Pasiūlymai

  „myGarden”

  Stovas / stulpelis

  „Stratosphere“, antracitas, LED 1648893P0 Surasti panašius produktus
  • Mėgaukitės puikiai apšviestu sodu

   16488/93/P0

   „myGarden”

   Stovas / stulpelis

   16488/93/P0 Surasti panašius produktus

   Antracito pilkumo „Philips Stratosphere“ šviesos diodų atraminis lauko šviestuvas pagamintas iš patvaraus lieto aliuminio. Jis paskirsto šviesą dviem kryptimis, tad takai ir kitos atviros erdvės apšviečiami dideliu išsklaidytos šiltai baltos šviesos srautu. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Mėgaukitės puikiai apšviestu sodu

  • Energijos taupymas

   Energijos taupymas

   Ši „Philips“ lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputės, taupo energiją, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

  • Hermetiškas

   Hermetiškas

   Ši „Philips“ lauko lempa specialiai skirta naudoti drėgnomis lauko sąlygomis, o siekiant užtikrinti atsparumą vandeniui buvo atlikti įvairūs bandymai. IP lygį apibūdina du skaitmenys: pirmasis nurodo atsparumo dulkėms, o antrasis – vandeniui klasę. Ši lempa pagaminta pagal IP44: ji yra apsaugota nuo vandens, yra itin populiari ir puikiai tinka naudoti lauke.

  • Paprastas sumontavimas

   Paprastas sumontavimas

   Sumontuoti šviestuvą kartais gali būti nelengva. Įsigiję „Philips“ lauko lempą įsitikinsite, kad mes labai stengėmės palengvinti šį procesą, ir jūs padarysite tai lengvai ir greitai. Su šviestuvu gausite ir „Torx“ tipo raktą, kuriuo sumontuosite šviestuvą.

  • LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui „Philips“ suteikia 5 m. garantiją

   LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui „Philips“ suteikia 5 m. garantiją

   Be standartinės 2 m. garantijos, kuri suteikiama šiai lempai, „Philips“ suteikia 5 m. garantiją LED sistemai, t. y. šios lempos LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui.

  • Itin ilgas naudojimo laikas, net 30 metų

   Itin ilgas naudojimo laikas, net 30 metų

   Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasitikėti. Šioje „Philips“ lemputėje panaudota LED technologija, dėl kurios lemputė tarnauja iki 30 000 val. (arba 30 metų, jei laikysite jas įjungtas vidutiniškai 3 val. per dieną, o jungsite / išjungsite ne mažiau kaip 13 000 kartų). Malonu žinoti, kad jums neteks nerimauti dėl taisymo ar lemputės keitimo, o namai bus puikiai ir jaukiai apšviesti.

  • Suderinama su sienoje montuojamais šviesos srauto reguliatoriais

   Suderinama su sienoje montuojamais šviesos srauto reguliatoriais

   Reguliuokite šio „Philips“ šviestuvo ryškumą sienoje montuojamu šviesos srauto reguliatoriumi (nepridedamas), kad galėtumėte sukurti nuotaiką, išryškinti savo namų ypatybę ir dar daugiau.

  • Aukštos kokybės aliuminis ir sintetika

   Ši „Philips“ lemputė specialiai sukurta lauko erdvėms. Ji patvari ir ilgaamžė, todėl apšvies jūsų sodą kas naktį. Lemputė pagaminta iš presuoto aliuminio ir aukštos kokybės sintetikos.

  • Aukštos kokybės LED šviestuvas

   Šioje „Philips“ lempoje esanti šviesos diodų elektros lemputė yra unikalus „Philips“ sprendimas – įjungus ji akimirksniu skleidžia optimalią šviesą ir atskleidžia jūsų namuose ryškias spalvas.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  • Skirta jūsų akių patogumui. Apsilankykite svetainėje www.philips.com/eyecomfort dėl mirgėjimo, blyksėjimo ir kitų kriterijų bei informacijos apie gaminius.