Pasiūlymai

  Pritemdoma LED

  „Particon“ dvigubas taškinis šviestuvas

  Reguliuojama šviesa, Puikiai tinka aplinkai kurti, Švelnios LED lemputės, nevargina akių, Aukštos kokybės medžiagos 531524816 Surasti panašius produktus
  • Tolygus pritemdymas, nuo ryškios iki švelnios šviesos

   53152/48/16

   Pritemdoma LED

   „Particon“ dvigubas taškinis šviestuvas

   53152/48/16 Surasti panašius produktus

   Kartais norisi pakeisti supančią aplinką, kad ji labiau atitiktų jūsų poreikius. Naudodami „Philips“ šviesos diodų pritemdomas taškines lemputes, lengvai pritemdysite iki tinkamo lygio – nuo ryškaus tinkamo kasdieniams darbams iki švelnaus apšvietimo, tinkančio atsipalaiduoti. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Tolygus pritemdymas, nuo ryškios iki švelnios šviesos

  Veikia su dauguma LED pritemdymo reguliatorių

  • Skirta Jūsų akių patogumui

   Skirta Jūsų akių patogumui

   Lengva pastebėti, kaip ryškus apšvietimas gali varginti akis. Jei per daug ryškus, atsiranda atspindžių. Jei per švelnus, jaučiate mirgėjimą. Dabar galite švelniai apšviesti savo pasaulį šviesos diodų lemputėmis, kurios sukurtos taip, kad nevargintų akių ir sukurtų tobulą atmosferą jūsų namuose.

  • Tolygiai pritemdo nuo 100 % ryškios iki 10 % švelnios šviesos

   Pakeiskite kambario aplinką, kad būtų pritaikyta jums. Naudodami „Philips“ pritemdomus šviesos diodų taškinius šviestuvus, apšvietimo reguliatoriumi galite lengvai keisti šviesos ryškumą. Tolygiai pritemdykite nuo 100 % ryškios šviesos, reikalingos konkrečiai veiklai, iki 10 % švelnios šviesos laisvalaikiui, kai esate atsipalaidavę.

  • Stiprus šviesos srautas – 1000 liumenų

   Apšvieskite savo namus aukštos kokybės šviestuvais

  • Integruotas šviesos diodų šviestuvas

   Šioje vietoje yra integruotas aukštos kokybės LED šviestuvas, kuris suteikia optimalų šviesos srautą.

  • 5 metų garantija, kad būtų ramu

   Visi mūsų taškiniai šviestuvai sukurti ilgam naudojimui. Jiems suteikiama 5 metų garantija, kad kasdien galėtumėte mėgautis ilgalaikiu kokybišku apšvietimu.

  • Šviestuvo naudojimo trukmė – iki 30 metų

   LED šviestuvus galima ilgiau naudoti, todėl nereikia dažnai keisti savo šviesos šaltinio. Tai žymiai sumažina atliekas ir taupo jūsų pinigus ilgai naudojant šviestuvus.

  • Įsigykite aukštos kokybės šviesos diodų šviestuvą ir taupykite energiją

   Lyginant su tradiciniais šviestuvais su tuo pačiu šviesos srautu, šie šviestuvai sutaupo iki 80 % energijos. Pirkdami „Philips“ LED šviestuvą ar lemputę, galite pradėti taupyti pinigus iškart. Kiekvieną šviesos šaltinį pakeitę LED šviestuvu, jūs iškart sutaupysite dėl mažesnių elektros energijos sąskaitų.

  • Iškart ryškiai šviečia įjungus

   Naudojant „Philips“ LED taškines lemputes, nereikia laukti. Jos iškart pradeda šviesti visu ryškumu, vos jas įjungus. Jų į kaitinamųjų lempučių panaši šilta balta šviesa iškart sukuria jaukią ir malonią aplinką.

  • Šilta balta šviesa padės sukurti patogią atmosferą

   Šviesa gali turėti skirtingas spalvines temperatūras, nurodomas kelvinais (K). Lemputės, kurių vertė kelvinais maža, skleidžia šiltą jaukią šviesą, o tos lemputės, kurių vertė kelvinais didelė, šviečia šalta energijos suteikiančia šviesa.

  • Tobulas šviesos spindulys detalėms apšviesti

   Moderni LED taškinė lemputė su plataus kampo (40 laipsnių) šviesos srautu puikiai tinka detalėms apšviesti ir bendrajam apšvietimui. Ji idealiai tinka virtuvėms, svetainėms ir valgomiesiems apšviesti.

  • Reguliuojamas šviestuvo gaubtas – maksimalus lankstumas

   Reguliuojamas šviestuvo gaubtas sukurtas nukreipti šviesą ten, kur jos labiausiai reikia.

  • Ilgai naudojama, aukštos kokybės medžiaga

   Šis taškinis šviestuvas yra pagamintas iš patvarių, aukštos kokybės medžiagų ir pasižymi puikia apdaila. Todėl gaminys yra tvirtas ir patvarus – jis daugelį metų puoš ir apšvies Jūsų namus.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.