Pasiūlymai

  „myGarden”

  Sieninis šviestuvas

  „Robin“, juodas, LED 154793016 Surasti panašius produktus
  • Visada šviesu, kai grįžtate namo

   15479/30/16

   „myGarden”

   Sieninis šviestuvas

   15479/30/16 Surasti panašius produktus

   Šis klasikine forma ir moderniomis detalėmis pasižymintis juodos spalvos „Philips myGarden Robin“ sieninis šviesos diodų šviestuvas jūsų kiemui suteiks stilingos elegancijos su šiuolaikiškais akcentais. „Philips“ šviesos diodai ir judesio jutiklis užtikrina daugybę šviesos, kai jos reikia. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Visada šviesu, kai grįžtate namo

  • Aukštos kokybės LED šviestuvas

   Aukštos kokybės LED šviestuvas

   Šioje „Philips“ lemputėje panaudota LED technologija yra unikalus „Philips“ sprendimas – įjungus ji akimirksniu skleidžia optimalią šviesą ir atskleidžia jūsų namuose ryškias spalvas.

  • LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui „Philips“ suteikia 5 m. garantiją

   LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui „Philips“ suteikia 5 m. garantiją

   Be standartinės 2 m. garantijos, kuri suteikiama šiai lempai, „Philips“ suteikia 5 m. garantiją LED sistemai, t. y. šios lempos LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui.

  • Energijos taupymas

   Energijos taupymas

   Ši „Philips“ energiją taupanti lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputėmis, taupo energiją, todėl jūsų sąskaitos už elektros energiją bus mažesnės ir prisidėsite prie aplinkos tausojimo.

  • IP44 – atsparus orų pokyčiams

   IP44 – atsparus orų pokyčiams

   Šis „Philips“ lauko šviestuvas specialiai skirtas naudoti drėgnomis lauko sąlygomis. Siekiant užtikrinti atsparumą vandeniui buvo atlikti įvairūs bandymai. IP lygį apibūdina du skaitmenys: pirmasis nurodo atsparumo dulkėms, o antrasis – vandeniui klasę. Šis lauko šviestuvas pagamintas pagal IP44: jis apsaugotas nuo vandens, yra itin populiarus ir puikiai tinka naudoti lauke.

  • Kad būtų patogiau, pridėtas judesio jutiklis

   Kad būtų patogiau, pridėtas judesio jutiklis

   Komplekte yra judesio jutiklis, todėl jums grįžus namo įsijungia apšvietimas; jis įsijungia, kai į namus įžengia ir kas nors kitas. Kai jutiklis aptinka judesius, lempa įsijungia automatiškai.

  • Itin ilgas naudojimo laikas, net 30 metų

   Itin ilgas naudojimo laikas, net 30 metų

   Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasitikėti. Šioje „Philips“ lemputėje panaudota LED technologija, dėl kurios lemputė tarnauja iki 30 000 val. (arba 30 metų, jei laikysite jas įjungtas vidutiniškai 3 val. per dieną, o jungsite / išjungsite ne mažiau kaip 13 000 kartų). Malonu žinoti, kad jums neteks nerimauti dėl taisymo ar lemputės keitimo, o namai bus puikiai ir jaukiai apšviesti.

  • Šiltai balta šviesa

   Šiltai balta šviesa

   Šviesa gali turėti skirtingas spalvines temperatūras, nurodomas kelvinais (K). Lemputės, kurių vertė kelvinais maža, skleidžia šiltą jaukesnę šviesą, o tos lemputės, kurių vertė kelvinais didesnė, šviečia šalta energijos suteikiančia šviesa. Šios „Philips“ lemputės šviečia šiltai balta šviesa ir sukuria jaukią atmosferą.

  Žiūrėti visas specifikacijas