More brands from

Pasirinkite
šviestuvą

Šviesa gali daug daugiau

Tinkami šviestuvai kiekvienam jūsų namų kambariui

 

Šviestuvai iš mūsų plataus asortimento padės jums apšviesti kiekvieną kambarį. Nuo grindų lempų ir sieninių šviestuvų iki lubinių kabamųjų šviestuvų ir stalinių lempų – „Philips“ šviestuvai puikiai apšvies jūsų namus. Naudokite įrankį „Home Lighting Designer“, kad pamatytumėte, kaip mūsų gaminiai gali patobulinti jūsų namus sukurdami skirtingas ir unikalias apšvietimo nuotaikas. Atraskite geriausią nuotaiką konkrečiam kambariui – nuo šiltos ir jaukios aplinkos svetainės apšvietimui iki ryškių, energijos suteikiančių modelių vonios kambario ir virtuvės apšvietimui. Su „Philips“ jokios namų interjero apšvietimo idėjos niekada nėra vienodos.

Raskite idealų apšvietimą
savo namams

Išbandykite mūsų namų apšvietimo dizaino įrankį, kad imituotumėte ir sukurtumėte savo namų apšvietimą.

Raskite kitų apšvietimo gaminių

Raskite tinkamą lemputę savo šviestuvui

 

Peržiūrėkite platų „Philips Lighting“ lempučių asortimentą. Jų yra įvairiausių formų, stilių ir tvirtinimo būdų. Nesvarbu, ar norite sukurti idealią savo svetainės aplinką ar tiesiog taupyti energiją ir sumažinti namų ūkio sąskaitas – visada rasite, ko ieškote.

Neišsemiamos galimybės su HUE

 

Paverskite kasdienį apšvietimą išskirtine patirtimi. Žaiskite spalvomis arba sinchronizuokite savo išmaniuosius šviestuvus su muzika ir filmais.