Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

   „Philips“ rūsio apšvietimas

   Kodėl verta rinktis „Philips“ rūsio apšvietimą?

    

   Kam naudojate savo rūsį? Kaip skalbimo patalpą ar kaip sandėliuką? O gal kaip šeimos laisvalaikio kambarį, skirtą užsiimti pomėgiais ar vaikams žaisti? Rūsys galėtų būti netgi papildoma svetainė. Nesvarbu, kokia rūsio funkcija, reikia išskirtinių jo apšvietimo idėjų, nes rūsyje nėra natūralios dienos šviesos ir langų, o lubos yra žemos. Galime jums padėti paversti rūsį šviesia erdve su lubiniais, taupiais šviesos diodų ir kryptiniais šviestuvais, dėl kurių visi jausis saugiai ir patogiai.

   „Philips“ „Hue“ judesio jutiklis

   Priedas

   Pridėkite judesio jutiklį prie savo „Philips Hue“ sistemos patogumui, ramybei ir energijos taupymui užtikrinti. Šis judesio jutiklis maitinamas baterijomis ir yra visiškai belaidis, todėl jį galite įrengti bet kurioje namų vietoje. Paprasta nustatyti naudojant „Philips Hue“ programą.
   Patikrinkite piktogramą
   Sujunkite iki 50 „Philips Hue“ šviestuvų
   Patikrinkite piktogramą
   „Hue“ šviestuvai įjungiami aptikus judesį
   Patikrinkite piktogramą
   Nėra laidų, todėl galite įrengti bet kurioje namų vietoje
   „Philips Hue“ judesio jutiklis

   Funkcinis rūsio apšvietimas – puikiai tinka skalbimo ir sandėliavimo patalpoms

    

   Rūsys – daug funkcijų turinti patalpa, kurią galima naudoti ir kaip skalbyklą, ir kaip sandėliuką, todėl itin svarbu geras apšvietimas. Siekiant pakankamai apšviesti erdves, kurios įprastai yra tamsios, dažniausiai rekomenduojama naudoti klasikinius lubinius šviestuvus. Rūsio šviesos diodų šviestuvai yra naudingi tuo, kad taupo energiją ir skleidžia ryškią šviesą, kuri reikalinga atliekant namų ruošos darbus. Sandėliavimo sistemas gali būti naudinga apšviesti sieniniais ir prisegamais šviestuvais, kad visada rastumėte tai, ko ieškote. Dėl drėgmės skalbimo patalpose svarbu įrengti drėgmei atsparius šviestuvus.

    

   Svarbios rūsio apšvietimo charakteristikos:

    

   • Ryškus apšvietimas, kad būtų saugu dirbti
   • Patikimas tvirtumas
   • Didelis energijos vartojimo efektyvumas
   • Drėgmei atsparūs šviestuvai drėgnose patalpose, pavyzdžiui, skalbykloje

   Jūsų svetainei – tik tai, kas geriausia. Visi privalumai glaustai.

   5 metų garantija
   „Philips“, kartu su standartine 2 metų garantija šiam šviestuvui, suteikia  5 metų garantiją šviesos diodų sistemai (šviesos diodų moduliui ir šios lempos valdikliui).
   Šviesos spalvinė temperatūra
   Šviesa gali turėti įvairią spalvinę temperatūrą, kuri matuojama kelvinais (K). Lempos, kurių vertė kelvinais yra mažas skaičius, skleidžia šiltą, jaukesnę šviesą, o tos, kurių vertė kelvinais yra didesnis skaičius – šaltą, daugiau energijos suteikiančią šviesą. Ši „Philips“ lempa skleidžia šiltą baltą šviesą jaukiai aplinkai sukurti.
   „Philips“ energiją taupanti lempa
   Ši „Philips“ energiją taupanti lempa tausoja energiją, palyginti su įprastais šviesos šaltiniais, taip padeda sutaupyti pinigų, nes gaunamos mažesnės sąskaitos už elektrą, ir atlikti savo pareigą aplinkai.
   Šviesos diodų vidutinė naudojimo trukmė – 15 metų
   Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasikliauti. Šioje „Philips“ šviesos diodų lempoje panaudoti integruoti šviesos diodai veikia iki 15 000 valandų (tai atitinka vidutinį naudojimą 3 val. per dieną 15 metų, mažiausiai 13 000 įjungimo / išjungimo ciklų). Taip gera žinoti, kad nereikės rūpintis priežiūra ar elektros lempučių keitimu, o namai bus puikiai apšviesti.

   Jaukus rūsio apšvietimas – patogiai rūsyje įrengtai svetainei

    

   Perkeliant svetainę į rūsį, reikia kruopščiai apgalvoti apšvietimo galimybes. Dėl dienos šviesos trūkumo šioje patalpoje reikia daugiau apšvietimo nei kitoje namų dalyje. Pradedant nuo lubinio šviestuvo, suteikiančio kambariui pagrindinę šviesą, rekomenduojama naudoti kryptinius šviestuvus, pavyzdžiui, sieninius, grindų šviestuvus bei prie paveikslų, veidrodžių ar lentynų prisegamus šviestuvus. Tai puikiai tinka vakarėlių, poilsio kambariams ar svetainėms. Jei ieškote daugiau įkvepiančių idėjų, kaip apšviesti svetainę, spustelėkite čia. Ar norėtumėte, kad jūsų vaikai rūsyje turėtų savo erdvę? Peržvelkite čia pateiktą informaciją apie vaikų miegamojo apšvietimą.

   Rūsio apšvietimo dizainas – patarimai

   „Philips“ rūsio vaizdo įrašo sustabdytas kadras

   „Philips“ rūsio apšvietimas: raskite tinkamą apšvietimą savo rūsiui

   Patikrinkite piktogramą
   Drėgnoms patalpoms, pavyzdžiui, skalbyklai, rinkitės drėgmei atsparius šviestuvus.
   Patikrinkite piktogramą
   Įrenkite puikią vakarėlių patalpą savo rūsyje naudodami spalvotus „Philips Hue“ šviestuvus.
   Patikrinkite piktogramą
   Maisto podėlius ir sandėliukus reikėtų apšviesti ryškiais lubiniais taškiniais šviestuvais.
   Patikrinkite piktogramą
   Reguliuojamas apšvietimas sukuria aplinką, puikiai tinkančią svetainei. Mūsų „WarmGlow“ lemputės skleidžia jaukų švytėjimą – kuo labiau jas pritemdote, tuo šiltesnė šviesa.
   Patikrinkite piktogramą
   Rūsyje įrengtose svetainėse reikia daugiau šviesos šaltinių, kad būtų kompensuojamas dienos šviesos trūkumas. „SceneSwitch“ sukuria 3 aplinkas: nuo ryškios dienos šviesos iki jaukaus švytėjimo, ir nereikia naudoti šviesos reguliatoriaus.

   „Philips“ „Hue“ judesio jutiklis

   Priedas

   „Philips Hue“ judesio jutiklis