More brands from

LED

„Rivano“ keturgubas taškinis šviestuvas

Švelnios LED lemputės, nevargina akių, Aukštos kokybės medžiagos, LED 5061430P0 Surasti panašius produktus
 • Patogi šviesos diodų lemputė, kuri nevargina akių

  50614/30/P0
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  LED

  „Rivano“ keturgubas taškinis šviestuvas

  50614/30/P0 Surasti panašius produktus

  „Philips LED Rivano“ taškinis šviestuvas sukurtas ne tik tam, kad puikiai tiktų Jūsų namams. Jis apšviečia erdvę integruota šviesos diodų lempute, kuri nevargina Jūsų akių. Tikrai švelnus apšvietimas Jūsų akims. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Patogi šviesos diodų lemputė, kuri nevargina akių

 • Skirta Jūsų akių patogumui

  Skirta Jūsų akių patogumui

  Lengva pastebėti, kaip ryškus apšvietimas gali varginti akis. Jei per daug ryškus, atsiranda atspindžių. Jei per švelnus, jaučiate mirgėjimą. Dabar galite švelniai apšviesti savo pasaulį šviesos diodų lemputėmis, kurios sukurtos taip, kad nevargintų akių ir sukurtų tobulą atmosferą jūsų namuose.

 • Integruotas šviesos diodų šviestuvas

  Šioje vietoje yra integruotas aukštos kokybės LED šviestuvas, kuris suteikia optimalų šviesos srautą.

 • Stiprus šviesos srautas – 1 720 liumenų

  Apšvieskite savo namus aukštos kokybės šviestuvais

 • 5 metų garantija, kad būtų ramu

  Visi mūsų taškiniai šviestuvai sukurti ilgam naudojimui. Jiems suteikiama 5 metų garantija, kad kasdien galėtumėte mėgautis ilgalaikiu kokybišku apšvietimu.

 • Ilgai naudojama, aukštos kokybės medžiaga

  Šis taškinis šviestuvas yra pagamintas iš patvarių, aukštos kokybės medžiagų ir pasižymi puikia apdaila. Todėl gaminys yra tvirtas ir patvarus – jis daugelį metų puoš ir apšvies Jūsų namus.

 • Šilta balta šviesa padės sukurti patogią atmosferą

  Šviesa gali turėti skirtingas spalvines temperatūras, nurodomas kelvinais (K). Lemputės, kurių vertė kelvinais maža, skleidžia šiltą jaukią šviesą, o tos lemputės, kurių vertė kelvinais didelė, šviečia šalta energijos suteikiančia šviesa.

 • Įsigykite aukštos kokybės šviesos diodų šviestuvą ir taupykite energiją

  Lyginant su tradiciniais šviestuvais su tuo pačiu šviesos srautu, šie šviestuvai sutaupo iki 80 % energijos. Pirkdami „Philips“ LED šviestuvą ar lemputę, galite pradėti taupyti pinigus iškart. Kiekvieną šviesos šaltinį pakeitę LED šviestuvu, jūs iškart sutaupysite dėl mažesnių elektros energijos sąskaitų.

 • Šviestuvo naudojimo trukmė – iki 20 metų

  LED šviestuvus galima ilgiau naudoti, todėl nereikia dažnai keisti savo šviesos šaltinio. Tai žymiai sumažina atliekas ir taupo jūsų pinigus ilgai naudojant šviestuvus.

 • Iškart ryškiai šviečia įjungus

  Naudojant „Philips“ LED taškines lemputes, nereikia laukti. Jos iškart pradeda šviesti visu ryškumu, vos jas įjungus. Jų į kaitinamųjų lempučių panaši šilta balta šviesa iškart sukuria jaukią ir malonią aplinką.

 • Tobulas šviesos spindulys detalėms apšviesti

  Moderni LED taškinė lemputė su plataus kampo (40 laipsnių) šviesos srautu puikiai tinka detalėms apšviesti ir bendrajam apšvietimui. Ji idealiai tinka virtuvėms, svetainėms ir valgomiesiems apšviesti.

 • Reguliuojamas šviestuvo gaubtas – maksimalus lankstumas

  Reguliuojamas šviestuvo gaubtas sukurtas nukreipti šviesą ten, kur jos labiausiai reikia.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.