Pasiūlymai

  Praktiškas

  Stalo lempa

  DSK202 40 K, juoda, Kelių lygių pritemdymas 8719514420397 Surasti panašius produktus
  • Jauki šviesos diodų šviesa, kuri nevargina akių

   8719514420397

   Praktiškas

   Stalo lempa

   8719514420397 Surasti panašius produktus

   Tvirtos konstrukcijos „Philips LED Performance“ stalinė lempa, pasižyminti optimaliu veikimu, yra tobulas šviestuvas bet kuriai namų erdvei, kurią norite apšviesti kokybiškai. Jauki šviesa nevargina akių. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Jauki šviesos diodų šviesa, kuri nevargina akių

  Su „EyeComfort“ – apšvietimas, kuris nevargina akių.

  • Kelių lygių pritemdymas

   Sukurkite akimirkai tinkamą nuotaiką pasirinkdami iš skirtingų pritemdymo lygių.

  • EyeComfort - akims maloni šviesa

   Prasta šviesa gali sukelti akių nuovargį. Kadangi daugelis iš mūsų daugiausiai laiko praleidžia patalpose, tinkamas namų apšvietimas yra svarbiau nei bet kada anksčiau. Mūsų gaminiai atitinka griežtus bandymų kriterijus, įskaitant mirgėjimo, blyksėjimo, akinimo, spalvų perteikimo ir pritemdymo, kad būtų užtikrinta, jog jie atitinka „EyeComfort“ reikalavimus. „Philips“ LED lemputės ne tik skleidžia malonią šviesą, bet ir palaiko ją tokią visą eksploatavimo laiką, užtikrindamos pastovią šviesos kokybę, išvestį ir spalvas daugiau nei dešimtmetį. Įjunkite tokią šviesą, kuri maloni jūsų akims. Jūsų akys jums padėkos.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.