Pasiūlymai

  „myGarden”

  „Actea“ sieninis šviestuvas, 12 W

  2700 K, Juoda, Atsparus vandeniui 1739030P0 Surasti panašius produktus
  • Mėgaukitės puikiai apšviestu sodu

   17390/30/P0

   „myGarden”

   „Actea“ sieninis šviestuvas, 12 W

   17390/30/P0 Surasti panašius produktus

   „Philips Actea“ šviesos diodų juodas apskritas sieninis lauko šviestuvas pasižymi ryškia balta šviesa ir elegantišku, iš patvaraus lieto aliuminio pagamintu rėmu. Šis švytintis meno kūrinys apšvies visą lauko erdvę. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Mėgaukitės puikiai apšviestu sodu

  • Didelės galios LED

   Didelės galios LED

   „Philips“ lauko šviestuvuose naudojama naujausia šiuolaikinė LED technologija. Ji garantuoja stiprų šviesos srautą, aukštą šviesos kokybę ir ilgaamžiškumą.

  • Energijos taupymas

   Energijos taupymas

   Ši „Philips“ lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputės, taupo energiją, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

  • Hermetiškas

   Hermetiškas

   Ši „Philips“ lauko lempa specialiai skirta naudoti drėgnomis lauko sąlygomis, o siekiant užtikrinti atsparumą vandeniui buvo atlikti įvairūs bandymai. IP lygį apibūdina du skaitmenys: pirmasis nurodo atsparumo dulkėms, o antrasis – vandeniui klasę. Ši lempa pagaminta pagal IP44: ji yra apsaugota nuo vandens, yra itin populiari ir puikiai tinka naudoti lauke.

  • LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui „Philips“ suteikia 5 m. garantiją

   LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui „Philips“ suteikia 5 m. garantiją

   Be standartinės 2 m. garantijos, kuri suteikiama šiai lempai, „Philips“ suteikia 5 m. garantiją LED sistemai, t. y. šios lempos LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui.

  • Itin ilgas naudojimo laikas, net 25 metai

   Itin ilgas naudojimo laikas, net 25 metai

   Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasitikėti. Šio „Philips“ šviesos diodų šviesos šaltinio šviesos diodų lemputė šviečia iki 25 000 val. (arba 25 metų, jei laikoma įjungta vidutiniškai 3 val. per dieną, o jungiama ir išjungiama ne mažiau kaip 13 000 kartų). Malonu žinoti, kad neteks nerimauti dėl taisymo ar lemputės keitimo, o namai bus puikiai ir jaukiai apšviesti.

  • Aukštos kokybės aliuminis ir sintetika

   Ši „Philips“ lemputė specialiai sukurta lauko erdvėms. Ji patvari ir ilgaamžė, todėl apšvies jūsų sodą kas naktį. Lemputė pagaminta iš presuoto aliuminio ir aukštos kokybės sintetikos.

  Žiūrėti visas specifikacijas