Pasiūlymai

  „Hue White and color ambiance“

  Viena lemputė E27

  1 x E27 lemputė, Balta ir spalvota šviesa, Pritemdomas šviesos srautas, Išmanusis valdiklis su duomenų šakotuvu „Philips Hue Bridge“* 8718696592984 Surasti panašius produktus
  • Neribotos galimybės

   8718696592984

   „Hue White and color ambiance“

   Viena lemputė E27

   8718696592984 Surasti panašius produktus

   Suteikite spalvų savo namams naudodami šią E27 spalvotą lemputę. Galite rinktis iš 16 milijonų spalvų, todėl šis šviestuvas suteiks namams naujų bruožų. Prijunkite prie „Hue Bridge“, kad galėtumėte naudotis visais išmaniojo apšvietimo valdikliais ir funkcijomis. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Neribotos galimybės

  išskirtinei patirčiai

  • Žaiskite išmaniuoju spalvotu apšvietimu

   Žaiskite išmaniuoju spalvotu apšvietimu

   „Philips Hue“ neturi ribų: su daugiau kaip 16 mln. spalvų galite namus paversti puikia vakarėlio vieta, prikelti gyvenimui vakaro istoriją ir dar daugiau. Naudokite iš anksto nustatytus, spalvoto apšvietimo režimus vasarai prisiminti arba – savo nuotrauką norėdami atgaivinti ypatingas akimirkas.

  • Susikurkite norimą nuotaiką, nustatydami norimą apšvietimą – nuo šiltai iki šaltai baltos išmanios šviesos

   Susikurkite norimą nuotaiką, nustatydami norimą apšvietimą – nuo šiltai iki šaltai baltos išmanios šviesos

   Naudokite daugiau kaip 50 000 šiltos ir šaltai baltos šviesos atspalvių tinkamai darbo, žaidimų ar atsipalaidavimo nuotaikai sukurti – nesvarbu, koks būtų paros laikas. Pradėkite rytą tinkamai su šalta, energijos suteikiančia ryškiai balta šviesa arba atsipalaiduokite vakare su auksiniais atspalviais.

  • Sinchronizuokite medijos įrenginius su išmaniuoju apšvietimu

   Sinchronizuokite medijos įrenginius su išmaniuoju apšvietimu

   Naudodami „Hue Sync“ programą ir „Hue Bridge“, pramogas galite perkelti į kitą lygį. Apsupkite save „Philips Hue“ lempomis ir įsijunkite filmą, muziką ar žaidimą – stebėkite, kaip apšvietimas atspindi spalvas ir ritmą.

  • Išmanusis apšvietimas, padėsiantis atsibusti ir užmigti

   Išmanusis apšvietimas, padėsiantis atsibusti ir užmigti

   Nustatykite apšvietimą taip, kad ryte šviesa nustatytu laiku palaipsniui ryškėtų taip, kaip kylant saulei, ir dieną pradėtumėte ramūs bei pailsėję. Vakare atpalaiduojanti šiltai balta šviesa padės nusiraminti, atsipalaiduoti ir paruošti kūną geram nakties miegui.

  • Išmanusis apšvietimo valdymas išvykus iš namų

   Išmanusis apšvietimo valdymas išvykus iš namų

   „Philips Hue“ programa suteikia galimybę valdyti apšvietimą, netgi kai nesate namuose. Išjunkite ir įjunkite apšvietimą nuotoliniu būdu, naudodami programą, kad namai būtų apšviesti taip, kaip to norite.

  • Valdykite apšvietimą balsu

   Valdykite apšvietimą balsu

   Prijungę prie „Hue Bridge“, apšvietimą galite susieti su „Alexa“, „Apple HomeKit“ ir „Google Assistant“ ir jį valdyti balsu. Paprastomis balso komandomis galėsite įjungti ir išjungti apšvietimą, pritemdyti arba paryškinti šviesas ir netgi nustatyti apšvietimo režimą.

  • Prisijunkite prie „Hue Bridge“, kad galėtumėte visiškai išmaniai valdyti apšvietimą

   Prisijunkite prie „Hue Bridge“, kad galėtumėte visiškai išmaniai valdyti apšvietimą

   Šį gaminį reikia prijungti prie „Hue Bridge“, kad būtų galima naudoti visus išmaniuosius valdiklius ir funkcijas. Valdykite apšvietimą, naudodami „Philips Hue“ programą, nustatykite laikmačius, apšvietimo tvarką, pridėkite arba pašalinkite šviestuvus ir ne tik. *„Hue Bridge“ parduodamas atskirai

  Žiūrėti visas specifikacijas