More brands from

  LED

  Lemputė (pritemdoma)

  5 W (40 W), E27, Šiltai balta, Pritemdoma 8718699593537 Surasti panašius produktus
  • Sukurta pastebėti

   8718699593537

   LED

   Lemputė (pritemdoma)

   8718699593537 Surasti panašius produktus

   Aptaki ir drąsi naujoji „Philips LED Modern Deco“ kolekcija siūlo švarų minimalistinį apšvietimą, kuris suteiks akcentų jūsų namų interjerui. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Sukurta pastebėti

  Puikiai atrodo tiek įjungta, tiek išjungta

  • Tikras kaip kaitinamosios lempos, šiltai baltas apšvietimas

   Tikras kaip kaitinamosios lempos, šiltai baltas apšvietimas

   Šios lemputės spalvos temperatūra yra 2700 K, ji padeda sukurti šiltą, ramią atmosferą, idealiai tinkančią atsipalaiduoti. Ši 2700 K šviesa puikiai tinka namų apšvietimo projektams

  • Ilgalaikės lemputės – naudojamos iki 15 metų

   Ilgalaikės lemputės – naudojamos iki 15 metų

   Kadangi naudojimo trukmė yra iki 15 000 val., mažiau vargsite dažnai keisdami apšvietimo lemputes ir mėgausitės idealiu apšvietimo sprendimu daugiau nei 15 metų.

  • Geriau jūsų piniginei ir planetai

   Geriau jūsų piniginei ir planetai

   Dėl LED technologijos sutaupoma iki 80 % energijos, palyginti su standartinėmis lemputėmis. Todėl jos apsimoka ir kasmet sutaupote pinigų. Jos taip pat padeda saugoti gamtą.

  • Skirta Jūsų akių patogumui

   Skirta Jūsų akių patogumui

   Lengva pastebėti, kaip ryškus apšvietimas gali varginti akis. Jei per daug ryškus, atsiranda atspindžių. Jei per švelnus, jaučiate mirgėjimą. Dabar galite švelniai apšviesti savo pasaulį šviesos diodų lemputėmis, kurios sukurtos taip, kad nevargintų akių ir sukurtų tobulą atmosferą jūsų namuose.

  • Panaši forma ir dydis kaip standartinės kaitinamosios lemputės

   Ši patrauklaus dizaino ir įprastos formos energiją taupanti LED lemputė yra puikus ekologiškas tradicinių kaitinamųjų lempučių pakaitalas.

  • Laidas

   „Philips“ lemputes galima naudoti kartu su vienu iš „Philips“ laidų, o tokia kombinacija puikiai užpildo interjero apšvietimą ir suteikia svetainei pramonės pojūtį.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.