Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

   „Philips“ vonios kambario apšvietimas

   Kodėl verta rinktis „Philips“ vonios kambario apšvietimą?


   Jūsų vonios kambarys niekada nėra toks pats. Ryte tai yra vieta, skirta kuo greičiau susiruošti į mokyklą ar į darbą. Vakare jis pavirsta geros savijautos oaze, kurioje galite mėgautis atpalaiduojančia vonia su burbuliukais skaitydami įdomią knygą. Turime  geriausių vonios kambario apšvietimo idėjų, padėsiančių nušviesti kiekvieną akimirką. Nuo ryškių lubinių ir taškinių šviestuvų iki veidrodžio šviestuvų ir spalvas keičiančio, nuotaiką sukuriančio apšvietimo. Puikus vonios kambario apšvietimo idėjų, kurios padės atgaivinti šį kambarį, pasirinkimas.

   „Philips myBathroom Hotstone”

   Sieninis šviestuvas

    

   Šviesos diodų sieninis šviestuvas „Philips myBathroom Hotstone“ jūsų vonios kambariui suteiks idealų šviesos lygį. Šis stilingas šviestuvas su sintetiniu sklaidytuvu ir chromo pagrindu skleidžia šviesą, kurioje matoma tikroji odos spalva, kad būtų galima darytis makiažą, skustis ir atlikti kitus veiksmus, o kambarys yra ryškiai apšviečiamas.   

   Šviesos diodų logotipas
   Patikrinkite piktogramą
   Aukštos kokybės šviesos diodų šviestuvas
   Patikrinkite piktogramą
   Šilta balta šviesa
   Patikrinkite piktogramą
   Energijos taupymas

   Mūsų populiariausias vonios kambario apšvietimas

    

   Vonios kambario apšvietimas turėtų prisitaikyti prie per dieną besikeičiančios situacijos. Įrengę reguliuojamą apšvietimą, galėsite patys nuspręsti, kiek šviesos reikia atliekant konkrečius veiksmus. Lubiniai šviestuvai ar įleidžiamieji taškiniai šviestuvai suteikia bendrąjį apšvietimą, kuris reikalingas, kai norite susiruošti ryte ar išvalyti vonios kambarį. Naudodami sieninius šviestuvus, galite sukurti specialius akcentus – taip suteiksite kambariui daugiau erdvės. Norėdami atkurti jaukią savo mėgstamiausio SPA centro atmosferą, apsvarstykite galimybę įrengti nuotaiką kuriančius šviestuvus, kurie keičia spalvas. Juos galima lengvai pritaikyti prie vonios kambario dizaino ir jūsų nuotaikos. Veidrodis yra itin svarbi kiekvieno vonios kambario dalis. Todėl vonios veidrodžiui reikia tinkamo šviestuvų komplekto – veidrodis turėtų būti apšviestas iš viršaus ir abiejų šonų. Veidrodžio šviestuvai turėtų apšviesti veidą ir panaikinti visus šešėlius.  

   Jūsų vonios kambariui – tik tai, kas geriausia. Visi privalumai glaustai.

   5 metų garantija
   „Philips“, kartu su standartine 2 metų garantija šiam šviestuvui, suteikia  5 metų garantiją šviesos diodų sistemai (šviesos diodų moduliui ir šios lempos valdikliui).
   Šviesos spalvinė temperatūra
   Šviesa gali turėti įvairią spalvinę temperatūrą, kuri matuojama kelvinais (K). Lempos, kurių vertė kelvinais yra mažas skaičius, skleidžia šiltą, jaukesnę šviesą, o tos, kurių vertė kelvinais yra didesnis skaičius – šaltą, daugiau energijos suteikiančią šviesą. Ši „Philips“ lempa skleidžia šiltą baltą šviesą jaukiai aplinkai sukurti.
   „Philips“ energiją taupanti lempa
   Ši „Philips“ energiją taupanti lempa tausoja energiją, palyginti su įprastais šviesos šaltiniais, taip padeda sutaupyti pinigų, nes gaunamos mažesnės sąskaitos už elektrą, ir atlikti savo pareigą aplinkai.
   Šviesos diodų vidutinė naudojimo trukmė – 15 metų
   Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasikliauti. Šioje „Philips“ šviesos diodų lempoje panaudoti integruoti šviesos diodai veikia iki 15 000 valandų (tai atitinka vidutinį naudojimą 3 val. per dieną 15 metų, mažiausiai 13 000 įjungimo / išjungimo ciklų). Taip gera žinoti, kad nereikės rūpintis priežiūra ar elektros lempučių keitimu, o namai bus puikiai apšviesti.

   Saugūs vonios kambario šviestuvai, puikiai tinkantys drėgnai aplinkai


   Vonios kambaryje tai neišvengiama: susiduria elektra ir vanduo – tai gali atrodyti kaip rūpesčių keliantis derinys. „Philips“ vonios kambario šviestuvai yra sukurti drėgnai aplinkai, todėl juos visiškai saugu naudoti. Vonios kambariai skirstomi į tris drėgnumo zonas; todėl visų mūsų vonios kambario šviestuvų apsaugos laipsnis yra IP23, IP44 arba IP65. Kuo šviestuvas yra arčiau vandens šaltinio ir kuo didesnė rizika jį sušlapinti, tuo aukštesnė IP kategorija reikalinga. Ši reikšmė rodo, kiek šviestuvas yra atsparus vandeniui. Taikomas šis principas: kuo didesnis skaičius, tuo geresnė apsauga. Mums rūpi jūsų saugumas ir gerovė.

   Vonios kambario apšvietimo dizainas – patarimai

   Vonios kambario vaizdo įrašo sustabdytas kadras

   „Philips“ vonios kambario apšvietimas: susikurkite geros savijautos erdvę.

   Patikrinkite piktogramą
   Veidrodį geriausia apšviesti iš viršaus ir iš abiejų šonų. Veidrodžio šviestuvai turėtų apšviesti veidą ir panaikinti visus šešėlius.
   Patikrinkite piktogramą
   Skutantis arba darantis makiažą, bendrąjį apšvietimą geriausia derinti su tiksliniu apšvietimu.
   Patikrinkite piktogramą
   Jei norite sukurti tam tikrą atmosferą, sieninis šviestuvas suteiks puikių akcentų ir erdvės įspūdį. Rekomenduojame „Philips Hue“ – su daugiau nei 16 milijonų spalvų kasdienis apšvietimas gali suteikti išskirtinę patirtį.
   Patikrinkite piktogramą
   Dušas – tai papildoma zona, kurioje reikalingas tikslinis apšvietimas. Įrenkite vieną arba du IP65 kategorijos įleidžiamuosius taškinius šviestuvus virš dušo ir prie vonios.
   Patikrinkite piktogramą
   Jei vonios kambaryje įrengsite šviesos reguliatoriaus jungiklius, galėsite visiškai valdyti šviesos intensyvumą ir jį nustatyti tokį, kokio norite ar koks tuo metu reikalingas. Naudodami mūsų „SceneSwitch“ gaminius, galite nustatyti 3 skirtingas aplinkas: nuo ryškios šviesos iki jaukaus švytėjimo, ir nereikia naudoti šviesos reguliatoriaus.
   Patikrinkite piktogramą
   Sukurkite tobulą SPA pojūtį savo vonios kambaryje su „WarmGlow“. Nesvarbu, kokio reguliuojamų lempučių ryškumo pageidaujate, jos visada skleis tobulą jaukų švytėjimą – kuo labiau pritemdysite, tuo šviesa bus šiltesnė.

   „Philips myBathroom Hotstone”

   Sieninis šviestuvas