Pasiūlymai

  „myBathroom”

  Lubų šviestuvas

  Dew, chromuotas 320541116 Surasti panašius produktus
  • Pagyvinkite interjerą naudodami gražų, natūralų apšvietimą

   32054/11/16

   „myBathroom”

   Lubų šviestuvas

   32054/11/16 Surasti panašius produktus

   „myBathroom Drew“ lubų šviestuvas užlies jūsų vonios kambarį šviesa. Šis šviestuvas su kokybišku stikliniu sklaidytuvu taupo energiją ir kartu skleidžia ryškią ir tiksliai spalvas atkuriančią šviesą. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Pagyvinkite interjerą naudodami gražų, natūralų apšvietimą

  • Tikra odos spalva naudojant aukštos kokybės apšvietimą

   Tikra odos spalva naudojant aukštos kokybės apšvietimą

   Šis „Philips“ vonios kambario šviestuvas šviečia taip, kad spalvos atsispindi natūraliai ir tiksliai. Taip pat kaip šviečiant saulei.

  • Šiltai balta šviesa

   Šiltai balta šviesa

   Šviesa gali turėti skirtingas spalvines temperatūras, nurodomas kelvinais (K). Lemputės, kurių vertė kelvinais maža, skleidžia šiltą jaukesnę šviesą, o tos lemputės, kurių vertė kelvinais didesnė, šviečia šalta energijos suteikiančia šviesa. Šios „Philips“ lemputės šviečia šiltai balta šviesa ir sukuria jaukią atmosferą.

  • Visada pridedama „Philips“ lemputė

   Visada pridedama „Philips“ lemputė

   Dėžutėje pridėtos aukštos kokybės ir energiją taupančios „Philips EcoLamp“ lemputės, todėl geriausia šviesos kokybė ir efektyvumas užtikrinti.

  • Energijos taupymas

   Energijos taupymas

   Ši „Philips“ energiją taupanti lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputėmis, taupo energiją, todėl jūsų sąskaitos už elektros energiją bus mažesnės ir prisidėsite prie aplinkos tausojimo.

  • IP44 – puikiai tinka naudoti vonios kambaryje

   IP44 – puikiai tinka naudoti vonios kambaryje

   Šis „Philips“ vonios kambario šviestuvas specialiai skirtas naudoti drėgnose aplinkose. Siekiant užtikrinti atsparumą vandeniui buvo atlikti įvairūs bandymai. IP lygį apibūdina du skaitmenys: pirmasis nurodo atsparumo dulkėms, o antrasis – vandeniui klasę. Šis vonios kambario šviestuvas pagamintas pagal IP44: jis yra apsaugotas nuo vandens, puikiai tinka naudoti vonios kambaryje.

  Žiūrėti visas specifikacijas