Pasiūlymai

  Baltos šviesos lemputės

  Dviejų E14 lempučių komplektas

  Nuo šiltos iki šaltos baltos šviesos, Tiesioginis valdymas „Bluetooth“ ryšiu, Valdykite programėle arba balsu*, Prijunkite „Hue Bridge“, kad galėtumėte naudotis daugiau funkcijų 8718699726355 Surasti panašius produktus
  • Paprastas išmanusis apšvietimas

   8718699726355

   Baltos šviesos lemputės

   Dviejų E14 lempučių komplektas

   8718699726355 Surasti panašius produktus

   Add these 2 smart candelabra bulbs with warm white to cool daylight to help you relax, read, concentrate, or energize. Control instantly via Bluetooth in one room or pair with a Hue Bridge to unlock the full suite of features. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Paprastas išmanusis apšvietimas

  • „Bluetooth“ programėle valdykite iki 10 lempų

   „Bluetooth“ programėle valdykite iki 10 lempų

   Naudodami „Hue Bluetooth“ programėlę galite valdyti „Hue“ išmaniąsias lemputes viename namų kambaryje. Pridėkite iki 10 išmaniųjų lempučių ir valdykite jas mygtuko palietimu mobiliajame įrenginyje.

  • Valdykite apšvietimą balsu*

   Valdykite apšvietimą balsu*

   „Philips Hue“ veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ sujungus ją su suderinamu „Google Nest“ ar „Amazon Echo“ įrenginiu. Paprastomis balso komandomis galite valdyti kelias lemputes kambaryje arba tik vieną lemputę.

  • Susikurkite tinkamą nuotaiką – nuo šiltai iki šaltai baltos šviesos

   Susikurkite tinkamą nuotaiką – nuo šiltai iki šaltai baltos šviesos

   Šios lemputės ir šviestuvai šviečia skirtingais šiltai ir šaltai baltos spalvos atspalviais. Naudodami įvairius pritemdymo lygius – nuo ryškios iki mažo ryškumo šviesos, sureguliuokite apšvietimą iki tobulo atspalvio ir ryškumo savo kasdieniams poreikiams.

  • Tobulos apšvietimo konfigūracijos jūsų kasdienei veiklai

   Tobulos apšvietimo konfigūracijos jūsų kasdienei veiklai

   Palengvinkite savo dieną ir padarykite ją malonesnę, naudodami keturias iš anksto nustatytas apšvietimo konfigūracijas, kurios buvo sukurtos specialiai Jūsų dienos darbams: „Energize“ (energijos suteikimo), „Concentrate“ (dėmesio sutelkimo), „Read“ (skaitymo) ir „Relax“ (atsipalaidavimo). Dvi šaltų tonų konfigūracijos, „Energize“ (energijos suteikimo) ir „Concentrate“ (dėmesio sutelkimo), padės ryte arba prireikus sutelkti dėmesį, o šiltesnio apšvietimo konfigūracijos, „Read“ (skaitymo) ir „Relax“ (atsipalaidavimo), padės patogiai skaityti ar nuramins įsiaudrinusias mintis.

  • Su „Hue Bridge“ galėsite naudotis visomis sumanaus apšvietimo funkcijomis

   Su „Hue Bridge“ galėsite naudotis visomis sumanaus apšvietimo funkcijomis

   Naudokite „Hue Bridge“ (parduodama atskirai) su išmaniosiomis lemputėmis, kad atskleistumėte visas „Philips Hue“ funkcijas. Naudodami „Hue Bridge“ galite pridėti iki 50 išmaniųjų lempučių, kurias valdysite visuose namuose. Kurkite režimus, kad automatizuotumėte visą išmaniųjų namų apšvietimo sąranką. Valdykite lemputes, kai nesate namuose, arba pridėkite priedų, pavyzdžiui, judesio jutiklių ir išmaniųjų jungiklių.

  Žiūrėti visas specifikacijas