Pasiūlymai

  Itin efektyvus

  Kaitinimo žvakė skaidri, 40 W B35 E14

  3000 K, 485 lm, 50 000 val 8719514435759 Surasti panašius produktus
  • Ryškus šviesos diodų apšvietimas, puiki kokybė

   8719514435759
   Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

   Itin efektyvus

   Kaitinimo žvakė skaidri, 40 W B35 E14

   8719514435759 Surasti panašius produktus

   „Philips“ šviesos diodų lemputės skleidžia nuostabią šiltą baltą šviesą, yra išskirtinai ilgaamžės ir puikiai taupo energiją. Savo išgrynintos formos ir elegantišku dizainu ši lemputė puikiai pakeis skaidrias kaitinamąsias lemputes. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Ryškus šviesos diodų apšvietimas, puiki kokybė

  Sukurkite šiltą ir viliojančią atmosferą

  • Skirta Jūsų akių patogumui

   Skirta Jūsų akių patogumui

   Lengva pastebėti, kaip ryškus apšvietimas gali varginti akis. Jei per daug ryškus, atsiranda atspindžių. Jei per švelnus, jaučiate mirgėjimą. Dabar galite švelniai apšviesti savo pasaulį šviesos diodų lemputėmis, kurios sukurtos taip, kad nevargintų akių ir sukurtų tobulą atmosferą jūsų namuose.

  • Klasikinis stiklinis šviesos diodas

   Jums patinkanti išvaizda ir savybės, kokių tikitės. Klasikinis permatomo stiklo dizainas, atkartojantis nuostabų įprastų lempučių spindinčios šviesos efektą ir idealiai tinkantis visur namuose.

  • Geriau jūsų piniginei ir planetai

   Dėl šviesos diodų technologijos sutaupoma iki 90 % energijos, palyginti su standartinėmis lemputėmis. Todėl jos apsimoka ir kasmet sutaupote pinigų. Jos taip pat padeda saugoti gamtą.

  • Ilga lemputės naudojimo trukmė – iki 50 metų

   Kadangi naudojimo trukmė yra iki 50 000 val., nereikės vargti ir dažnai keisti elektros lempučių – idealiu apšvietimo sprendimu mėgausitės ilgiau kaip 50 metų.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.