkite piktogramą
   Šiltam priėmimui naudokite reguliuojamą šviesą. Mūsų „WarmGlow“ lemputės skleidžia jaukų švytėjimą – kuo labiau pritemdote, tuo šiltesnė šviesa.
   Patikrinkite piktogramą
   Savo prieškambaryje naudokite natūralią šviesą. Prieškambario šviestuvai turėtų kokybiškai perteikti spalvas.
   Patikrinkite piktogramą
   Ryški šviesa pradedant dieną ryte, jaukus švytėjimas grįžus namo naktį: „SceneSwitch“ suteikia tinkamą apšvietimą bet kuriuo dienos metu nenaudojant šviesos reguliatoriaus.

   „Philips Hue White Ambience“

   pradedančiojo rinkinys

   „Philips Hue White Ambience“ 871869654869