Pasiūlymai
  • Tinkamas apšvietimas ypatingoms akimirkoms

   61086/31/P5

   Lubų šviestuvas

   61086/31/P5 Surasti panašius produktus

   Sukurkite norimą aplinką su šviestuvu, kuris žino jūsų poreikius. „Haraz“ lubinis šviesos diodų šviestuvas su nustatytais apšvietimo režimais ir nuotolinio valdymo pulteliu suteiks galimybę reguliuoti šviesumą ir spalvos temperatūrą taip, kaip norite. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Tinkamas apšvietimas ypatingoms akimirkoms

  • Kaip sistemos dalis, įmontuotas šviesos diodas

   Kaip sistemos dalis, įmontuotas šviesos diodas

   Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasitikėti. Su integruotuoju šviesos diodų šviesos šaltiniu jums nereikės rūpintis priežiūra ar lemputės keitimu, o patalpos jūsų namuose bus puikiai apšviestos.

  • 80 % energijos taupymas

   80 % energijos taupymas

   Sutaupysite iki 80 % elektros energijos, palyginti su standartiniais kaitinamųjų lempučių šviesos šaltiniais.

  • Reguliavimas 2700–6500K

   Reguliavimas 2700–6500K

   Ši lempa yra reguliuojama. Ją galite reguliuoti pagal norimą šviesos spalvą; nuo šiltos baltos (2700 K) iki šaltos dienos šviesos (6500 K).

  • Itin ilgas naudojimo laikas, net 15 metų

   Itin ilgas naudojimo laikas, net 15 metų

   Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasitikėti. Šioje „Philips“ lemputėje panaudota LED technologija, dėl kurios lemputė tarnauja iki 15 000 val. (arba 15 metų, jei laikysite jas įjungtas vidutiniškai 3 val. per dieną, o jungsite / išjungsite ne mažiau kaip 13 000 kartų). Malonu žinoti, kad jums neteks nerimauti dėl taisymo ar lemputės keitimo, o namai bus puikiai ir jaukiai apšviesti.

  • Tolygus šviesos paskirstymas

   Tolygus šviesos paskirstymas
  • Paprastas šviesos lygio reguliavimas pateiktu nuotolinio valdymo pulteliu

   Pareguliuokite šviesos intensyvumą nuotolinio valdymo pulteliu (pridėtas). Puikiai tinka norint sukurti aplinką bet kokia proga: jaukus valgymas dviese arba šeimos ir draugų pasilinksminimas svetainėje.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.