Pasiūlymai

  Lubiniai šviestuvai

  Canaval lubinis šviestuvas 12W

  2700 K, Balta, Pritemdomas; SceneSwitch; Atsparus vandeniui 8719514326866 Surasti panašius produktus
  • Vienas šviestuvas. Jūsų jungiklis. Trys apšvietimo nustatymai

   8719514326866

   Lubiniai šviestuvai

   Canaval lubinis šviestuvas 12W

   8719514326866 Surasti panašius produktus

   Sukurkite tinkamą nuotaiką, pakeisdami ryškumą. Naudodami „Philips SceneSwitch“ šviesos diodų lubinius šviestuvus, galite parinkti tris ryškumo nustatymus, kurie puikiai tiks kiekvienai akimirkai. Nereikia įrengti apšvietimo reguliatoriaus ar kitų prietaisų – užtenka turimo jungiklio Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Vienas šviestuvas. Jūsų jungiklis. Trys apšvietimo nustatymai

  • EyeComfort - akims maloni šviesa

   Prasta šviesa gali sukelti akių nuovargį. Kadangi daugelis iš mūsų daugiausiai laiko praleidžia patalpose, tinkamas namų apšvietimas yra svarbiau nei bet kada anksčiau. Mūsų gaminiai atitinka griežtus bandymų kriterijus, įskaitant mirgėjimo, blyksėjimo, akinimo, spalvų perteikimo ir pritemdymo, kad būtų užtikrinta, jog jie atitinka „EyeComfort“ reikalavimus. „Philips“ LED lemputės ne tik skleidžia malonią šviesą, bet ir palaiko ją tokią visą eksploatavimo laiką, užtikrindamos pastovią šviesos kokybę, išvestį ir spalvas daugiau nei dešimtmetį. Įjunkite tokią šviesą, kuri maloni jūsų akims. Jūsų akys jums padėkos.

  • Paprastas sumontavimas

   Daugiau nekils jokių rūpesčių dėl montavimo. Tiesiog pritvirtinkite arba pakabinkite šviestuvą ant sienos arba lubų ir įkiškite kištuką; dabar šviestuvas paruoštas užsidegti.

  • Atsparumas drėgmei

   Atsparus drėgmei reiškia, kad šį gaminį galite drąsiai naudoti voniose, virtuvėse, balkonuose ir kitose vietose, kur gali būti drėgmės.

  • Vienodas šviesos paskirstymas

   Tolygiai paskirstykite šviesą po kambarius.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.