Pasiūlymai

  Praktiškas

  Lubų šviestuvas

  „Ozziet“ CL570, juoda, Pritemdymas 8719514432000 Surasti panašius produktus
  • Vienas šviestuvas. Dvi šviesos zonos. Trys nustatymai.

   8719514432000

   Praktiškas

   Lubų šviestuvas

   8719514432000 Surasti panašius produktus

   Šis plonas, aptakus juodas lubų šviestuvas sukurtas taip, kad derėtų prie jūsų stiliaus. Ryškias, švarias apvalias pagrindinės šviesos linijas akcentuoja subtili linijinė kraštinė šviesa. Abi šviesos kartu sukuria 3 unikalius 2700 K šaltai baltos šviesos nustatymus, kad būtų gautas gražus tolygios šviesos efektas. Lempa yra 3 dydžių, todėl puikiai tiks bet kuriame jūsų namų kambaryje. Ją papildo patogi atminties funkcija, kuri gali įsiminti paskutinį jūsų nustatymą. „Ozziet“ lubinis šviestuvas atrodo taip pat gerai išjungtas, kaip ir įjungtas. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Vienas šviestuvas. Dvi šviesos zonos. Trys nustatymai.

  Su atminties funkcija, kad įsimintų paskutinį jūsų nustatymą.

  • Puikiai tinka tiek ilsintis, tiek bendraujant

   Svetainė yra kiekvienų namų širdis. Tai vieta, kur šeimos nariai atsipalaiduoja ir bendrauja su svečiais. Svetainės ir miegamojo kambario apšvietimas turi būti lengvai reguliuojamas, kad jį būtų galima pritaikyti skirtingiems poreikiams per visą dieną. Atidžiai priderinti šviesos šaltiniai ir žaismingi sluoksniai sukuria erdvės pojūtį ir suteikia kambariui šilumos bei jaukumo.

  • Įsimena mėgstamą režimą, kad būtų lengva pasirinkti

   Nesvarbu, ar jums norisi šilto švytėjimo jaukiam vakarui, ar ryškiai baltos šviesos, padedančios susikaupti, sistema įsimena mėgstamus režimus, kad būtų lengva pasirinkti.

  • Paprastas sumontavimas

   Daugiau nekils jokių rūpesčių dėl montavimo. Tiesiog pritvirtinkite arba pakabinkite šviestuvą ant sienos arba lubų ir įkiškite kištuką; dabar šviestuvas paruoštas užsidegti.

  • Itin plonas dizainas

   Plonas dizainas puikiai tinka kambariams su žemomis lubomis, kadangi jį galima įrengti lygiai su paviršiumi.

  • Dviejų zonų šviesa

   Pakeisti atmosferą kambaryje dar niekada nebuvo taip paprasta. „Philips SceneSwitch“ dviejų zonų LED lubinis šviestuvas leidžia nustatyti nuotaiką trimis unikaliais nustatymais. Pagrindinės ir linijinės kraštinės šviesų derinys suteikia jums variantų, kurie puikiai tinka vakarui su draugais, susikaupimui ir jaukioms akimirkoms. Nereikia apšvietimo reguliatoriaus ar montuoti – tereikia esamo jungiklio.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.