Pasiūlymai

  „myLiving”

  Lubų šviestuvas

  CL505, Balta, RF temdymas 8718699680954 Surasti panašius produktus
  • Patogiai susikurkite norimą aplinką

   8718699680954

   „myLiving”

   Lubų šviestuvas

   8718699680954 Surasti panašius produktus

   Kiekvieną kartą sukurkite tinkamą aplinką. Vos keliais nuotolinio valdymo pultelio spustelėjimais universalus „Philips“ šviesos diodų lubinis šviestuvas leidžia lanksčiai ir patogiai pasirinkti apšvietimą iš keleto apšvietimo nustatymų, pritaikytų kiekvienai akimirkai. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Patogiai susikurkite norimą aplinką

  Su „EyeComfort“ – apšvietimas, kuris nevargina akių.

  • EyeComfort - akims maloni šviesa

   Prasta šviesa gali sukelti akių nuovargį. Kadangi daugelis iš mūsų daugiausiai laiko praleidžia patalpose, tinkamas namų apšvietimas yra svarbiau nei bet kada anksčiau. Mūsų gaminiai atitinka griežtus bandymų kriterijus, įskaitant mirgėjimo, blyksėjimo, akinimo, spalvų perteikimo ir pritemdymo, kad būtų užtikrinta, jog jie atitinka „EyeComfort“ reikalavimus. „Philips“ LED lemputės ne tik skleidžia malonią šviesą, bet ir palaiko ją tokią visą eksploatavimo laiką, užtikrindamos pastovią šviesos kokybę, išvestį ir spalvas daugiau nei dešimtmetį. Įjunkite tokią šviesą, kuri maloni jūsų akims. Jūsų akys jums padėkos.

  • Itin ilgas naudojimo laikas, net 15 000 valandų

   „Philips“ šviesos diodų technologija pratęsia gaminio naudojimo trukmę iki 15 000 valandų.

  • Reguliuojamas šviesos srautas

   Galite keisti nuotaiką mažindami šviesos diodų ryškumą ir ryškią baltą šviesą pakeisdami jaukia prietema, kaip naudodami įprastas lemputes.

  • „SceneSwitch“ spalvų keitimas

   „SceneSwitch“ spalvų keitimo funkcija suteikia galimybę kurti bendrąją nuotaiką namuose. Pasirinkite šalto atspalvio dienos šviesą ir likite susikaupę, nuveikite daugiau pasirinkę šaltai baltą apšvietimą arba atsipalaiduokite pakeitę šviesą į šiltai baltą. Kontroliuokite namų apšvietimą atsižvelgdami į tai, ką veikiate.

  • Vienodas šviesos paskirstymas

   Tolygiai paskirstykite šviesą po kambarius.

  • 4 nustatyti apšvietimo režimai

   Mėgaukitės ypatinga atmosfera, pasirinkę vieną iš konkrečiai situacijai pritaikytų ir nustatytų apšvietimo režimų.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.