Pasiūlymai

  „Hue White and color ambiance“

  Viena lemputė E14

  Balta ir spalvota šviesa, Tiesioginis valdymas „Bluetooth“ ryšiu, Valdykite programėle arba balsu*, Prijunkite „Hue Bridge“, kad galėtumėte naudotis daugiau funkcijų 8718699726317 Surasti panašius produktus
  • Paprastas išmanusis apšvietimas

   8718699726317

   „Hue White and color ambiance“

   Viena lemputė E14

   8718699726317 Surasti panašius produktus

   Add color to any room with this smart candelabra bulb, which offers warm to cool white light as well as 16 million colors. Use Bluetooth for instant light control in one room or connect to the Hue Bridge to unlock the full suite of features. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Paprastas išmanusis apšvietimas

  • „Bluetooth“ programėle valdykite iki 10 lempų

   „Bluetooth“ programėle valdykite iki 10 lempų

   Naudodami „Hue Bluetooth“ programėlę galite valdyti „Hue“ išmaniąsias lemputes viename namų kambaryje. Pridėkite iki 10 išmaniųjų lempučių ir valdykite jas mygtuko palietimu mobiliąjame įrenginyje.

  • Valdykite apšvietimą balsu*

   Valdykite apšvietimą balsu*

   „Philips Hue“ veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ sujungus ją su suderinamu „Google Nest“ ar „Amazon Echo“ įrenginiu. Paprastomis balso komandomis galite valdyti kelias lemputes kambaryje arba tik vieną lemputę.

  • Sukurkite asmeninį spalvotą išmanųjį apšvietimą

   Sukurkite asmeninį spalvotą išmanųjį apšvietimą

   Pakeiskite namus, naudodami daugiau kaip 16 milijonų spalvų, akimirksniu sukurdami tinkamą atmosferą bet kokiam renginiui. Palietę mygtuką galite sukurti šventinę nuotaiką vakarėliui, paversti svetainę kino teatru, pagražinti namų dekorą spalviniais akcentais ir ne tik.

  • Tobulos apšvietimo konfigūracijos jūsų kasdienei veiklai

   Tobulos apšvietimo konfigūracijos jūsų kasdienei veiklai

   Palengvinkite savo dieną ir padarykite ją malonesnę, naudodami keturias iš anksto nustatytas apšvietimo konfigūracijas, kurios buvo sukurtos specialiai Jūsų dienos darbams: „Energize“ (energijos suteikimo), „Concentrate“ (dėmesio sutelkimo), „Read“ (skaitymo) ir „Relax“ (atsipalaidavimo). Dvi šaltų tonų konfigūracijos, „Energize“ (energijos suteikimo) ir „Concentrate“ (dėmesio sutelkimo), padės ryte arba prireikus sutelkti dėmesį, o šiltesnio apšvietimo konfigūracijos, „Read“ (skaitymo) ir „Relax“ (atsipalaidavimo), padės patogiai skaityti ar nuramins įsiaudrinusias mintis.

  • Su „Hue Bridge“ galėsite naudotis visomis sumanaus apšvietimo funkcijomis

   Su „Hue Bridge“ galėsite naudotis visomis sumanaus apšvietimo funkcijomis

   Naudokite „Hue Bridge“ (parduodama atskirai) su išmaniosiomis lemputėmis, kad atskleistumėte visas „Philips Hue“ funkcijas. Naudodami „Hue Bridge“ galite pridėti iki 50 išmaniųjų lempučių, kurias valdysite visuose namuose. Kurkite režimus, kad automatizuotumėte visą išmaniųjų namų apšvietimo sąranką. Valdykite lemputes, kai nesate namuose, arba pridėkite priedų, pavyzdžiui, judesio jutiklių ir išmaniųjų jungiklių.

  Žiūrėti visas specifikacijas