Pasiūlymai

  LED

  Žvakutės forma

  2, 3 W (14 W), E14, Žvakutės forma, Nereguliuojamas šviesos srautas 8718696767450 Surasti panašius produktus
  • Sukurta pastebėti

   8718696767450
   Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

   LED

   Žvakutės forma

   8718696767450 Surasti panašius produktus

   Pristatome „Philips Vintage“ šviesos diodų lempučių seriją – kolekciją, primenančią įprastas kaitinamąsias lemputes. Naudojamos kaip namų interjero detalė jos atrodo išskirtinai ir kuria nostalgišką atmosferą. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Sukurta pastebėti

  Puikiai atrodo tiek įjungta, tiek išjungta

  • Itin šilta šviesa

   Itin šilta šviesa

   Šios lemputės spalvos temperatūra yra 2000 K, kuri sukuria itin ramią ir intymią atmosferą. Puikiai tinka namų apšvietimo projektams.

  • Ilgalaikės lemputės – naudojamos iki 15 metų

   Ilgalaikės lemputės – naudojamos iki 15 metų

   Kadangi naudojimo trukmė yra iki 15 000 val., mažiau vargsite dažnai keisdami apšvietimo lemputes ir mėgausitės idealiu apšvietimo sprendimu daugiau nei 15 metų.

  • Geriau jūsų piniginei ir planetai

   Geriau jūsų piniginei ir planetai

   Dėl LED technologijos sutaupoma iki 80 % energijos, palyginti su standartinėmis lemputėmis. Todėl jos apsimoka ir kasmet sutaupote pinigų. Jos taip pat padeda saugoti gamtą.

  • Skirta Jūsų akių patogumui

   Skirta Jūsų akių patogumui

   Lengva pastebėti, kaip ryškus apšvietimas gali varginti akis. Jei per daug ryškus, atsiranda atspindžių. Jei per švelnus, jaučiate mirgėjimą. Dabar galite švelniai apšviesti savo pasaulį šviesos diodų lemputėmis, kurios sukurtos taip, kad nevargintų akių ir sukurtų tobulą atmosferą jūsų namuose.

  • Vintažinis stilius, moderni LED technologija

   Klasikinės LED lemputės gaminamos pagal LED energiją taupančią technologiją. Šios retro stiliaus lemputės yra vintažinio dizaino, bet gaminamos pagal naujausias technologijas.

  • Panaši forma ir dydis kaip standartinės kaitinamosios lemputės

   Ši patrauklaus dizaino ir įprastos formos energiją taupanti LED lemputė yra puikus ekologiškas tradicinių kaitinamųjų lempučių pakaitalas.

  • Laidas

   „Philips“ lemputes galima naudoti kartu su vienu iš „Philips“ laidų, o tokia kombinacija puikiai užpildo interjero apšvietimą ir suteikia svetainei pramonės pojūtį.

  • „Vintage“ asortimentas

   „Philips Vintage“ kolekcijoje yra gausybė įvairių formų lempučių – didelių, žvakės formos ir kitų įprastų formų, – tad lengvai jas priderinsite prie namų interjero.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.