Pasiūlymai

  Baltos šviesos lemputės

  Viena lemputė E14

  Lemputė E14, Nuo šiltos iki šaltos baltos šviesos, Pritemdomas šviesos srautas, Išmanusis valdiklis su duomenų šakotuvu „Philips Hue Bridge“* 8718696695203 Surasti panašius produktus
  • Apšvietimas įvairioms gyvenimo akimirkoms

   8718696695203
   Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

   Baltos šviesos lemputės

   Viena lemputė E14

   8718696695203 Surasti panašius produktus

   Su išmaniosiomis žvakės formos lemputėmis E14 konstrukcijai suteikite klasikinio stiliaus akcentų. Sukurkite norimą nuotaiką bet kokiai veiklai su tūkstančiais baltos spalvų atspalvių – nuo šaltos iki šiltos baltos – ir momentiniu pritemdymu. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Apšvietimas įvairioms gyvenimo akimirkoms

  Nuo saulėtekio iki saulėlydžio

  • Susikurkite norimą nuotaiką, nustatydami norimą apšvietimą – nuo šiltai iki šaltai baltos išmanios šviesos

   Susikurkite norimą nuotaiką, nustatydami norimą apšvietimą – nuo šiltai iki šaltai baltos išmanios šviesos

   Naudokite daugiau kaip 50 000 šiltos ir šaltai baltos šviesos atspalvių tinkamai darbo, žaidimų ar atsipalaidavimo nuotaikai sukurti – nesvarbu, koks būtų paros laikas. Pradėkite rytą tinkamai su šalta, energijos suteikiančia ryškiai balta šviesa arba atsipalaiduokite vakare su auksiniais atspalviais.

  • Mėgaukitės tinkamu išmaniu apšvietimu dienos darbams

   Mėgaukitės tinkamu išmaniu apšvietimu dienos darbams

   Palengvinkite savo dieną, naudodami keturis iš anksto nustatytus apšvietimo režimus, kurie buvo sukurti Jūsų dienos darbams. Du šaltos šviesos režimai „Energize“ (energijos suteikimo) ir „Concentrate“ (dėmesio sutelkimo) padės ryte ir prireikus sutelkti dėmesį, o šiltesnio apšvietimo režimai „Read“ (skaitymo) ir „Relax“ (atsipalaidavimo) padės pasimėgauti gera knyga ir pailsėti.

  • Išmanusis apšvietimas, padėsiantis atsibusti ir užmigti

   Išmanusis apšvietimas, padėsiantis atsibusti ir užmigti

   Nustatykite apšvietimą taip, kad ryte šviesa nustatytu laiku palaipsniui ryškėtų taip, kaip kylant saulei, ir dieną pradėtumėte ramūs bei pailsėję. Vakare atpalaiduojanti šiltai balta šviesa padės nusiraminti, atsipalaiduoti ir paruošti kūną geram nakties miegui.

  • Išmanusis apšvietimo valdymas išvykus iš namų

   Išmanusis apšvietimo valdymas išvykus iš namų

   „Philips Hue“ programa suteikia galimybę valdyti apšvietimą, netgi kai nesate namuose. Išjunkite ir įjunkite apšvietimą nuotoliniu būdu, naudodami programą, kad namai būtų apšviesti taip, kaip to norite.

  • Valdykite apšvietimą balsu

   Valdykite apšvietimą balsu

   Prijungę prie „Hue Bridge“, apšvietimą galite susieti su „Alexa“, „Apple HomeKit“ ir „Google Assistant“ ir jį valdyti balsu. Paprastomis balso komandomis galėsite įjungti ir išjungti apšvietimą, pritemdyti arba paryškinti šviesas ir netgi nustatyti apšvietimo režimą.

  • Prisijunkite prie „Hue Bridge“, kad galėtumėte visiškai išmaniai valdyti apšvietimą

   Prisijunkite prie „Hue Bridge“, kad galėtumėte visiškai išmaniai valdyti apšvietimą

   Šį gaminį reikia prijungti prie „Hue Bridge“, kad būtų galima naudoti visus išmaniuosius valdiklius ir funkcijas. Valdykite apšvietimą, naudodami „Philips Hue“ programą, nustatykite laikmačius, apšvietimo tvarką, pridėkite arba pašalinkite šviestuvus ir ne tik. *„Hue Bridge“ parduodamas atskirai

  Žiūrėti visas specifikacijas