Pasiūlymai

  Nešiojami šviestuvai

  Nešiojama veidrodžio lempa

  5000/4000/3000 K, Rožinė, Reguliuojamas šviesos srautas 8719514420458 Surasti panašius produktus
  • Jauki šviesos diodų šviesa, kuri nevargina akių

   8719514420458

   Nešiojami šviestuvai

   Nešiojama veidrodžio lempa

   8719514420458 Surasti panašius produktus

   Tvirtos konstrukcijos „Philips LED Performance“ stalinė lempa, pasižyminti optimaliu veikimu, yra tobulas šviestuvas bet kuriai namų erdvei, kurią norite apšviesti kokybiškai ir ryškiai. Jauki šviesa, kuri nevargina akių. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Jauki šviesos diodų šviesa, kuri nevargina akių

  Su „EyeComfort“ – apšvietimas, kuris nevargina akių.

  • Kelių lygių pritemdymas

   Sukurkite akimirkai tinkamą nuotaiką pasirinkdami iš skirtingų pritemdymo lygių.

  • EyeComfort - akims maloni šviesa

   Prasta šviesa gali sukelti akių nuovargį. Kadangi daugelis iš mūsų daugiausiai laiko praleidžia patalpose, tinkamas namų apšvietimas yra svarbiau nei bet kada anksčiau. Mūsų gaminiai atitinka griežtus bandymų kriterijus, įskaitant mirgėjimo, blyksėjimo, akinimo, spalvų perteikimo ir pritemdymo, kad būtų užtikrinta, jog jie atitinka „EyeComfort“ reikalavimus. „Philips“ LED lemputės ne tik skleidžia malonią šviesą, bet ir palaiko ją tokią visą eksploatavimo laiką, užtikrindamos pastovią šviesos kokybę, išvestį ir spalvas daugiau nei dešimtmetį. Įjunkite tokią šviesą, kuri maloni jūsų akims. Jūsų akys jums padėkos.

  • „SceneSwitch“ spalvų keitimas

   „SceneSwitch“ spalvų keitimo funkcija suteikia galimybę kurti bendrąją nuotaiką namuose. Pasirinkite šalto atspalvio dienos šviesą ir likite susikaupę, nuveikite daugiau pasirinkę šaltai baltą apšvietimą arba atsipalaiduokite pakeitę šviesą į šiltai baltą. Kontroliuokite namų apšvietimą atsižvelgdami į tai, ką veikiate.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.