Pasiūlymai
  • Ryškus šviesos diodų apšvietimas, puiki kokybė

   8719514435612
   Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

   LED

   Įprasta forma

   8719514435612 Surasti panašius produktus

   Šiuolaikinės šviesos diodų lemputės padeda sukurti bendrą namų apšvietimą kasdienei veiklai namuose. Nedelsiant sumažinsite išlaidas energijai ir rečiau keisite lemputes nesumažindami naudojamo apšvietimo kokybės. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Ryškus šviesos diodų apšvietimas, puiki kokybė

  Sukurkite šaunią, energijos suteikiančią atmosferą

  • Skirta Jūsų akių patogumui

   Skirta Jūsų akių patogumui

   Lengva pastebėti, kaip ryškus apšvietimas gali varginti akis. Jei per daug ryškus, atsiranda atspindžių. Jei per švelnus, jaučiate mirgėjimą. Dabar galite švelniai apšviesti savo pasaulį šviesos diodų lemputėmis, kurios sukurtos taip, kad nevargintų akių ir sukurtų tobulą atmosferą jūsų namuose.

  • Klasikinis stiklinis šviesos diodas

   Jums patinkanti išvaizda ir savybės, kokių tikitės. Klasikinis matinio stiklo dizainas, atkartojantis švelnų įprastų lempučių nakties šviesos efektą ir idealiai tinkantis visur namuose.

  • Geriau jūsų piniginei ir planetai

   Dėl šviesos diodų technologijos sutaupoma iki 90 % energijos, palyginti su standartinėmis lemputėmis. Todėl jos apsimoka ir kasmet sutaupote pinigų. Jos taip pat padeda saugoti gamtą.

  • Ilga lemputės naudojimo trukmė – iki 50 metų

   Kadangi naudojimo trukmė yra iki 50 000 val., nereikės vargti ir dažnai keisti elektros lempučių – idealiu apšvietimo sprendimu mėgausitės ilgiau kaip 50 metų.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.