Pasiūlymai

  „Hue White and color ambiance“

  Viena lemputė E14

  Lemputė E14, Balta ir spalvota šviesa 8718696695166 Surasti panašius produktus
  • Neribotos galimybės

   8718696695166
   Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

   „Hue White and color ambiance“

   Viena lemputė E14

   8718696695166 Surasti panašius produktus

   Tai klasikinė žvakės formos lemputė su išmaniuoju LED. Su milijonais baltos ir kitų spalvų atspalvių, momentiniu pritemdymu ir standartiniu E14 cokoliu – ši išmanioji lemputė puikiai sukurs norimą nuotaiką. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Neribotos galimybės

  išskirtinei patirčiai

  • Būkite kūrybingi naudodami 16 milijonų spalvų

   Būkite kūrybingi naudodami 16 milijonų spalvų

   Žaiskite šviesomis ir pasirinkite iš 16 milijonų spalvų, kad akimirksniu pakeistumėte patalpą ir atmosferą. Be pastangų, vienu mygtuko paspaudimu pakeiskite apšvietimą. Naudokite mėgstamą nuotrauką ir dar kartą išgyvenkite tą ypatingą akimirką šviesos margumyne. Išsaugokite mėgstamus šviesos nustatymus ir vos panorėję juos atkurkite palietę pirštu

  • Sinchronizuokite šviesas su muzika ir filmais

   Sinchronizuokite šviesas su muzika ir filmais

   Žiūrėkite televizorių išnaudodami visą patalpą arba sinchronizuokite šviesą su mėgstama muzika ir stebėkite, kaip šviesa reaguoja į ritmą. Parsisiųskite trečiųjų šalių programų ir atraskite nuostabių dalykų, kuriuos galima daryti su „Philips Hue“.

  • Naudokite šviesas žaisdami

   Naudokite šviesas žaisdami

   Pakylėkite žaidimą į kitą lygį. Parsisiųskite trečiųjų šalių programų ir atraskite nuostabių dalykų, kuriuos galima daryti su „Philips Hue“.

  • Patogiai pabuskite ir eikite miegoti su šviesa

   Patogiai pabuskite ir eikite miegoti su šviesa

   Pasukite žvakės formos „Philips Hue“ lemputę savo naktinėje stalinėje lempoje, ir lengviau atsikelsite taip, kaip mėgstate, bei pradėsite dieną žvalūs. Pradėkite dieną švelniai, kaip kylant saulei. Šviesa ryškėja palaipsniui, todėl lengviau pabusite savaime lyg būtų natūrali šviesa, vietoj to, kad jus pažadintų garsus žadintuvo garsas. Vakare atpalaiduojanti šiltai balta šviesa padės nusiraminti, atsipalaiduoti ir patogiau užmigti.

  • Lengvai atsibuskite ir užmikite

   Lengvai atsibuskite ir užmikite

   Su „Philips Hue“ lengviau atsikelsite taip, kaip mėgstate, ir pradėsite dieną žvalūs. Šviesa ryškėja palaipsniui taip, kaip kylant saulei, todėl lengviau pabusite savaime vietoj to, kad jus pažadintų garsus žadintuvo signalas. Pradėkite dieną tinkamai. Vakare atpalaiduojanti šiltai balta šviesa padės nusiraminti, atsipalaiduoti ir paruošti kūną geram nakties miegui.

  • Susikurkite norimą aplinką, nustatydami norimą apšvietimą – nuo šiltai baltos iki šaltai ryškios dienos šviesos

   Susikurkite norimą aplinką, nustatydami norimą apšvietimą – nuo šiltai baltos iki šaltai ryškios dienos šviesos

   Nustatykite bet kuriai akimirkai tinkamą apšvietimą ir papuoškite namus kintančiu apšvietimu – nuo šiltai iki šaltai baltos šviesos. Mėgaukitės skirtingais stiliais visus metus, nesvarbu, ar rinktumėtės gaivią baltą šviesą, primenančią pavasario brizą, šiltai baltą šviesą, panašią į vasaros saulę, ar žiemai būdingą ledo šaltumo dienos šviesą.

