Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

   „Philips“ miegamojo apšvietimas

   Kodėl verta rinktis „Philips“ miegamojo apšvietimą?

    

   Jūsų miegamasis yra ne tik vieta, skirta miegoti. Tai asmeninė slėptuvė, kurioje galite atsipalaiduoti, žiūrėti televizorių ar skaityti knygą. Šio šventovėje turi būti įrengtas tinkamas apšvietimas, padedantis jaukiai ir gerai jaustis. Jums siūlome platų skirtingų šviestuvų ir lempučių, suteikiančių dekoratyvinį efektą bei  sukuriančių šiltą ir jaukią atmosferą, asortimentą, suteikiantį galimybę susikurti svajonių erdvę miegamajame. 

   „Philips InStyle“

   Lubinis šviestuvas

   Šie išmanūs lubiniai šviestuvai su chromo akcentais, pasižymintys didžiuliu, aptakiu ir prašmatniu siluetu – stilinga bet kurio kambario puošmena. Dėl sumanaus dizaino naudojant stiklinį sklaidytuvą šviesa skleidžiama ir aukštyn, ir žemyn – taip sukuriama maloni aplinka.
   Patikrinkite piktogramą
   Daugybė pritaikymo būdų ir apdailos variantų, atitinkančių jūsų skonį
   Patikrinkite piktogramą
   Reguliuojamas šviesos intensyvumas su apšvietimo reguliatoriaus jungikliu
   Patikrinkite piktogramą
   Energijos taupymas
   „Philips“ lubinis šviestuvas „InStyle“

   Miegamojo apšvietimo idėjos

    

   Viena pagrindinių su miegamojo apšvietimu susijusių taisyklių, kurias turite žinoti – reikėtų rinktis švelnią ir šiltą šviesą. Nesvarbu, ar ryte jums reikia keltis, kai lauke dar tamsu, ar naktį einate į tualetą, ar vakare norite paskaityti – akinanti šviesa verčia jaustis nepatogiai. Rekomenduojame miegamajame įsirengti reguliuojamą lubinį šviestuvą, kad šviesos lygį galėtumėte pritaikyti savo poreikiams – nesvarbu, ar ieškote pamestos poros kojinių, ar klojate lovą.

   Priklausomai nuo pageidavimų, rinkitės sieninius šviestuvus arba naktines lempas abiejose lovos pusėse, kurios jums ir jūsų partneriui suteiks galimybę skaityti arba dirbti netrukdant vienas kitam. Kai kuriuos sieninius šviestuvus taip pat galima reguliuoti, pavyzdžiui, kad jie nukreiptų šviesą į jūsų knygą. Čia rekomenduojami šviesos diodų šviestuvai, nes jie skleidžia šiltą baltą šviesą ir tuo pačiu metu taupo energiją. Priklausomai nuo jūsų miegamojo dydžio ir jame esančių baldų, galite naudoti skirtingus šviestuvus, kad nustatytumėte akcentus ir sukurtumėte jaukią atmosferą. Ar kada nors pamąstėte, kad būtų galima apšviesti savo drabužių spintos vidų? Tai padarę, galėsite lengvai surasti reikalingus daiktus net ir anksti ryte. Jei jūsų miegamajame yra fotelis arba sofa, galite juos išryškinti įrengdami grindų šviestuvus arba stalines lempas. Tas pats taikoma ir paveikslams, nuotraukoms ar veidrodžiams, puošiantiems jūsų sienas: sieniniai ir prisegami šviestuvai išryškins asmeninius akcentus. Savo miegamojo apšvietimui reikėtų rinktis šiuos šviestuvus:

    

   • Naktinės lempos ant naktinio staliuko
   • Reguliuojami sieniniai šviestuvai abiejose lovos pusėse
   • Grindų šviestuvas prie fotelio ar drabužių spintos
   • Vidinis drabužių spintos apšvietimas

   Jūsų miegamajam – tik tai, kas geriausia. Visi privalumai glaustai.

   5 metų garantija
   „Philips“, kartu su standartine 2 metų garantija šiam šviestuvui, suteikia  5 metų garantiją šviesos diodų sistemai (šviesos diodų moduliui ir šios lempos valdikliui).
   Šviesos spalvinė temperatūra
   Šviesa gali turėti įvairią spalvinę temperatūrą, kuri matuojama kelvinais (K). Lempos, kurių vertė kelvinais yra mažas skaičius, skleidžia šiltą, jaukesnę šviesą, o tos, kurių vertė kelvinais yra didesnis skaičius – šaltą, daugiau energijos suteikiančią šviesą. Ši „Philips“ lempa skleidžia šiltą baltą šviesą jaukiai aplinkai sukurti.
   „Philips“ energiją taupanti lempa
   Ši „Philips“ energiją taupanti lempa tausoja energiją, palyginti su įprastais šviesos šaltiniais, taip padeda sutaupyti pinigų, nes gaunamos mažesnės sąskaitos už elektrą, ir atlikti savo pareigą aplinkai.
   Šviesos diodų vidutinė naudojimo trukmė – 15 metų
   Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasikliauti. Šioje „Philips“ šviesos diodų lempoje panaudoti integruoti šviesos diodai veikia iki 15 000 valandų (tai atitinka vidutinį naudojimą 3 val. per dieną 15 metų, mažiausiai 13 000 įjungimo / išjungimo ciklų). Taip gera žinoti, kad nereikės rūpintis priežiūra ar elektros lempučių keitimu, o namai bus puikiai apšviesti.

   Miegamojo apšvietimo dizainas – patarimai

   „Philips“ miegamojo vaizdo įrašo sustabdytas kadras

   „Philips“ miegamojo apšvietimas: sukurkite savo svajonių erdvę

   Patikrinkite piktogramą
   Tokie patys arba panašūs sieniniai šviestuvai ar naktinės lempos sukuria simetriją ir koncentruoja šviesą į jūsų lovą.
   Patikrinkite piktogramą
   Norint pakeisti aplinką galima naudoti spalvotą šviesą. Rekomenduojame „Philips Hue“ – su daugiau nei 16 milijonų spalvų kasdienis apšvietimas gali suteikti išskirtinę patirtį.
   Patikrinkite piktogramą
   Norint apsirengti yra labai patogu, kai drabužių spintos vidus apšviestas.
   Patikrinkite piktogramą
   Grindų šviestuvais arba stalinėmis lempomis galima išryškinti paveikslus, nuotraukas ar baldus. Nesvarbu, kokio šviesos ryškumo pageidaujate: mūsų reguliuojamos „WarmGlow“ lemputės skleidžia jaukų švytėjimą – kuo labiau pritemdysite, tuo šviesa bus šiltesnė.
   Patikrinkite piktogramą
   Reguliuojami ir nuotaiką kuriantys šviestuvai padeda sukurti idealią aplinką bet kuriuo dienos metu. Naudodami „SceneSwitch“, galite rinktis 3 skirtingas apšvietimo aplinkas – nereikia šviesos reguliatoriaus ar įrengti kitų prietaisų.

   „Philips InStyle“

   Lubinis šviestuvas

   „Philips“ lubinis šviestuvas „InStyle“