Pasiūlymai

  LED

  Lemputė (pritemdoma)

  7–60 W, E27, Šiltas švytėjimas, Pritemdoma 8718699770488 Surasti panašius produktus
  • Lemputė, kokios dar nematėte

   8718699770488

   LED

   Lemputė (pritemdoma)

   8718699770488 Surasti panašius produktus

   „Philips“ šviesos diodų lemputės skleidžia nuostabią šiltą baltą šviesą, yra išskirtinai ilgaamžės ir taupo energiją. Ši išgrynintos formos ir dailaus dizaino lemputė pakeis tradicines matines lemputes. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Lemputė, kokios dar nematėte

  Kurkite mėgstamą aplinką su pritemdomomis LED lemputėmis

  • Skirta Jūsų akių patogumui

   Skirta Jūsų akių patogumui

   Lengva pastebėti, kaip ryškus apšvietimas gali varginti akis. Jei per daug ryškus, atsiranda atspindžių. Jei per švelnus, jaučiate mirgėjimą. Dabar galite švelniai apšviesti savo pasaulį šviesos diodų lemputėmis, kurios sukurtos taip, kad nevargintų akių ir sukurtų tobulą atmosferą jūsų namuose.

  • Klasikinis stiklinis šviesos diodas

   Jums patinkanti išvaizda ir savybės, kokių tikitės. Klasikinis permatomo stiklo dizainas, atkartojantis nuostabų įprastų lempučių spindinčios šviesos efektą ir idealiai tinkantis visur namuose.

  • Pritemdoma, kad skleistų šiltą šviesą

   Šią pritemdomą lemputę galite pritemdyti nuo 2200 K šiltos šviesos iki 2700 K šviesos. Kuo labiau pritemdysite, tuo bus šiltesnė šviesa.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.