  • Atpalaiduojantis, skaitymo, koncentruotas ir energijos teikiantis apšvietimas

   Atpalaiduojantis, skaitymo, koncentruotas ir energijos teikiantis apšvietimas

   Šviesa turi įtakos mūsų nuotaikai ir elgesiui. Su „Philips Hue“ asmeniškai pritaikykite kasdienę rutiną taip, kad mėgautumėtės jos akimirkomis. Praleiskite rytinės kavos gėrimą ir pasiruoškite dienai šviečiant šaltai, ryškiai, baltai dienos šviesai, kuri suteikia energijos kūnui ir protui. Susikoncentruokite šviečiant švelniai ir ryškiai baltai šviesai. Arba ištieskite kojas ir atsipalaiduokite apgaubti švelnios baltos šviesos, kad diena pasibaigtų idealiai.

  • Išmanusis valdymas namuose ir išvykus

   Išmanusis valdymas namuose ir išvykus

   Su „Philips Hue“, naudodami „iOS“ ir „Android“ programas, galite valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu, kad ir kur būtumėte. Patikrinkite, ar nepamiršote išjungti šviesų išeidami iš namų, ir jas įjunkite, jei dirbate iki vėlumos.

  • Nustatykite laikmačius, kad būtų patogu

   Nustatykite laikmačius, kad būtų patogu

   „Philips Hue“ gali padaryti taip, jog atrodys, kad esate namuose, kai jūsų ten nėra. Tai padarysite naudodami „Philips Hue“ programos planavimo funkciją. Nustatykite, kad šviesos įsijungtų numatytu laiku, tad grįžus namo šviesos bus įjungtos. Netgi galite nustatyti, kad šviesos kambariuose įsijungtų skirtingu metu. Ir žinoma, galite palaipsniui išjungti šviesas vakare, tad niekada nereikės jaudintis dėl neišjungtų šviesų.

  • Pritemdykite nieko nediegdami

   Pritemdykite nieko nediegdami

   Patirkite, kaip užtikrintai sklandžiai temsta šviesos su „Philips Hue“. Ne per ryšku. Ne per tamsu. Tiesiog taip, kaip reikia. Nereikia laidų, elektriko arba montavimo

  • Valdykite savo būdu

   Valdykite savo būdu

   Prijunkite „Philips Hue“ lemputes prie duomenų šakotuvo „Hue Bridge“ ir atraskite neaprėpiamas galimybes. Valdykite šviesas išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje per „Philips Hue“ programą arba prijunkite prie sistemos reguliatorių, kad įjungtumėte šviesas. Nustatykite laikmačius, pranešimus, žadintuvus ir kt., kad galėtumėte nevaržomai mėgautis naudodami „Philips Hue“. „Philips Hue“ net veikia su „Amazon Alexa“, „Apple Homekit“ ir „Google Home“, kad galėtumėte valdyti apšvietimą balsu.

  • Reikia duomenų šakotuvo „Philips Hue Bridge“

   Reikia duomenų šakotuvo „Philips Hue Bridge“

   Prijunkite „Philips Hue“ lemputes prie „Hue Bridge“ ir valdykite šviesas išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu per „Philips Hue“ programą.

  • Belaidžiu ryšiu valdoma LED lemputė

   Belaidžiu ryšiu valdoma LED lemputė

   Ši LED lemputė bus valdoma belaidžiu ryšiu, jei ją prijungsite prie „Philips Hue Bridge“, skirto išmaniai valdyti, arba prie šviesos srauto reguliavimo valdiklio „Philips Hue dimmer switch“.

  • Pritemdoma tik naudojant su „Philips Hue“ suderinamus prietaisus

   Šis gaminys pritemdomas tik tuomet, kai yra prijungtas prie „Philips Hue Bridge“ arba prie su „Philips Hue“ suderinamo prietaiso

  Žiūrėti visas specifikacijas