Pasiūlymai

  Lubiniai šviestuvai

  Ozziet lubinis šviestuvas 36W

  4000 K, Juoda, Reguliuojamas šviesos srautas 8719514432123 Surasti panašius produktus
  • Vienas šviestuvas. Dvi šviesos zonos. Trys nustatymai.

   8719514432123

   Lubiniai šviestuvai

   Ozziet lubinis šviestuvas 36W

   8719514432123 Surasti panašius produktus

   Šis aptakus, plonas juodas lubinis šviestuvas sukurtas taip, kad derėtų prie bet kurių lubų. Švarias apvalias pagrindinės šviesos linijas akcentuoja sumani linijinė kraštinė šviesa. Derinkite abi šviesas ir sukurkite 3 unikalius apšvietimo nustatymus. Pagrindinis įmontuotasis šviestuvas suteikia šaltą 4000 K srautą, o pailgas kraštinis akcentinis šviestuvas – šiltą 2700 K srautą. Lempa yra 3 dydžių, todėl puikiai tiks bet kuriame jūsų namų kambaryje. Patogi atminties funkcija padeda įsiminti jūsų naujausią nustatymą. „Ozziet“ lubinis šviestuvas atrodo taip pat gerai išjungtas, kaip ir įjungtas. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Vienas šviestuvas. Dvi šviesos zonos. Trys nustatymai.

  Su atminties funkcija, kad įsimintų paskutinį jūsų nustatymą.

  • Puikiai tinka tiek ilsintis, tiek bendraujant

   Svetainė yra kiekvienų namų širdis. Tai vieta, kur šeimos nariai atsipalaiduoja ir bendrauja su svečiais. Svetainės ir miegamojo kambario apšvietimas turi būti lengvai reguliuojamas, kad jį būtų galima pritaikyti skirtingiems poreikiams per visą dieną. Atidžiai priderinti šviesos šaltiniai ir žaismingi sluoksniai sukuria erdvės pojūtį ir suteikia kambariui šilumos bei jaukumo.

  • Įsimena mėgstamą režimą, kad būtų lengva pasirinkti

   Nesvarbu, ar jums norisi šilto švytėjimo jaukiam vakarui, ar ryškiai baltos šviesos, padedančios susikaupti, sistema įsimena mėgstamus režimus, kad būtų lengva pasirinkti.

  • Paprastas sumontavimas

   Daugiau nekils jokių rūpesčių dėl montavimo. Tiesiog pritvirtinkite arba pakabinkite šviestuvą ant sienos arba lubų ir įkiškite kištuką; dabar šviestuvas paruoštas užsidegti.

  • Itin plonas dizainas

   Plonas dizainas puikiai tinka kambariams su žemomis lubomis, kadangi jį galima įrengti lygiai su paviršiumi.

  • Dviejų zonų šviesa

   Pakeisti atmosferą kambaryje dar niekada nebuvo taip paprasta. „Philips SceneSwitch“ dviejų zonų LED lubinis šviestuvas leidžia nustatyti nuotaiką trimis unikaliais nustatymais. Pagrindinės ir linijinės kraštinės šviesų derinys suteikia jums variantų, kurie puikiai tinka vakarui su draugais, susikaupimui ir jaukioms akimirkoms. Nereikia apšvietimo reguliatoriaus ar montuoti – tereikia esamo jungiklio.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.