More brands from

  LED

  Žvakės forma (pritemdoma)

  5 W (40 W), E14, Šiltai balta, Reguliuojamas šviesos srautas 8718696710005 Surasti panašius produktus
  • Sukurta pastebėti

   8718696710005
   Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

   LED

   Žvakės forma (pritemdoma)

   8718696710005 Surasti panašius produktus

   Jūsų pamėgtos ir pažįstamos formos. Dėl pažangiausios šviesos diodų energiją taupančios technologijos suvartoja 80 % mažiau energijos palyginti su įprastomis lemputėmis ir tarnauja dešimt kartų ilgiau. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Sukurta pastebėti

  Puikiai atrodo tiek įjungta, tiek išjungta

  • Tikras kaip kaitinamosios lempos, šiltai baltas apšvietimas

   Tikras kaip kaitinamosios lempos, šiltai baltas apšvietimas

   Šios lemputės spalvos temperatūra yra 2700 K, ji padeda sukurti šiltą, ramią atmosferą, idealiai tinkančią atsipalaiduoti. Ši 2700 K šviesa puikiai tinka namų apšvietimo projektams

  • Panašios formos ir dydžio kaip kaitinamosios žvakės formos lemputės

   Panašios formos ir dydžio kaip kaitinamosios žvakės formos lemputės

   Šiuolaikiškam apšvietimui pritaikyta, energiją taupanti standartinė LED žvakės formos lemputė, pasižyminti gražios formos dizainu ir įprastais matmenimis. Puikus, ilgalaikis tradicinių kaitinamųjų žvakės formos lempučių pakaitalas.

  • Ilgalaikės lemputės – naudojamos iki 15 metų

   Ilgalaikės lemputės – naudojamos iki 15 metų

   Kadangi naudojimo trukmė yra iki 15 000 val., mažiau vargsite dažnai keisdami apšvietimo lemputes ir mėgausitės idealiu apšvietimo sprendimu daugiau nei 15 metų.

  • Geriau jūsų piniginei ir planetai

   Geriau jūsų piniginei ir planetai

   Dėl LED technologijos sutaupoma iki 80 % energijos, palyginti su standartinėmis lemputėmis. Todėl jos apsimoka ir kasmet sutaupote pinigų. Jos taip pat padeda saugoti gamtą.

  • Puikiai tinka dekoratyviniams šviestuvams

   Puikiai tinka dekoratyviniams šviestuvams

   Modernios „Philips“ LED žvakės formos lemputės dekoratyviniams šviestuvams, pvz., žvakidėms, lubų ventiliatoriams, lempučių juostoms vonios kambaryje ir žibintams.

  • Jokių ultravioletinių arba infraraudonųjų spindulių

   Jokių ultravioletinių arba infraraudonųjų spindulių

   Šviesoje nėra infraraudonųjų spindulių, todėl neskleidžiama šiluma. Be to, šioje šviesoje nėra ir ultravioletinių spindulių. Šios dvi ypatybės reiškia, kad audiniai ir kiti daiktai neišbluks.

  • Sužinokite apie apšvietimą

   Sužinokite apie apšvietimą

   Spalvinė temperatūra: šviesa gali turėti skirtingas spalvines temperatūras, nurodomas kelvinais (K). Lemputės, kurių vertė kelvinais maža, skleidžia šiltą, jaukesnę šviesą, o tos lemputės, kurių vertė kelvinais didesnė, šviečia šalta, energijos suteikiančia šviesa. CRI: spalvos indeksas (CRI) naudojamas apibūdinti šviesos šaltinio poveikį sukuriamai spalvai. Natūralios saulės šviesos CRI yra 100. „Philips“ šviesos diodų lempučių CRI visada didesnis nei 80, todėl matomos tikros ir natūralios spalvos.

  • Skirta Jūsų akių patogumui

   Skirta Jūsų akių patogumui

   Lengva pastebėti, kaip ryškus apšvietimas gali varginti akis. Jei per daug ryškus, atsiranda atspindžių. Jei per švelnus, jaučiate mirgėjimą. Dabar galite švelniai apšviesti savo pasaulį šviesos diodų lemputėmis, kurios sukurtos taip, kad nevargintų akių ir sukurtų tobulą atmosferą jūsų namuose.

  • Reguliuojamas šviesos srautas

   Šią lemputę galite naudoti su daugeliu apšvietimo reguliatorių, kad sukurtumėte norimą aplinką tolygiai pritemdydami iki 10 % pilno apšvietimo lygio. Patikrinkite apšvietimo reguliavimo suderinamumo lentelę ir įsitikinkite, kad konkretų apšvietimo reguliatorių galėsite naudoti su šia lempute.

  • Vintažinis stilius, moderni LED technologija

   Klasikinės LED lemputės gaminamos pagal LED energiją taupančią technologiją. Šios retro stiliaus lemputės yra vintažinio dizaino, bet gaminamos pagal naujausias technologijas.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.